Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ridicare masina din service
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
Log-on
Maine dimineata imi ridic Loganul din service, unde l-am lasat pentru: inlocuire aripa dreapta fata, indreptat aripa stanga fata, schimbat bara fata si inlocuit carcasa oglinda laterala dreapta.

Avand in vedere renumele de care se bucura service-urile auto si intamplarile petrecute in astfel de locuri si relatate chiar si aici, pe forum, as vrea sa stiu ce trebuie sa verific atunci cand ridic masina.

Va rog sa va abtineti sa postati, daca nu aveti de gand sa o faceti la modul serios.
Multumesc anticipat.
Alexu7
la tot ceea ce se poate demonta in 15 min icon_mrgreen.gif
asa la prima vedere sa te uiti dupa odorizante si dupa presuri ca la astea au lipici "meseriasii" ph34r.gif
Sony
In rest ne abtinem.
CriSTI68
eu zic sa te uiti la toata masina biggrin.gif
Log-on
Odorizantul si presurile erau la locul lor. biggrin.gif

Pana acum, lucrurile par OK. Sper sa n-am suprize neplacute. unsure.gif
C@talin
Trebuia sa faci cu un cui cate un X pe fiecare piesa icon_mrgreen.gif '

Oricum pe 9 duc si eu masina in serviz ptr inlocuit ceva si va sta cateva zile.Asa ca pe bara deja am facut un semn in partea cealalata unde nare nimic sa fiu sigur ca o schimba radmasa.gif
W3f
ar fi bine daca fiecare piesa ar avea un cod unic de inregistrare pe client la care sa ai si tu acces asa ai stii ce si cum sa FURAT de pe masina...
dar cum asa ceva nu exista asta e!
sper la reglementarea lucrurilor si imbunatarirea serviciilor!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.