Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bari transversale LOGAN stoc nelimitat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Rebell
Vand bari transversale LOGAN stoc nelimitat pret: 100 Ron/buc la comanda engros se negociaza in functie de cantitate
Telefon: 0726176195 George
l@u
Poza, se poate ?
LuluMOB
Si pe mine ma intereseaza.
Pune poze, te rog, si completeaza locatia.
LuluMOB
Stai puțin!
Eu am înțeles că-s bare transversale de Logan.
user posted image
Rebell
sant cele din poza postata de lulu-tanase sant cele bune nu cele cu probleme la gaurile de prindere locatia este str Crizantemelor nr3 sector 5 Bucuresti va anunt ca este stoc limitat de 3000 (trei mii de buc deci grabitiva)ma gasiti la acelasi nr de tel: 0726176195 George
Tudor B
Pretul e pe set sau pe bara?
In provincie trimiti?
Rebell
pretul este pe set
marianiulian1979
salut!
se pot monta si pe solenza?
marianno88
Daca sunt cele originale vreau si eu un set
Rebell
marianno88 cele originale le gasesti pe la 2,5 mil oricum ale mele sant identice:)
Tudor B
Sa nu dezinformam, la dealer se gasesc bari la 160 ron setul.
LuluMOB
A luat cineva, totuși? Un feed-back, ceva?

Rebell, pune te rog niște poze reale, făcute de tine.
Rebell
am spus si repet sant mai frumoase si mai bune ca originalul stiu ce vorbesc,am dat acest anunt sa puteti cumpara ceva de calitate la un pret rezonabil.daca aveti Logan si ati dat atatia bani pe el mai conteaza sa dati un telefon ca sa va dau detaliile pe care le tot cereti? ok dati bip si va sun eu am 7 centi in buzunar pt oricine smile.gif . Pentru cei dp acest forum mai fac o reducere de 5 ron daca suna si cumpara.
Lostboy
dar nu ar fi mai usor sa pui niste poze?
ca sa vedem si noi daca se merita sa sunam/cumparam!
Rebell
chiar nu intelegeti ca cele originale sant identice cu ce am eu?(chiar mai finisate)
oricum mai bine va las sa luati de la dealer unde sant mai scumpe,voi nu intelegeti ca sant importator direct si pretul oferit de mine este la prima mana? si daca pun poza ce vedeti? doua bari de portbagaj calitatea lor se vede in poza? nu cred asadar cine este serios si vrea acest produs la pret mic vine le vede si daca ii plac cumpara si gata ,....ce atata carcoteala?
l@u
Vedem prinderea care difera de la un producator sau altul......dar vad ca nu prea vrei sa vinzi ; ce e asa greu sa faci o poza reala mai ales cu sistemul de prindere.
Cum sa cumpere cineva ceva ce nu vede.Tu ai lua fara sa vezi macar in poza? nono.gif
Am impresia ca tu nu intelegi si nu stii sa faci reclama unui produs care spui ca este competitiv cu cel de la dealer.
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif auzi tu cine vrea sa cumpere vine si vede!!!!vinzi cumva numai la tine in oras?
Rebell
iata si pozele imi pare rau ca nu le-am pozat pe un Logan dar nu am avut ....eu am doar un Passat 2006 hi-line si un Peugeot 407 martie 2007 smile.gif si apropo l@u sa stii ca livrez doar engros momentan in tara.
Lordu'
publiciate? blink.gif

am luat azi barele.... sunt 100% (ca aspect) cele originale si au un singur lucru de "reclamat".... toate cauciucurile sunt pentru stg fata (asa arata desenul de pe ele). nu cred ca sughita cineva daca le pune in celelalte locuri ...doar e cauciuc. si inca ceva.... reducerea chiar exista wink.gif
daca am probleme la montaj... va anunt

gata cu publicitatea (ca nu le-am luat moca) 04.gif
Rebell
up ms pentru comentariu Lordu' oricum se vand si fara prea mare publicitate...
Rebell
update de pret : 90 Ron/set !!!! deci up
Rebell
up mai sant doar 1500 seturi asa ca grabitiva se termina stocul tongue.gif
TBonu
Mai intreb si eu o data: se potrivesc pe solenza??
Rebell
nu merg pe solenta barile de LG
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.