Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Instalare audio profesionala
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
th333th333
Noroc domnilor,
Am un Meg Sed 2.2, boxe Pioneer de 13, HU Pioneer Premier DEH-P980BT, sub Infinity basslink-t si vreau sa le pun la un loc.

Am mai facut o instalare pe un Meg classic la unii care se ocupau de asa ceva si a iesit o porcarie: cu taieturi, cu zgarieturi, suruburi ramase in plus, treaba de atarnache. De altfel si mecanicul era un baietel care probabil facea un ban in plus (o surubelnita si un cutter i-au fost de ajuns sa faca toata lucrarea). Am vandut masina aia intre timp.

Intrebarea este: stiti un service ceva unde sa pot realiza instalarile astea fara sa-mi mai urasc masina dupa? Un service unde cand baga o surubelnita sa deschida fata de usa nu indoaie plasticul, nu pierd suruburi si nu se grabesc sa rezolve prostii pe banda. Vreau o munca cu simt de raspundere. Plata instalarii poate fi dublata, triplata numai sa fie de cea mai buna calitate.

Am cautat destul pe forumuri, doar ca nu ma pot lua dupa exemple singulare.

Cam atat.
einstein1984
Cauta la Wizzards. Baietii fac masini pentru salon si competitii.
kaos
Incearca:
ALARM SERVICE '96 - str. Drumul Sarii nr. 98, sector 6, Tel. 411.00.50
ALARM EXPRESS SERVICE - str. Brasov nr. 25, (Dr. Taberei curtea intreprinderii Tricodava; vis a vis de magazinul Billa), sector 6, Tel. 413.96.86

Eu am fost multumit de serviciilor celor de mai sus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.