Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noile extraoptiuni CARTELA COSMOTE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
tudorache
Noile extraoptiuni disponibile utilizatorilor de Cartela COSMOTE




300 minute + 300 SMS-uri + 50 MMS-uri | in retea
50 minute | in reteaua Romtelecom

* toate pentru doar 5 euro/luna;
* extraoptiune disponibila tuturor utilizatorilor de Cartela COSMOTE, indiferent de data activarii cartelei SIM sau de extraoptiunea de care beneficiaza in prezent;
* numar dublu de minute si SMS-uri in retea in prima luna: 600 de minute in retea si 600 de SMS-uri in retea;
* pentru activare, trimite un sms gol la numarul gratuit 350 sau suna la numarul gratuit 1234.





150 minute + 150 SMS-uri | in retea

* toate pentru doar 3 euro/luna;
* extraoptiune disponibila utilizatorilor care si-au activat cartela in perioada promotionala;
* numar dublu de minute si SMS-uri in retea in prima luna: 300 de minute in retea si 300 de SMS-uri in retea;
* pentru activare, trimite un sms gol la numarul gratuit 150 sau suna la numarul gratuit 1234.





400 minute + 400 SMS-uri | cu 5 prieteni din retea

* toate pentru doar 5 euro/luna;
* extraoptiune disponibila utilizatorilor care si-au activat cartela in perioada promotionala;
* pentru activare, trimite un sms cu textul "TOP 5" la numarul gratuit 333 sau suna la numarul gratuit 1234.



Primesti cadou un sim cu 5 euro credit initial !

* Vino in magazinele COSMOTE si la achizitionarea unui terminal din oferta speciala, primesti cadou un sim cu 5 euro credit initial pentru a beneficia de toate ofertele COSMOTE;
* telefoane din oferta speciala: Philips S200, Sagem my201x, Philips S220

Informatii suplimentare

* perioada promotionala: 16 august - 16 septembrie 2007;
* in perioada 16 august – 16 septembrie 2007, toti utilizatorii prepaid pot migra la Extraoptiunea 350, indiferent de data activarii cartelei SIM sau de extraoptiunea de care beneficiaza in prezent;
* extraoptiunile sunt disponibile pentru reactivare inca 11 luni consecutive de la ultima zi de promotie, si anume pana la data de 15.08.2008, astfel un utilizator putand beneficia de maxim 11 reactivari;
* odata ce un utilizator prepaid a activat EO 350, acesta nu se mai poate intoarce la vechea EO;


Modificari in procedura de stabilire a numarului favorit
Alege un numar favorit din orice retea nationala si vorbesti cu doar 10 eurocenti/minut

* Incepand cu data de 16 august 2007, toti utilizatorii prepaid vor avea posibilitatea sa-si defineasca ei insisi numarul favorit national (taxat cu 0,10 Euro/minut). In consecinta, reprezentantul Serviciului Realtii cu Clientii nu va avea posibilitatea sa defineasca acest numar si va indruma utilizatorii sa sune la numarul 333 si sa efectueze singuri actiunea respectiva;
* Utilizatorul va avea posibilitatea sa defineasca/modifice gratuit numarul favorit national o singura data pe luna. Incepand cu cea de-a doua modificare efectuata in aceeasi luna, utilizatorul va fi taxat cu 1 Euro/modificare;
* Utilizatorul va fi informat cand poate face modificari gratuit si cand contra tarifului de 1 Euro, si abia dupa ce acesta trimite confirmarea, va fi procesata cererea si taxa dedusa din creditul sau, daca este cazul;
* Utilizatorii care si-au activat EO TOP 5 vor avea posibilitatea sa-si defineasca numerele favorite si prin apelarea numarului 333.

SURSA:
http://forum.wirefree.ro/index.php?s=&show...indpost&p=63291


user posted image
eminescu0
na c-au inceput si de-astea. useri facuti special pentru publicitate ... tz tz tz
tudorache
radmasa.gif

ady85btz
masina din semnatura ai luat cash sau leasing? rolleyes.gif
p.s: e super fiabila...bravos
tudorache
Nu am masina. Am 17 ani. tongue.gif
ady85btz
QUOTE(tudorache @ 17 Aug 2007, 11:31)
Nu am masina. Am 17 ani.  tongue.gif
*


atunci sigur lucrezi la cosmote laugh.gif
red_dog 4 ever
Si eu lucrez la un dealer Cosmote da nu fac frate circul asta laugh.gif
ady85btz
QUOTE(red_dog 4 ever @ 17 Aug 2007, 15:55)
Si eu lucrez la un dealer Cosmote da nu fac frate circul asta laugh.gif
*


radmasa.gif radmasa.gif
tudorache
QUOTE(red_dog 4 ever @ 17 Aug 2007, 14:55)
Si eu lucrez la un dealer Cosmote da nu fac frate circul asta laugh.gif
*


De maine nu mai lucrezi! radmasa.gif
tudorache
Sursa : http://www.bestelgsm.ro/retail/noutati.htm#


In perioada 8 octombrie - 8 noiembrie 2007, toti utilizatorii cartelei COSMOTE vor putea activa noua extraoptiune cu 10 minute nationale + 300 minute in retea + 300 SMS-uri in retea la doar 5 euro/luna. In premiera, EO310 se poate activa de 2 ori in cursul unei luni !
FLP
Ce e aia EO310 ?
Duyu
Extraoptiunea 310....adica 300 minute Cosmote+10 minute nationale=310... asa au prescurtat astia de la Cosmote! tongue.gif
$$ilvviu
Da bagati fratilor si voi minute nationale, ca asta cu reteaua e buna doar sa vb ca nebunu cu gagica, cate o ora pe zi.
Eu unul sunt patit cu connexu. Mi-am luat cartela cu 1 cent pe minut si dupa ce si-au facut baietii norma de clienti au retras oferta.
Asa ca ma astept ca in scurt timp sa se intample o marlanie din asta si cu cosmoromu (pardon... cosmoteul).
Bineinteles asta daca o fi lumea suficient de fraiera sa se bage in retea.
Parerea mea e ca mai bine oferiti preturi mici la convorbiri nationale, ca lumea nu renunta asa usor la abonamentele lor de ani buni, unde au si cateva avantaje client, sa se arunce intr-o retea noua, unde nu se stie cat or sa tina ofertele astea de vorbit moca.
Duyu
Asta ma uitam si eu....cu cat trece timpul, cu atat extraoptiunile astea "intra la apa"! Au inceput cu 2000 minute pentru 3 euro/luna si acum au 310 minute cu 5 euro! sad.gif
tudorache
QUOTE(Duyu @ 12 Oct 2007, 13:01)
Asta ma uitam si eu....cu cat trece timpul, cu atat extraoptiunile astea "intra la apa"! Au inceput cu 2000 minute pentru 3 euro/luna si acum au 310 minute cu 5 euro!  sad.gif
*



Ia vezi cat te costa 300+300+ 10 nationale la concurenta.



Sper ca nu a crezut nimeni ca toata viata vor avea 2000 de minute cu 3 euro. Aia a fost o oferta menita doar sa socheze piata.
mark``
Imi spune si mie cineva la ce numar trebuie sa sun, stiti voi cu*111111*#, ca sa aflu cate minute mai am? Nu credit!
semit
*123*1#
Cocojambo
si *123*2# pt sms disponibile
fl7
si *134# pt credit biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.