Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: joje ulei 1,5 dCI 2007
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
nnaaee
Stie cineva unde pot gasi o joje pentru 1,5 dCI an fabricatie 2007? wacko.gif
ady85btz
...la magazinul de piese al dealerului/serviceului
einstein1984
Tu vrei o jojA sau mai multe JojE? Ca nu prea se intelege cantitatea din exprimarea ta......
IRONICK
Berlina, MCV sau VAN ?

Du-te cu codul 8200463669 la dealer si vezi ce iti zice.
andrei_2006
Sau 8200552996.
marsel
Nnaaee
De ce vrei sa stii unde gasesti joja de E4? Nu cumva ai rupt-o cand ai incercat sa o indrepti, vazand cat de stramba e??? biggrin.gif Stii eu pe cineva, care, cand avazut cat de stramba e joja, a dat sa o indrepte si..... radmasa.gif POC!!! Ca deh..... e din plastic si nu prea tine la cine stie ce tensiuni. A pus-o la loc asa rupta, pentru a nu sari uleiul in mers, a comandat la Service, si intr-o saptamana i-a venit "PESA", 26,00 lei(noi).
Deci, pentru necunoscatori: Joja de ulei la dci E4 este din plastic, si e stramba, e foarte stramba. Nu incercati sa o indreptati ca veti pati ca mandea mad.gif .
nnaaee
@marsel

Ai dreptate, asa am facut! radmasa.gif Va multumesc la toti pentru raspuns!

@einstein1984

Cantitatea rezulta din o joje cu toate ca nu e exprimarea mea prea corecta. In orice caz de la un einstein ma asteptam la mai mult.
einstein1984
Deh, nu stiam ce sa cred: articolul nehotarat sau desiennta de plural. Ma gandeam ca vrei mai multe, sa ai si de rezerva, in caz ca se rup!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.