Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Din Problema in problema
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Dacia Nova
niq
Care sa fie problema?oare de la butonul de avarii care doar ce l-am stricat?sau releu?
ahyle_blue_eyes
Siguranta verific-o ..........apoi daca nu e de acolo verifica releul!
niq
Am uitat sa mentionez :)releu schimbat sigurante schimbate... a ramas doar butonu de avarii care mi s-a stricat si cam de la ala ar fii
apollo
schimba-l
Executron
Ai incercat sa bagi alt buton (ex: dezaburire) sa fii sigur ca e de la Buton? smile.gif
apollo
din cate stiu , butonul de la avarii e singurul care are mai multi pini decat celelalte butoane.nu stiu daca va merge.

si al meu imi face probleme.

daca nu il apas cum trebuie,nu-mi merg avariile ci in loc de avarii semnalizeaza dreapta.
bygy007
buton avarie.
niq
oki l=am skimbat .. acum imi merg avariile dar.. mi se incalzeste unu din gandacii aia 3 de pe panoul de sigurante smile.gif ala din mijloc e ceva in scurt dar nu stiu ce ?
niq
gata am rezolvat-o era de o siguranta mai precis cea de la ventilator

9 Sep 2007, 04:46:
daca tot venii vorba de sigurante cine are schema electrica ca la mine e un fenomen ciudat.Pe o singura siguranta e pus ventilatorul de la caldura + semnalizari + ceas...smile.gif nu-s cam multe?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.