Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Montare Detector Radar la Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
isomanager
Stie cineva cum se monteaza sau care este modul optim de montaj al unui detector radar pe un automobil Dacia Logan.
Are Dacia Logat parbriz atermic...???
Ce rol au punctele negre pe parbrizul Loganului??
Multumesc anticipat pentru raspunsuri...
IRONICK
Are lipsa.
han_1.6 mpi
punctele negre de pe parbriz sunt cu rol estetic, adica mascheaza imbinarile.
GoGu
Cat mai sus, daca reusesti sa-l ascunzi dupa punctele negre e si mai bine (dar vezi ca ventuzele nu prind pe acele puncte, ajuta sa lipesti o bucata de autocolant transparent acolo si pe autocolant sa lipesti ventuzele).

Punctele negre au rol estetic, parbrizul nu e atermic.
Laurentziu83
Si nu merge sa lipesti cu superglue ventuzele, in maxim 2 luni nu va mai tine, si nici nu va mai merge sa pui iar superglue pe ventuze, intrucat nu vor mai tine bine, si sunt deja destul de rigide.
Eu mi-am stricat asa ventuzele, dar am pus in loc 2 ventuze de prosoape de baie smile.gif, una din ele am decupat-o, pentru ca nu avea loc de cealalta, si am apelat iarasi la superglue. Cand voi gasi alte ventuze pentru detectorul meu voi apela la folia de autocolant, totusi.
holograma
exista o functie numita "search"...
mai este un topic la fel. ia de aici: http://www.daciaclub.ro/-t60343.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.