Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia Nova
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Dacia Nova
vl04lyg
Va multumesc pentru sfaturi dar chestia asta cu aerul fals cred ca am rezolvat-o pentru ca am patit-o intr-o zi cand am auzit o pocnitura sub capota apoi a inceput sa se tureze haotic si sa se auda "un fasait ca la camioane", pe urma am dat filtrul jos si am vazut acele 2 stuturi din care am infundat unul pe care tragea aer asa cum ati zis cu un furtunas cu surub in cap, dar nu stiu ce ar fi putut sa fie in acel loc. Dupa aceea a mers o vreme pe urma am patit asta. Relantiul face tot cam in genul ala dar mai incet si nu se mai aude nici un zgomot. Am mai scos mufa de la calculator si isi mai revenea cate o data, nu stiu daca era de acolo. Nu stiu ce sa ii mai fac si prin zona nu am nici un mecanic care sa se priceapa la asa ceva.
O zi buna!
apollo
Chiar era necesarsa creezi un nou topic?

Nu ai fi putut continua discutia aici : http://www.daciaclub.ro/Am-si-eu-o-intrebare-t88423.html
Georginho
L ras hohote.gif ras hohote.gif ras hohote.gif L
delta
ba ce sa zic mult succes cu troaca radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.