Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri Iasi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
ROMIAU59
Salutare.
Sunt nou pe aici dar citesc acest forum de foarte mult timp, si am tot cautat dar (nu tipati la mine) am gasit doar 2 topicuri cu intalnirile din Iasi si aman2 inchise...
As vrea sa stiu daca se mai fac intalniri in Iasi, unde si cand.
Nu vreau sa sar calul dar am sa propun eu o intalnire pt sambata, 19-10-2007, in parcarea din fata Facultatii de Chimie, la ora 17:00 (cred k e o ora rezonabila).
Avind in vedere k e diati mai orasul, nu cred k nu sunt destiu care ar vrea sa vina.
PS: pe mine ma recunoasteti in trafic dupa SLZ rosie met cu nr B-88-ZUA (scrie si ZGUBI pe porbagaj, kiar sub semnul Dacia, deh, asa o vrut femeimea)
Astept pareri...
Ma gasiti si pe tudor.otet@yahoo.com
Bafta lume si astept cu nerabdare prima mea intalnire cu voi...

17 Oct 2007, 18:33:
bag sama k nu prea vrea nimeni sa vina sad.gif
mihai85
Si pe mine m-ar interesa o intalnire Dacia in Iasi. Hai... cand ne intalnim????
ROMIAU59
Poi pina acuma suntem 2, o gramadaaaaaa.....smile.gif) nush d c da vad k lumea nu prea vrea sa se intalneasca, desi cred k cei vechi se intalnesc ei in locurile lor, fara sa mai posteze paici.....da nu-i nimic, ne adunam noi.
Pe sambata baieti...sper sa fim macar 4-5.
ROMIAU59
S-a fixat o prima intalnire duminica, 28-10-2007, la ora 16:00 in parcarea din fata facultatii de Chimie din Tudor.
Pina acum suntem 2 dar sper sa fim mai multi....cat mai multi....
Bafta !!!
mihai85
S-a facut ... duminica la intalnire... cu totii fratilor... "sacrificati-va" 2 ore din timpul vostru radmasa.gif

24 Oct 2007, 21:03:
Am citit si eu acum... nu gasesc nimic despre o intalnire dacia in iasi... e mare iasul, f mare... oare de ce nu se intalneste lumea??? pacat... haideti la o intalnire... vechile intruniri se faceau sambata la ora 13... acum s-a stabilit una: duminica, 28-10-2007, la ora 16:00 in parcarea din fata Facultatii de Chimie din Tudor Vladimirescu. Va asteptam! tongue.gif
HotWheels
Daca se mai face ceva anuntati aici. Eu am avut masina la vopsit ca as fi venit duminica.
ROMIAU59
Pai duminica asta am fost numai 2 si nu ne-am mai intalnit, nu avea rost, poate ne strangem mai multi si ne vedem duminica viitoare, sa vedem si noi o masina proaspat vopsita.
Bafta
ciprishor
Si cam ce se discuta la intalnirile astea? Fiecare isi arata masina & stuff?
Sau se merge la bere?
randomm
Se sta in parcare cam juma de ora, ca e frig afara si merge uns sa stai pe langa masina si apoi toata lumea se regrupeaza intr-un bar la un suc/bere fara alcool. Si sa nu va uitati la Dacia lui HotWheels ca nu e vopsita toata, strica imaginea... smile.gif) (glumeam Octav)
mihai85
`Seara... Care e amator de o intalnire duminica asta??? 9 Decembrie??? Zice-ti voi o ora ceva... Sa zicem ora 15???
Marius_Do
Buna domnu Adi :biggrin.gif.....chiar asa, o intalnire cand se mai face? va prezint si eu cateva modele pe care vreti sa vi le faceti pe masini ca sa arate mai "frumoase" sau poate vreti sigla aia cu dacia "www.daciaclub.ro" va pot ajuta. Astept raspuns
Apropo pe 3 februarie e bine? spuneti voi o ora si un loc cool.gif
ktalyn.
Salut tuturor... se mai tin intalniri in iasi?
mircea_mzd
Nu se aude nimic de o intalnire in Iasi..? nimic nimic.. sad.gif
mircea_mzd
Intalnirile au loc in fiecare Duminica la ora 14:00 in parcarea din fatza Rectoratului pe strd. Splai Bahlui
Cipiotul
QUOTE(Marius_Do @ 24 Jan 2008, 19:11)
... sau poate vreti sigla aia cu dacia "www.daciaclub.ro" va pot ajuta.
*



zici ca mai poti ajuta ? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.