Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aripa dreapta Dacia1310 L
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
Myhay1
Am botit aripa dreapta fata a daciei si NU STIU ce sa fac sa ma duc sa o indrept ?, sa cumpar alta noua ? , daca da de care sa cumpar una sh, una noua de pitesti ? Eu ma-m gandit pe la dezmembrari poate gasesc da nu prea stiu pe unde sunt astea in Iasi puneti sa imi spuneti unde sunt dezmembrari in iasi sau cimitir de dacii ceva, magazin de piese ieftine in afara de alea care vand aripi conex ca alea sigur nu merg al dacie orice .De botit ii botita chiar pe linie si NU STIU daca ma iese la fel :| ii infundata ceva de genu oricum se vede nasol, ii luat putin si din portiera da aia se indreapta. Daca puteti sa imi spuneti unde sa o vopsesc ceva un centru specializat care sa iasa cat de cat apropiata de restu masinii. Masina este de fabricatie 1994 Dacia berlina. Orice parere ii bine venita.

Editat moderator: Lasa IRC si nu mai arunca cu atitea iconuri in noi.
gattoman
Aripi sh gasesti la Luca, in bucium, se ocupa cu dezmembrat dacii. Dar acum depinde ce tip de aripa e caci e posibil sa nu gasesti. De vopsit daca vrei sa iasa ok la Remesa pe strada Pacurari sau la dealerul suzuki vis-a-vis de spitalul de recuperare.
thedragon
deci daca nu mai merge indreptata ( ar fi recomandat o poza sau sa te duci la un mester sa zica el parerea ) cumperi 1 noua ! o aripa conex(culoare ciudata )costa 70 roni si cea de uzina (tabla neagra) 95-110 depinde de unde o cumperi! si daca nu ma insel iti trebuie aripa de cn3 ,se mai gasesc pe la dezmembrari
autom
CN 2 daca e din 95
argon
cn3. Asta daca cn4 e zambetu'.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.