Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: intilnire in germania
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
dacia-tuning1
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

salut pe toti care se intereseasa pentru dacia logan, eu sunt didi si eu am un dacia logan si am facut si eu citeceva la masinuta mea!
eu va propun o intilnire in germania. a fost o intilnire acum 3 luni si am fost 27 de masini dacia logan au fost veniti si din elvetia cu 3 dacia logan a fost foarte frumos! va rog sa imi trimiteti un raspuns cu propuneri de la voi astept ciau!

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cheers.gif
dacia-tuning1
wink.gif


no carei treaba??? nu aveti curaj sau cei baiu??? vad ca in ungaraia sa dat intilnire cu dacia logan si in austria dar pina in germania inca nu sa ajuns???

mai spuneti si voi ceva! wink.gif
han_1.6 mpi
sincer , as veni dar nu am acum bani de benzina si cazare. de fapt unde in germania ? sau invitatia e pt cei din germania ?
dacia-tuning1
smile.gif smile.gif smile.gif

deci sa ne intelecem bine, eu vam propus o intilnire in germania la orasul ingolstadt este intre münchen si nürnberg aici aveti si posibilitatea de cazare cu cortul cine are cort si cine doreste poate si sa doarma la pensiune costa 20,- de euro pe noapte cu micul de jun inklusiv!!! cine vine cu cortul personal nu plateste nimic!!! este gratis!
si sa va spun daca plecati din arad si faceti plinul in arad la vama va ajunge bezina pina in austria si in austria mai faceti o data plinu ca este mai ieftin ca si in germania benzina si atunci ajunceti usor pina la ingolstadt! deci eu vam spus pe benzina ca si dacia mea este pe benzina,pe diesel este si mai ieftin!
deci va trebuie daca plecati din arad cam 100,- de euro cu vieneta cu tot pentru un drum,si inapoi pina la arad cam tot 100,- de euro acuma fiecare cum merge eu cind prind autostrada cam libera ii dau bataie la dacia mea!
de mincare este la magazine ieftin de exemplu aldi,sau liedl, sau peny unde doreste fiecare sa isi faca cumparaturile!
intilnirea asta ar fii la anul vitor pe data de:20.06.2008 pina la 22.06.2008 deci va rog cinditiva faceti rost de bani si veniti nu o sa va para rau este super frumos si mai sunt foarte multi romani peaici cara stau aici in germania si au si ei dacia logan ! astept propuneri si intrebari va stau la dispozitie! poate sa vina si cu solenza si cu dacia 1310 puteti vaduce si prieteni va astept!

cu stma didi! smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
dacia-tuning1
wink.gif

deci propunerea mea a fost pentru toti cei din romania cei din ungaria cei din austria puteti veni de ori unde sunteti bine veniti va asteptam!

wink.gif wink.gif wink.gif
dacia-tuning1
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

mai fratilor da ce facem o punem pe o intilnire???

FACEM CEVA SAU BA???

va invit pe toti din romania la intilnire de dacia club in germania!!!

astept raspuns!

smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
dacia-tuning1
smile.gif salut la toti prieteni de dacia vrea cineva sa vina la intilnire de dacia in germania pe data de 19.–21.06.2009 in ingolstadt este intre münchen si nürnberg daca are cineva interes raspundeti daca aveti intrebari va raspund eu cu stima dacia-tuning1 smile.gif
paul_damian
Si cam ce si unde se va intampla asta?
Boris08
Man ideea e buna dar esti constient cat ne-ar costa chestia asta ????
Noi ne chinuim sa ne strangem in Romania mai multi .......
puiu82
@ Dacia-tuning1,e mai usor pt tine daca ai veni in Romania,cei mai multi dintre noi nu isi permit sa onoreze invitatia ta.
Detalii gasesti in topicul despre intalnirea nationala.
Bafta!
dacia-tuning1
smile.gif pe data de 19.–21.06.2009 in ingolstadt este intre münchen si nürnberg astept raspuns
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.