Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: filtru aer mann
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
ydaniel
unde gasesc un filtru de aer mann?
djasu82
La autovit cred
ydaniel
lasa cu vitanu:D
djasu82
Mai era un magazina de la titan in sus spre potcoava tongue.gif acuma nu stiu ce sa spun mai mult
mad toz
Ce face filtru asta?
Iti da 15 cai? blush.gif
cristigeo69
de ce nu ma intrebi si pe mine???

plevnei....treci de intersectia semaforizata witing...la urmatorul semafor INAINTE sa traversezi intersectia pe colt se afla autototal(scrie si MAN pe reclama)

iar pt ce-i care nu stiu despre ce e vorba,este filtru normal de dacie dar in loc de 10roni (cat costa unu de hartie igienica la magazinele obisnuite piese auto)asta e undeva la 25-30roni "MAN"

am si eu pe dacie...
mad toz
Io am dala de hartie si merge....
djasu82
Tot vei gasi praf pe pereti carburatorului tongue.gif , cel mai bine e sa-l sufli cu aer la o luna de zile daca va place intretinerea rablei tongue.gif . Eu am si filtru sport si filtru normal de dacie de la pitesti. Nu e nici o diferenta de putere doar ca unul face zgomot sub capota si altu nu tongue.gif
ydaniel
da Cristi am fost;) si acolo scrie Mann.Man scrie in alta parte:)
filtru de romcarbon e 8 lei:)
Alex 23
Dati o tura si pe Lizeanu ca gasiti sigur, daca nu e pe stoc se aduce la comanda! Numai bine!
dacia_gpg
Iasi-AUTO CENTER-MAN FILTRU 12 RON,ROMCARBON BUZAU 7RON
djasu82
filtre sport pe cine intereseaza ... http://www.tuningshop.ro/content/view/11/5/
ydaniel
mann nu MAN:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.