Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: La intalnire poate venii oricine ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
luck
Vreau sa vin si eu la o intalnire se poate ca sunt mai nou pe aici si nu stiu care e procedura ??

Dc. da raspundeti-mi ca vreau sa vin azi !!!
Marius
Daaaaa. Trebuie sa ai cel putin 3 ani vechime pe forum ca sa poti veni. 10561582.gif

Normal ca poti veni. Nu exista nici o procedura. Doar un loc de intalnire si o ora pe care incercam sa o respectam.
luck
QUOTE(Marius_MCA @ 11 Nov 2004, 19:19)
Daaaaa. Trebuie sa ai cel putin 3 ani vechime pe forum ca sa poti veni. 10561582.gif

Normal ca poti veni. Nu exista nici o procedura. Doar un loc de intalnire si o ora pe care incercam sa o respectam.
*





Mersi da' n-aveam de unde sa stiu am intrebat si nu da 166.gif blink.gif
mil
domnu' Nastase, puteti veni chiar si dvs. smile.gif .
Mache
Poate veni oricine iubeste obiectul numit automobil Dacia.
Ov
QUOTE(Mache @ 12 Nov 2004, 12:15)
Poate veni oricine iubeste obiectul numit automobil Dacia.
*



nu e asa 04.gif
Mache
Completare: "Si are un set complet de instrumente pentru distrugerea lui". biggrin.gif 04.gif 04.gif
Slider
....unele din ele au chiar integrate sisteme de autodistrugere.... mad.gif
Ake
QUOTE(Mache @ 12 Nov 2004, 12:15)
Poate veni oricine iubeste obiectul numit automobil Dacia.
*


Si a venit vreunul pana acum?
luck
Deci... biggrin.gif

Am fost la intalnire foarte frumos fete multe , mancare mocca e.t.c.

Cel mai impresionat am fost de Loganu' lui Andrei ...super ...
Marty
QUOTE(mil @ 12 Nov 2004, 12:56)
domnu' Nastase, puteti veni chiar si dvs. smile.gif .
*


Da' domnu' Nastase, puteti veni si dvs.! Va luam un bilet numai dus pina la nenea Mil. Da' sa nu va mai intarceti, stati cu el acolosa!!! biggrin.gif
Doc
Unde fete??? Cate??? Eu nu am vazut asa multe.
claus
hmm.. femei? si eu n-am stiut ?
sigur vorbiti de intalnirea daciaclub ??
luck
QUOTE(Dok @ 17 Nov 2004, 03:04)
Unde fete??? Cate??? Eu nu am vazut asa multe.
*




QUOTE(claus @ 17 Nov 2004, 12:06)
hmm.. femei? si eu n-am stiut ?
sigur vorbiti de intalnirea daciaclub ??
*




Dc. nu veniti la intalniri eu ce sa va fac???? unsure.gif
Doc
Pai eu cred ca le tineti ascunse de nu le-am vazut. Aveti folie sau le bagatzi in portbagak la golan???
Uncle-Sam
ce mancare???
Radduu
Unde mancare gratis? vreau si eu vreau si eu rolleyes.gif
GeorgeB
e mancare pe bani. daca vrei imi dai mie banii si iti dau eu mancarea gratis pe urma laugh.gif
Radduu
10561582.gif
BOBINATOR
Auziti se poate veni si cu 1310 , in sensul ca figuri si chestii dealea: ia uite si pe ala cu 1310 (toti logane, solnite, schmecherii).Ca nu imi plac faze deastea.Si apropo se mai tine joia la ora 20 la Academie (banuiesc ca cea mai sus de Eroilor)?
free_fiber
Io n-am apucat niciodata sa vin... sad.gif dar cred ca din punct de vedere al mistoului fata de masinile mai slabe nu-s probleme... da nu vorbesc din experienta... mai bine nu mai vorbesc.. hai mah ca-s baieti buni astia.
poate nu-mi sunt ei recunoscatori ca-i laud. tongue.gif
Radduu
Daca mai gasesti pe cineva cu 1300 ai noroc....eu am venit si nu mai era nimeni cu 1300/1310...nasol moment...e mai nasol daca nu cunosti pe nimeni pt ca toti se cunosc intre ei..iar daca mai vi si cu 1310...Eu am venit de mai multe ori si cat timp mai erau si baieti cu 1310 a fost ok, dar acum nu stiu , eram doar eu cu 1310, mi s-a parut aiurea plus ca nu mai stiam pe nimeni unsure.gif
adostar
adica trebuie sa ia musai snv, solnitza sau logan? eu cu dacia 1310 fac orice logan.
Ant
Bai care erai ala de ai venit cu RABA de Interventii la intalnire ?
Slider
Mai fratilor dupa cite stiu eu - cei drept n-am fost niciodata la vreo intilnire (la bucuresti) - la intilnire sunt primiti toti indiferent de virsta, religie, sex, aparteneta politica, preferinte culinare, vechime pe forum, dacia 1100, 1300, 1310, nova, dsn, slz sau lgn etc. etc. etc...
Heiii Bucurestiul nu se aude? Nu ii lamureste careva si pe baietii astia?
paulp
La intilniri poate veni oricine, cu orice masina, oricit de amarita sau beton e.
Singura conditie e sa nu inceapa cu liniute, burn-out-uri, explozii, chestii de astea care ar putea atrage anumite "organe" si care ar putea crea neplaceri participantilor.
In rest, vine cine vrea, ramine cine are chef, si revine cui i-a placut.

Cred ca am lamurit acest aspect, asa ca vorba unui clasic in viata si printre noi: STINGEREEEEEEEEEAAAAAA!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.