Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Petrica Roman aka Robocop
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
TMihai
huh.gif
vis-a-vis
Exact impresia asta am avut-o si eu cand i-am vazut cum se antreneaza, la stirile proteve.
O fi el sportiv si se tine bine, dar n-are nicio treaba cu dansu' radmasa.gif
2dor
Moama e varza, cred ca si un mos paralizat danseaza mai bine.
catalin80
crispare si doua picioare stangi.....smile.gif)
driverx
Incercati sa vedeti si partea plina a paharului....danseaza mai bine decat mine.
tudor.
Sau ca a facut asta ca sa ajute un mic baietel care ii mai are doar pe strabunici.
semit
gest frumos.. impresie artistica penibila... i-as scapa-o lu` fufa 1 data ph34r.gif
A l e x
radmasa.gif

Ce tare merge la inceput.... Ma asteptam sa se intoarca spre camera si sa zica "Your move, creep !"
tudor.
Acum ca am recunoscut si partea buna trebuie sa recunosc ca e foarte penibila faza.
Dar sa fiu sincer, Petre Roman este penibil de cativa ani in coace.
Cam tot ce face te amuza.(si nu vorbesc politic biggrin.gif )
TMihai
Mai bine dadea de la el banii pt copil si gata
vis-a-vis
La cat sunt astia de chitrosi, cred ca s-a bucurat sa primeasca cursuri de dans gratuite tongue.gif
Fara niciun folos de atfel, ar fi dat banii degeaba radmasa.gif


TMihai
S-o fi vazut Al Pacino laugh.gif
vis-a-vis
Pacino-i artist, e de Oscar, ca sa zic asa! wink.gif
TMihai
Da, da' pana si personaju' care e orb, tot e 10 clase peste Petrica. De aici trag concluzia ca omu' a vrut numai sa ne arate marfa noua icon_mrgreen.gif Fatza de fosta doamna Roman e un pas inainte zic eu.
CGB
vorba lu' driverx. don pedro e maestru pe langa mine.
A l e x
cristib : Si pe langa mine, dar eu spre deosebire de el nu as participa la asa o emisiune, tocmai din acest motiv...
semit
eu m-as duce si m-as face de ras daca as sti ca as putea ajuta un copil sa o duca mai bine.. desigur daca as fi chemat tongue.gif
bear_mc
Oricum a dansat mai bine decat Costi Ionita. laugh.gif
Si da, danseaza mai bine si decat bine. tongue.gif
QUOTE
gest frumos.. impresie artistica penibila... i-as scapa-o lu` fufa 1 data 

stai la coada semit radmasa.gif laugh.gif
TMihai
Decat cine? Decat Tati Costi? Nu cred... icon_mrgreen.gif
A l e x
semit : Sunt destule moduri in care poti ajuta lumea fara sa fii penibil pe sticla. Nici nu trebuie sa fii persoana publica pentru asta.
Solon
Ce misto calca in strachini! radmasa.gif
Mi-am adus aminte de o replica din Robocop: Dead or alive, you're coming with me! radmasa.gif radmasa.gif
A l e x
Come quietly or there will be... trouble
ady85btz
murea mioara cand il vedea...ca zicea la toate ziarele" roman nu dansa cu mine" radmasa.gif
bear_mc
La cum se misca mai bine ca nu dansa cu ea. laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.