Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Adrenalina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Forum Bot
xcss: <br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kt692UuRMyg"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/kt692UuRMyg" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
bobo77
Ce aproape de stinci erau,tari baietii.
l@u
Ce aproape trec de capul ala de pod !!!!
Solon
Iti trebuie un dram de nebunie sa faci asa ceva!
Nu inteleg insa principiu de functionare.Cum se misca? Cum aterizeaza?
yO_
Costumul special ofera o forta portanta care permite sa "planeze" la un unghi de circa - 40 grade cu o viteza de cam 200 km/h. Prin modificarea geometriei corpului se poate schimba directia. Aterizarea se face cu ajutorul parasutei din spinare.
bygy007
tare as vrea sa fac si eu asa ceva dar trebuie multa experienta
yO_
Ai putea sa incerci macar un salt in tandem de la 4000 m la aerodromul Tuzla sau Strejnic. Costul este de vreo 200-250 euro.
bear_mc
Nice. Vreau si eu. biggrin.gif
tribunul
QUOTE(Solon @ 27 Nov 2007, 15:45)
Cum aterizeaza?
*



Parasuta.
Solon
QUOTE(bygy007 @ 27 Nov 2007, 23:15)
tare as vrea sa fac si eu asa ceva dar trebuie multa experienta
*


Sincer, chiar nu m-as baga!Mi-e frica! tongue.gif
bygy007
QUOTE(yO_ @ 28 Nov 2007, 00:18)
Ai putea sa incerci macar un salt in tandem de la 4000 m la aerodromul Tuzla sau Strejnic. Costul este de vreo 200-250 euro.
*


in armata am sarit cu parasuta (9) si stiu cum este , senzatii , trairi, dar din pacate parasutele nu permiteau caderea libera si bineinteles de la maxim 1500m icon_mrgreen.gif
cosmin_2300
Cu adevarat ceva deosebit wub.gif iti trebuie ( pe langa curaj si experienta ) si o doza ( destul de mare zic eu ) de nebunie ..... frumos oricum wub.gif
mars
Gizas!!! Prea tari baietii aia. Cum trece ala pe langa pod... Super tare!
aditã
blink.gif oau!! super tare......oricum tre sa fii putin tacanit sau sa ai doua chestii foarte mari tongue.gif tongue.gif tongue.gif dragut in orice caz!
ag02cws
Mie mi-a fost frica la aqua magic biggrin.gif
A l e x
Foarte tari, isi cam risca viata gratuit dar cred ca e senzational sa simti ce simt ei...
ady85btz
wow ohmy.gif
superb
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.