Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: tinichigerii de bun simt iasi
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
buratino28
as dori o indicatie catre un service din iasi,tinichigerie in special ,cu un raport calitate bun .
mariusdanielchelariu
Stiu eu pe cineva best of the best , dar e la Hirlau , langa iasi.
E ,cred cel mai bun din judet, si unul din cei mai buni din Moldova, iar preturile sunt chiar accesibile.
Relatii pe Pm, ca sa nu suparam moderatorii.


Cu stima,
D.
mihail75
redeschid acest topic, ca aici se potriveste.

am un prieten cu niste probleme de tinichigerie (trebuie indreptat f. putin aripa, margine portbagaj, revopsit probabil aripa, repus spoiler). El zice sa se duca la Caremil, eu unul nu-i recomand, in baza celor citite aici dar si din experienta proprie. Ce service ar fi de recomandat? Aud de bune de Boch de pe splai Bahlui? Oare merita? Aia de la Caremil ii cer 3000 lei pt. niste nimicuri!!!
multam mult.
juann
Eu as vrea sa-mi pun o "halarma" la bosh service ca la "carmenil" flacaii aia pe linga ca-s niste nepriceputi nici nu vor sa auda de viper sau mat. Sunt curios cum lucreaza cei de la bosh pe partea electrica?
Sa stiti ca derbedeii aia de la tinichigerie de la caremil fac treaba , cel putin mie mi-au vopsit un spoiler si ai iesit ok. Ma gindesc ca daca duceti masina la ei si nu va place cum a iesit va tineti de iei pina o fac ca noua.

Eu daca ma duc la caremil le zic la golani sa ma lase sa-mi vopsesc masina singur ca 100% ar iesi mai bine decit ar face-o ei.
gattoman
Daca vrei un service bun pentru vopsitorie mergi la REMESA. E pe strada pacurari , pe unde era amrs-ul. Din cate am vazut e cam 500 lei de element de reparat si vopsit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.