Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pana cand membru incepator?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
CristiZ
Pana cand Membru incepator? Nu am gasit regulile.
Ov
pana la 100 de posturi

apoi dupa 500 poti sa-ti schimbi singurel ce scrie sub avatar
klaus
Nu stiam eu ce au aparut asa de multe posturi aiurea de la unii membrii...
CristiZ
Vrei sa spui ca eu am postat aiurea?
klaus
Mamaaaa, ce a sarit lumea, parca s-ar simti cu musca pe caciula...
Daca vrei un raspuns, as putea zica ca este si cazul tau. Numai eu am vazut 3 posturi aiurea in ultimele 2 ore...
CristiZ
QUOTE(klaus @ 17 Nov 2004, 12:35)
Mamaaaa, ce a sarit lumea, parca s-ar simti cu musca pe caciula...
Daca vrei un raspuns, as putea zica ca este si cazul tau. Numai eu am vazut 3 posturi aiurea in ultimele 2 ore...
*



Ok, am pus aiurea pozele cu dacia pt. ca nu am vazut ca mai exista. Dar scopul nu era sa adun posturi...
Sclaud
Ia uite si o idee: un topic pentru "cresterea -artificiala- a numarului de posturi" ... sa zicem la Cafenea ... ce ziceti ? (pentru cei "grabiti" sa ajunga si ei "mari") biggrin.gif tongue.gif
GeorgeB
si sa faca spam pe forum ? pai le dau eu posturi ... fara numar ...
Liviu
Cine face "cursa" pentru acumulare de mesaje isi ia BAN din start, fara WARN !
CristiZ
Pe mine nu ma intereseaza sa ajung mare, cum ati zis si sunt pentru banarea celor care incarca forumul asta aiurea.
bomicabomic
Mai dar nu inteleg de ce atita interes pentru schimbarea statului de membru.
Oare ne schimba cumva imaginea in fata celorlati membrii de pe forum. Eu cred ca nu.
Important este sa vii cu idei si opinii pertinente si de substanta, inclusiv la Cafenea. Poate nu toata lumea se pricepe la mecanica auto.
Chestia cu postatul la norma, mi-aduce aminte de alte vremuri, norma la cules de porumb, ex, de care nu vreau sa-mi aduc aminte.

Scuze ca m-am bagat ca curca-n craci dar e parerea mea, care este.
CristiZ
QUOTE(bomicabomic @ 19 Nov 2004, 17:30)
Mai dar nu inteleg de ce atita interes pentru schimbarea statului de membru.
Oare ne schimba cumva imaginea in fata celorlati membrii de pe forum. Eu cred ca nu.
Important este sa vii cu idei si opinii pertinente si de substanta, inclusiv la Cafenea. Poate nu toata lumea se pricepe la mecanica auto.
Chestia cu postatul la norma, mi-aduce aminte de alte vremuri, norma la cules de porumb, ex, de care nu vreau sa-mi aduc aminte.

Scuze ca m-am bagat ca curca-n craci dar e parerea mea, care este.
*



Eram si eu curios... si nu am gasit in regulament.

Ai dreptate, nu ne schimba imaginea... important e cu ce vii sa postezi.
Funny
QUOTE(Cristi - LGN @ 17 Nov 2004, 12:06)
Pana cand Membru incepator? Nu am gasit regulile.
*



Fara suparare , eu chiar nu inteleg goana dupa titlu.Pana la urma toti suntem aici egali si in cautarea unor solutii problemelor noastre.Uneori poate mai incercam sa ne descretim fruntile si atat.Sau se plateste ceva pentru contributia cu mesaje si nu stiu eu?
Pe bune, chiar sunt printre noi forumisti pentru care "gradul" conteaza?

Later edit:Cred ca erau suficiente urmatoarele:membru,moderator si administrator.Pana la urma ce inseamna membru autentic ,virgin sau la pubertate.Haideti sa fim seriosi domnilor.
alex
Am mai zis pe undeva. Care vrea alta titulatura sa sara cu MP.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.