Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cumpar urgent mai multe piese dacia in stare buna
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
chrysty_79
cumpar urgent mai multe piese in stare buna pt DACIA 1310E, din 1995 :

- aripi fata, ambele
- faruri si semnalizatorul fata , ambele
- capota motor
- masca fata
- radiator mare
- pompa de apa + elice
- vas lichid parbriz
- vas lichid racire
- alternator
- filtru aer


daca are cineva asa ceva , sunati va rog la nr 0768278618, sau in pm....eu stau in bucuresti. multumesc anticipat
emircea
Din toata lista ta, pompa de apa sa o iei noua (Pulsor, de Scornicesti, e ok), restul toate le poti gasi la second in stare buna.

Spor la cautat, e singurul sfat util cu care te pot ajuta din Timisoara. Cred ca este un topic cu 'dezmembrari in Bucuresti', incearca sa dai de el.
caty2k
Din toate ce ai specificat tu nu am nimic eu, o sa ma interesez de ele si-ti zic daca gasesc ceva! Am un prieten care are o dacia 1310 si o dezmembreaza! Ceea ce am eu e doar galeria de evacuare+carburator simplu corp de dacia 1310 care au fost folosite maxim 3000km, iar acestea au fost date jos de pe masina din cauza ITP-ului(nu erau omologate)!

Stima.
CriSTI68
incarca sa postezi la BURSA
marianno88
Alternator 50A 80RON, Far stanga + semnal stanga 40RON, far dreapta putin spart spatele (oglina si geamu perfecte) 10RON...da-mi un PM si vorbim
Kruger
Ai mail cu pozele pentru capota.
CriSTI68
icon_mrgreen.gif domle Kruger freo sansa sa vedem remake-ul la AUV ?
Kruger
Da mah, vine remake-ul, dar merge greu...mai tre' sa si mananc ceva smile.gif))...hai ca stricam threadul omului fara rost smile.gif
CriSTI68
ok.

daca vrei radiator mare pm la mine wink.gif
B-32-DLA
sal alternator te mai intereseaza??? sleep.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.