Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SonyEricsson T230
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Ducu1
Salutare! Doresc sa achizitionez un SonyEricsson T230 si mi-ar prinde bine niste sfaturi, pro si contra.
SilviuB
Acum depinde daca vrei sa ti-l iei pt ca iti place sau daca ti-l iei din lipsa de bani pentru altceva mai bun!
Eu am observat ca modele mai ieftine de SE nu au o calitate prea buna!
Sfatul meu e sa alegi altceva ! ... ca ai de unde!
... daca vrei sa iti iei la abonament ia-ti SE T630 sau K500.
Ducu1
Faza e ca nu dispun de multe lichiditati si cam am de ales intre Nokia 3510I si SonyEricsson T230.
Manuel
Eu tocmai am ales sambata smile.gif Nokia 3510i - imbatabil la autonomie si functionalitate. E drept ca e destul de voluminos dar nu ma deranjeaja atata timp cat bateria tine peste o saptamana.
neumann
QUOTE(Ducu1 @ 23 Nov 2004, 15:20)
Salutare! Doresc sa achizitionez un SonyEricsson T230 si mi-ar prinde bine niste sfaturi, pro si contra.
*



Beware! Adica nu-ti lua.
Se misca incet ca naiba, apesi pe taste si te rogi de el sa scroleze, sa intre in meniu, etc. In plus tastatura era foarte incomoda, si search-ul in agenda (nu puteai intra in agenda cu un singur click, te duceai in meniu) si memorarea contactelor greoaie.
Singurul avantaj ar fi camera, da al meu n-avea si costa una mai mult ca telefonu (vreo 5 milioane camera la Germanos, da n-aveau pe stoc).
Nokia rulz. Sunt mult mai multumit de 3310 decat eram de T230!!! A, avea java (2 joculete), GPRS (neactivat), ecran color (naspa, ca fara lumina nu vedeai nimic la el, nici macar ora) - dar toate astea sunt gadget-uri inutile, dar pe care 3510i le are, banuiesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.