Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PIESE Sony Ericsson K750I
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
angel-boy
Vand orice piese din Sony Ericsson k750i, l-am scapat si sa spart display . il vand pe bucati ..sau intreg.

id: my_ovy
klaus
Puteai sa-l repari. Un ecran de 750 e cca. 75 ron. Vorbesc din experienta.
Scuze de off topic, dar poate ii foloseste initiatorului
angel-boy
Telefon mi la dat un prieten . sa enervat ca a scris bateru low, si a dat cu el de usa . a cazut jos , sa spart display si nu se aprinde. N-am asa multi bani sa ma duc sa il fac . si display e cu 160 ron la noi
angel-boy
UP ! PRET : 150 RON
C a t a l i n
Ai și căștile la el? Când a fost cumpărat de nou? (fii sincer, se poate verifica... smile.gif )
angel-boy
Nu stiu cand a fost cumparat ! castile le am .. dar nu am cauciucurile alea din capete !
C a t a l i n
Pe baterie ai un cod de forma: xxWxx (de exemplu 05W28). Îmi poți spune care e acest cod de pe bateria ta?

Deasemenea vreau un preț pentru căști + baterie.
angel-boy
Pe baterie sunt scrie cate ceva... dar cu W am gasit unde scrie SN : si e putin sters , 169212swkfbp

Eu zic ca 30 ron amandoua !
C a t a l i n
După S/N... mai în dreapta și un rând mai jos parcă... Aș face o poză să vezi exact, dar nu pot cu bateria scoasă din telefon... biggrin.gif

E foarte important acel cod (repet, de forma 07W15), pentru că reprezintă data fabricației ( 07 = 2007 W=week 15 = săptămâna 15).

Îmi spui codul și poate negociem... smile.gif

(și pe telefon există un astfel de cod, în locașul bateriei)
angel-boy
06w37 ...am gasit pe telefon, am 2 bateri la el , asta care nu scrie sau nu gasesc eu , e cea cumparata , cea a telefonului a fost facute lipituri pe + - si deasta am luat alta .
C a t a l i n
Pe cea fără lipituri, nu scrie?

E originală? smile.gif

L.E.: Pe toate scrie Made in China.
Dar faptul că e ștearsă, sau că nu scrie acel cod, mă dă înapoi.

Merci oricum.
angel-boy
n-am gasit sau nustiu unde sa ma uit ti-am zis ca e putin stearsa partea aia cu scris.scrie p baterie made in china.. biggrin.gif
angel-boy
Sa dat!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.