Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema!?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
ANTIdacie
Am o dacie din 86, cauciucuri de 155 si la ultimul drum facut in afara am bagat de seama urmatoarea chestie!La viteza de 80 km/h, batea si vantul,rotile erau unflate dar eram in masina 4 persoane, parca nu mai avea control asupra volanului in sensul ca in momentul cand roteam putin stanga dreapta nu se intampla nimic si parca avea joc!Era ca si cum aveam rotile desumflate!
Credeti ca am vreo problema la directie sau pur si simplu era de la vant si de la cauciucurile mele de bicicleta tongue.gif ?
ps: se poate muta la probleme tehnice!
ruse_lau24
In primul rand si cel mai simplu uita te la bucsa de legatura de sub volan s ar putea jocul ala sa fie de la aia ( e vreo 50 de mii ) se schimba in 15 minute de oricine
ANTIdacie
pai pe loc nu am acel joc!daca era de la bucsa aia cred ca aveam si pe loc acel joc nu?


Muta cineva va rog frumos topicul la probleme!
thedragon
pai daca pe loc liber nu ai probleme, dute si fa o echilibrare la rotile din fata poate scapi doar cu atat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.