Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia nova
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Dacia Nova
*SouL*PAnaIT*
Dacia nova Dacia nova Dacia nova Dacia nova Dacia nova
C a t a l i n
Nu ți-a trecut prin cap că poate există deja un astfel de topic?

Sau mai bine zis, DEȘI știai că există, întrucât ai postat acolo, ai vrut să fii un mic pionier...

Pe viitor încearcă să scrii CORECT românește...
*SouL*PAnaIT*
Poftim marinare,e bine asa? 168.gif
C a t a l i n
Nu e bine, lipsesc semnele de punctuație ( , ? ) ...
*SouL*PAnaIT*
Ei bine eu am chiulit cam mult de la scoala de exemplu nici azi nu am fost la romana 090.gif
C a t a l i n
Ești cel mai grozav.
apollo
mai bine ai fi dat link-ul de la galerie biggrin.gif
barbutu
hai să fiu eu singurul care iți lauda mașina biggrin.gif
imi place la nebunie la modelul acesta de nova haionul,părerea mea e ca dacă ai da eleronul jos și ai ioniza geamurile ar fi și mai frumoasă,partea proastă e că nu prea mai găsești pe toate drumurile acest model de haion.
mașina e frumoasă imi place și culoarea,și mai ales faptul că este ingrijită văd că e curată și sper că nu ai spălat+o doar pentru ai face poze smile.gif
să auzim numai de bine biggrin.gif
apollo
QUOTE(barbut_88 @ 24 Jan 2008, 16:45)
partea proastă e că nu prea mai găsești pe toate drumurile acest model de haion.
*




vrei hayonul meu smile.gif biggrin.gif

facem un "trade" ? icon_mrgreen.gif
barbutu
multumesc de oferta dar a venit prea tarziu smile.gif in curand va intra al meu la modificari,il voi face drept(voi astupa spatiul numarului si voi scoate incuietoarea).
bengaves
exact asa arata si masina mea(culoare,haion,etc)dar m-am saturat de apa sub mocheta si in portbagaj.
sunt multumit de cum se comporta masina pe drum si cum fuge ,chiar daca e pe gpl(lasa berlina in urma cu mult)
Paul Gabriel
barbut cine iti face partea cu portbagaju?? si mie imi place fff mult, si cam cat ar fi pretul?
barbutu
un tinichigiu auto,acelasi care mi-a facut si pleoapele la capota.
eu inca sunt nehotarat in privinta incuietorii,sa o scot sau sa o las akolo(oricum o sa fac porbagajul sa se deschida la buton).
cu privire la pretz nush ce sa zic smile.gif eu am omu meu si cred k mai mult de 400 mii nu ma costa(doar sudatul si chituitul)
C a t a l i n
La mine încuietoarea de pe hayon a fost dezafectată acum 2 ani. Am scos toate piesele din interior, și am montat actuator, comandat din buton și din telecomandă.

Dacă montajul e corect, nu vei avea probleme vreodată, și oricum, în caz de urgență, poți deschide hayonul din interior.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.