DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Ce boxe aveti in usi ?

KpK1
post 31 Jul 2003, 21:11
Post #61


Membru incepator


Group: Members
Posts: 64
Joined: 22 April 03
From: Galati




cred ca asta e ghinion,incearca sa nu deschizi portbagaju in timp ce ploua,sau daca ai neaparata nevoie,tine o umbrela deaspura portbagajului laugh.gif


--------------------
Dacia Solenza Scala 1.4i
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdan_o
post 31 Jul 2003, 22:59
Post #62


om ca, din pacate, din ce in ce mai putini


Group: Members
Posts: 3.940
Joined: 23 May 03
From: Bucuresti




QUOTE
Boxe, boxe, tot vorbim de boxe, dar ce ne facem ca daca a plouat afara si ai hayonul plin cu apa, te duci la porbagaj, il deschizi si surpriza..... Apa ajunge in difuzoarele din spate. Asa ca stie cineva cum se poate rezolva problema asta?


Sau, mai simplu, dai si tu cu mana se se duca marea parte a apei. Daca masina e curata te si speli pe mana, daca nu atunci o sa-ti dai seama dupa jegul de pe mana ca ar fi timpul sa o cureti. Deja ploaia a facut mare parte din treaba. laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Dacia SLZ 1.4 / Break CL
E bine sa fii multumit cu ceea ce ai, dar nu si de ceea ce esti (Sir James MacKintosh)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Woland
post 1 Aug 2003, 07:48
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 233
Joined: 26 May 03
From: Bucuresti




Problema cu boxele pe fatza este ca e foarte dificil sa le inlocuiesti cu altceva decit boxe de 10 cm. Gaura pentru boxa este data excentric fatza de cercul capacului boxei, si cind vrei sa pui o boxa mai mare nu prea ai cum sa o mai prinzi in suruburi.
In al doilea rind, in interiorul zonei capacului bozei se afla unul din suruburile care prind masca portierei. Asta te incurca rau atunci cind vrei sa decupezi.
Eu cind le-am schimbat pe-ale mele pe fatza vroiam sa-mi pun de 13 cm, si pina la urma mi-am pus de 10, fiindca n-au reusit sa le monteze pe cele de 13.


--------------------
Dacia Solenza 2003 Scala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 1 Aug 2003, 08:39
Post #64





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


In cazul in care a ploua, ridic haionul putin, astept sa picure apa in santurile de pe margine, si cand nu mai picura, ridic haionul de tot si nu mai picura direct pe dif-uri. Am inceput sa ma obisnuiesc cu chestia asta, dar totusi... prost gandit...


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
MariusI
post 11 Sep 2003, 11:27
Post #65


Membru autentic


Group: Members
Posts: 344
Joined: 24 March 03
From: Bucuresti




Dar ca adancime, care e dimensiunea maxima a boxei (pe fata) ? Ca am gasit o pereche care ma tenteaza, dar au adancime relativ mare (cca 8-9 cm). Idei, experiente ? smile.gif


--------------------
Solenza Scala
Dixit.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aburel vlaicu
post 11 Sep 2003, 13:28
Post #66


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 17 June 03




QUOTE
QUOTE
Dar Bose ce au?

Pretul cam mare.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Cind o sa-mi iau A8, o sa le pun in vedere sa-mi bage Bose sau Hamman Kardon ca altfel dau cu ei de pamint!


Cumperi un A8 dotat cu Domotecuri? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Eu circul cu un cass Daewoo si cu boxe Panasonic turcesti de care sunt foarte incantat atat dpdv al calitatii sunetului cat si dpdv al rezistentei la socuri si la apa. Desigur nu planific sa deschid discoteca in masina. Sunt doua calitati importante dupa mine la o scula auto:
-radio cu RDS;
-CD cu mp3.


--------------------
REFUZ SA SEMNEZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aviasol
post 11 Sep 2003, 13:34
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.000
Joined: 3 April 03
From: Bucuresti




[quote="aburel vlaicu"][quote][quote]Dar Bose ce au?[/quote]

Eu circul cu un cass Daewoo si cu boxe Panasonic turcesti de care sunt foarte incantat atat dpdv al calitatii sunetului cat si dpdv al rezistentei la socuri si la apa. [/quote]

cate locuri are cassu? incap 4 persoane? dar bagaje ? Nastase l-a vazut? laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
VW GOLF V 1.9 TDI 2006 - WTX
galeria mea: galerie\user galleries\aviasol.
Acesta nu este un link functional !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 5th May 2024 - 14:25
Forum Renault