Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ABÞIBÍLD cu DaciaClub
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
jacckk
Ma gandeam zilele astea daca la noi pe forum a facut cineva,sau face,abtibild cu daciaclub.Nu de alta dar am vazut la un prieten ca si-a pus cu ClubFord..si mi-a placut.Deci,exista??
alinushy
ohooo de mult, http://www.daciaclub.ro/-t2166.html si mai st persoane pe la bursa care fac
jacckk
as fi vrut si eu dar nu asa mari (gen 25-30 cm), as fi vrut ceva mai mic undeva la 15cm sa-l lipesc acolo sub SOLENZA...sper ca va dati seama smile.gif ( ceva de genul cum erau chestiile acelea cu RO care se lipeau de luneta)...
slider2
pai vb cu cel care se ocupa de asa ceva, sa ti-l faca mai mic.
ursu_83
Eu am gasit pe cineva la bursa care se ocupa de asa ceva...cum se vede si in poze
play_nickos
QUOTE(ursu_83 @ 27 Feb 2009, 09:06)
Eu am gasit pe cineva la bursa care se ocupa de asa ceva...cum se vede si in poze
*





tot esti din buc. nu ne faci si noua legatura cu aceea persoana, ma intereseaza in prima faza, cel cu daciaclub.ro smile.gif am mai vazut prin oras cativa consateni de pe forum !
ursu_83
id mess: [...]
am si nr de tel....daca vreti


<span class='edit'>28 Feb 2009, 10:13:</span>
nr.tel: [...]

moderator edit: La cerere, detaliile de contact au fost scoase
c m i
si mie miar place sa port pe masinile mele numele forumului o sa caut poate gasesc pe undeva prin arad
jacckk
titi_gio nu a mai intrat demult pe mess. as vrea si eu cu daciaclub abtibild sa-mi pun pe luneta smile.gif... sper sa mai intre smile.gif
turturel
recunosc..sunt vinovat..scuze ca nu am mai intrat online..mai mult pe offline ca daca dau on..se blocheaza pc-ul. un autocolant cu dacia club cu tot cu stema indiferent daca e pt interior sau exterior e 2 lei..indiferent de model. adiac ori modelul dl urs 83..ori modelul de aici dupa forum..lam facut si pe acesta in urma cu cateva zile. deci astept comenzi de la cei interesati. va multumesc si imi cer scuze ca nu am mai intrat online. ma gasiti la tel [...] ..all day..every day pana in 12 noaptea.

http://www.daciaclub.ro/-VAND-vand-autocol...ml#entry1866606

si o poza ca nu mai am voie pe topic sa le pun:
[attachmentid=1627523416]

moderator edit: La cerere, detaliile de contact au fost scoase
Iulikk
Ti-am raspuns la PM. Astept raspunsul tau. Vreau vreo 10 bucati ca cele de mai sus.
turturel
deci iulika are 10 buc de interior si dl jackk imi da raspuns maine. va multumesc!

p.s. cei care mai doresc autocolante de orice fel..ii rog mult sa lase offline pe mess/pm aici pe forum sau reply la topicul meu..eventual sms sau aple pe tel..cum doriti! laugh.gif
bnedea
Am luat si eu abtibild de la titiDSN. Super multumit.
Eu le-am vrut cam asa:
[attachmentid=1627531549]
blush.gif scuzati mizeria de pe masina si de pe strada... ambele sunt in constructie!
Boris08
pai asa avem majoritatea....ca cel de la bnedea
florin_26
sal as dori si eu 2 bucati de autocolante,ceva ca la domnul ursu 83 ,si cum mi le poti trimite ,salutari. mocanasu_florin2000@yahoo.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.