Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DaciaClub MANGALIA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
bobo77
Dupa mai mult timp in care am ezitat sa deschid un topic pentru a ne intilni in Mangalia, acum m-am hotarit si avind in vedere ca eu am contribuit la stringerea membrilor si organizarea intilnirilor in Constanta, nu vad de ce nu am reusi si la noi in oras sa facem o astfel de intilnire.
Prima intilnire vreau sa o facem la sfirsitul lui martie inceputul lui aprilie, ziua si ora o vom stabili impreuna, intilnirea va o fi odata la doua saptamini de principiu la sfirsitul saptaminii si nu se va intersecta cu intilnirea din Constanta, la care voi participa in continuare si cred ca va avea loc in Portul turistic pina va incepe sezonul cind va trebui sa ne schimbam locul.
Este cunoscut faptul ca mai multi membri din Mangalia participa sau au participat la intilnirea din Constanta si mai mult ca sigur vor participa si aici, ma refer la gabylzr, iulikk, ador13 si mai multi care au confirmat pe pm, ma refer la iaia, pdual, Dead-Angell, valygeo, dantes1968, phara si mai sunt, ei confirmind ca vor veni.
Astept pareri si propuneri de la membrii din Mangalia si mai mult ca sigur vom reusi.Sunt asteptati membri daciaclub indiferent de ce marca de autoturism detin.
Iulikk
Hai cu intalnireaaaaa wub.gif
Ca o idee: eu zic ca sa facem intalnirea din Mangalia in staptamana in care nu se face intalnire in Constanta. De ex: daca in saptamana 2 si 4 a lunii se face intalnire in CT, eu propun ca in saptamana 1 si 3 sa facem la Mangalia. Cum vreti voi este doar o idee. smile.gif smile.gif smile.gif .

PS: portul turistic este la 2 pasi de mine, pot veni si fara masina tongue.gif
bobo77
QUOTE(bobo77 @ 16 Feb 2010, 21:44)
intilnirea va o fi odata la doua saptamini de principiu la sfirsitul saptaminii si nu se va intersecta cu intilnirea din Constanta, la care voi participa in continuare si cred ca va avea loc in Portul turistic pina va incepe .
*


Asa va fi iulikk am scris dar nu am detaliat, am scris "intersecta" ai si tu dreptate cam confuza exprimarea.
Iulikk
Da da. happy.gif
gabylzr
Ce bine , o bucurie mai mare nici ca se putea. Abia astept sa ne strangem .
dantes1968
sal

nu prea am timp,cu serviciu asta ma omoara smile.gif
Dead-Angell
Idee este foarte buna era si timpul sa se faca asa ceva pe oras, sugerez alt loc de intalnire, este prea in ochi lumii acesta.
Iulikk
Ma nebunule.... ma bagi la banuieli.. unsure.gif
gabylzr
@dantes1968- eu totusi cred ca o sa-ti faci timp si ai sa vii
Alina27
Salutare! as veni cu cea mai mare placere,dar decat sa ii vad pe altii cum au masini,si eu nu o mai am pe a mea...mi-ar da lacrimile. acum incerc din rasputeri sa strang bani si sa sper ca voi putea cumpara inapoi masina mea(prima mea masina).
Multumesc pt invitatie! Toate cele bune si drumuri fara politisti! biggrin.gif
dantes1968
sal
m-am razgandit unde ne putem vedea in mangalia ???

nr meu de tel 0729364929




Iulikk
QUOTE(bobo77 @ 16 Feb 2010, 21:44)

Prima intilnire vreau sa o facem la sfirsitul lui martie inceputul lui aprilie,
*



blush.gif
phara
@toti cei din Mangalia: e foarte buna ideea. Si eu sunt de acord cu o intalnire in Mangalia.

Eu zic ca parcarea din Portul Turistic ( in fata "epavei Festivalului Callatis" ) este ok?

@bobo77: chiar ma gandeam sa deschid si eu un topic cu intalniri pentru cei din Mangalia. Mi-ai luat "vorba din gura" smile.gif)

<span class='edit'>17 Feb 2010, 22:40:</span>
@bobo77 & gabylzr: imi cer scuze ca nu va pot raspunde pe PM dar inca nu am trecut de limita de 25 de mesaje pentru a putea.

ma gandesc ca putem organiza prima intalnire la inceputul lunii martie. sa zicem 1 martie? ce parere aveti?
bobo77
Da in portul turistic o sa facem, mai sunt citiva de confirmat si sa asteptam un pic vremea mai frumoasa.Pina atunci urmariti topicul.
ydaniel
mai bine in fata la ''pirati''dupa terasa se vad bine masinile!
Iulikk
Auziti, pot aduce pe cineva care are un Reno Clio? Sau o sa fie stric Dacia?
babanu
uuufff ......ne-am dat dracu.eu o sa fac in curand o intalnire dacia si reno in Inel 2.si sigur am ceva participanti:razvan,Beci ,alex (cu serviciul) 04.gif

17 Feb 2010, 23:59:
a fost o gluma........nu sariti.
gabylzr
Iulikk poti sa aduci indiferent ce masina au ( a scris si bobo dealtfel) , dar sa fie membri pe forumul dacia sau reno.
augustinel64
Super idee! Particip si eu impreuna cu cumnatul meu.
fost membru
Salut initiativa voastra si ma bucur ca in timp atat de scurt si-au anuntat atat de multi adeziunea.


QUOTE(Iulikk @ 17 Feb 2010, 22:50)
Auziti, pot aduce pe cineva care are un Reno Clio? Sau o sa fie stric Dacia?
*



QUOTE(bobo77 @ 16 Feb 2010, 21:44)
...........Sunt asteptati membri daciaclub indiferent de ce marca de autoturism detin.
*


ydaniel
intre mai si august sper sa va cunosc si eu.
Steel Tormentor
QUOTE(babanu @ 17 Feb 2010, 22:56)
uuufff ......ne-am dat dracu.eu o sa fac in curand o intalnire dacia si reno in Inel 2.si sigur am ceva participanti:razvan,Beci ,alex (cu serviciul) 04.gif
*



ma primiti si pe mine? stau aproape..in coiciu tongue.gif
phara
@ydaniel: pana sa vedem masinile de pe terasa la pirati nu mai bine stam pe langa masini? Care este scopul unei intruniri? Intreb si eu tongue.gif
babanu
scopul intalnirilor il vei descoperi participand activ la ele....... wink.gif
bobo77
Batrinii lupi din Constanta, va rog frumos sa ne lasati sa ne organizam si noi, ca veti fi invitatii nostri si putem face mistocareala live tongue.gif .Multumesc anticipat.
Astept raspunsurile voastre pe pm sau mess.
IAIA
augustinel ... noroc cu mesajul meu ... dai o bere la intalnire ... wink.gif ... astept o data si ora sigura ...
radioman
La cate tone de benzina a consumat Bogdan venind la intalniri din Mangalia la Constanta din 2005 (parca) incoace, am putea veni si noi acolo from time to time...
Daca fete frumoase "este', ca sa putem avea "succesuri" ,sau functioneaza macar netul sa ne uitam pe 'goagal', merita sa facem un drum sa-l vedem pe Bobo77 pe terenul lui, eu unul daca e frumos s-ar putea sa apar.. smile.gif
Iulikk
Asteptam data si ora sigura smile.gif .

PS: radioman: fete frumoase gasim, vine vara, plaja alea alea... (sper sa nu citeasca prietena) icon_mrgreen.gif
radioman
radmasa.gif radmasa.gif Sa nu vada fii-miu cel mare care citeste destul de cursiv in clasa a-III-a, nevasta-mea nu-i bai chiar mi-e prietena si nu baga de seama...
ct90lda
Vin si eu daca se poate rolleyes.gif
gabylzr
Te asteptam si pe tine . Ai pm .
babanu
QUOTE(radioman @ 19 Feb 2010, 11:02)
: nevasta-mea nu-i bai chiar mi-e prietena si nu baga de seama...
*




Si la mine nevastemea e ca si o prietena(deci nu esti singurul0 ,asa ca paaote venim la voi la intalnire daca e asa cu zice iulik radmasa.gif
Dead-Angell
QUOTE(ct90lda @ 19 Feb 2010, 14:39)
Vin si eu daca se poate  rolleyes.gif
*


Era si cazu sa apari pe aici, eu unul te astept sa mergem impreuna!
Dansu e tovaras cu mine, fan inrait!
ct90lda
Da mergem impreuna.
phara
@ct90lda poi cum sa nu se poata?! smile.gif te asteptam
ct90lda
Am intrebat si eu, mai bine in statiuni intr-o parcare si asa e pustiu pe acolo.
IAIA
ar fi o idee si asta cu statiunile ...
phara
De 1 Mai ar fi frumos in centrul Neptunului...smile.gif) Glumesc si eu, ce sa fac! (apropo de statiuni)
bobo77
Intilnirea o sa o facem in Portul Turistic, mai ramine data si ora pe care o sa o anunt, sunt baruri prin apropriere unde raminem la suc dupa ce stam in parcare.
Dead-Angell
QUOTE(bobo77 @ 20 Feb 2010, 22:31)
Intilnirea o sa o facem in Portul Turistic, mai ramine data si ora pe care o sa o anunt, sunt baruri prin apropriere unde raminem la suc dupa ce stam in parcare.
*


S-a hotarat data si ora cand va fi prima intalnire?
Iulikk
Asteptam.... icon_mrgreen.gif
bobo77
Prima itilnire daciaclub Mangalia va avea loc in data de 14.03.2010 la ora 14 in Portul turistic (in parcare unde a fost scoica asta vara la festival).Rog sa anuntati prezenta pe topic sau in lipsa de timp pe telefon, multi sunt ocupati cu examene, serviciu si este posibil sa nu aiba acces la net, desi este detul timp pina atunci. Probabil vor fi si nemultumiri legate de data si ora dar am asteptat mesajele voastre si cam asta a reiesit.
Iulikk
Cel mai probabil o sa fiu prezent. Daca nu cu masina, pe jos si tot vin smile.gif . Si asa e la 2 minute de mers pe jos de mine... Hihihi icon_mrgreen.gif
Dead-Angell
S-ar putea sa nu ajung avand in vedere ca este 4tuning days fix pe 13 14 martie, o sa anunt in preajma evenimentului.
ct90lda
Prezent sper smile.gif
gabylzr
Vin si eu.
IAIA
ma bag si eu ...
phara
Si eu prezent. Dca intervine ceva va anunt.
bobo77
Nu-si mai anunta nimeni prezenta?
gabylzr
1.bobo
2.iulikk
3.gabylzr
4.Dead-Angell ?
5.ct90lda
6.iaia
7.phara
Cam atat pana acum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.