Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DaciaClub MANGALIA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Iulikk
QUOTE(YRX @ 19 Apr 2010, 17:25)
si lui Iulikk (pentru mici  biggrin.gif )



Cu placere! Mi-a parut bine sa te cunosc cheers.gif
tanase.petrebogdan
Iulikk, va-ti distrat...ai facut poze o gramada... si filmuletele, frumoase... mai ales cele de la acvariu. Bravo... a fost ceva reusit...sper ca la urmatoarea intalnire sa-mi povestiti si mie mai multe.
PaulT
Si eu m-am simtit foarte bine la Tulcea si pot spune ca ma bucur ca am ajuns sa ne cunoastem si personal, nu numai prin intermediul forumului biggrin.gif . YRX-frumoase pozele de la Enisala. Sper si eu sa mai ajung in zona si sa am 2-3 zile la dispozitie. Iulikk - nota 10 pentru mici. Cat fum a inghitit acolo...numai el stie laugh.gif . Oricum, sper sa mai repetam experienta... O iesire pe la munte mai in vara(cum spunea YRX...) ar fi distractiva.
Emy_
De 1mai ce facem??? smile.gif
Iulikk
Am stat aproape 2 ore pt micii aia....

bobo77
1.Va intreb vreti sa facem intilnire pe 2 mai?
2.Daca vreti sa faceti gratar nu am nimic impotriva se va ocupa iulikk, ma refer la faptul ca voiati de 1 mai gratar? (eu unul nu vin pe1 mai la gratar)
Mai este destul timp de gindire pina atunci.
Iulikk
1.Eu sunt de acord cu intalnirea pe 2 mai, dar nu pot spune inca daca vin sau nu, au intervenit in seara asta niste probleme, iar weekendul asta si cel de 1 mai s-ar putea sa nu fiu in localitate. Weekendul asta sigur nu pot veni daca se tine intalnire. Nu stiu daca si restul sunt de aceiasi parere.

2. Iar despre gratar, are dreptate bobo. Mai e pana atunci. E devreme sa vorbim de pe acum. Eu unul s-ar putea sa nu fiu in Mangalia atunci.
IRONICK
QUOTE(Iulikk @ 19 Apr 2010, 18:04)
...
Multumesc si eu pentru mici.


[attachmentid=1627614824] [attachmentid=1627614825] [attachmentid=1627614826] [attachmentid=1627614827] [attachmentid=1627614828]
Emy_
weryx 83 sper sa nu te superi pe mine,dar daca te deranjeaza nu-i problema ca o scoatem smile.gif
"Poza de buletin" tongue.gif
Dead-Angell
Dar parca la tombola aia se facea tragere la sorti ceva de genu, pe langa faptul cu cheia!
gabylzr
Da dar tragerea la sorti nu se face la dealer , asta mai lipsea biggrin.gif
bobo77
Iulikk ai onoarea sa organizezi gratarul de 1 mai daca se vrea si se pare ca se vrea, voi veni si eu cu familia.
Domnul gabylzr cafeneaua nu este aici te rog frumos, nu pe acest topic.
Iulikk
Ok bobo. Restul trupei ne auzim la telefon sau pe mess smile.gif . Am vorbit cu cativa la telefon. Restul vorbim zilele astea.
Emy_
Stabilim si noi locul faptei?Mai apoi sa vad si eu cu cine merg ca mai am "permis" pana pe 28 biggrin.gif
bobo77
Pai astept sa zica iulikk la ce s-a gindit si cum facem pentru ca eu chiar nu am timp sa organizez aceast gratar, dar am zis ca voi trece si eu.
Iulikk
Pai ziceati ca vreti la Limanu. Mergem la Limanu. Eu nu am gratar, dar am paturi mereu in masina tongue.gif (au fost de folos la Tulcea). In alta ordine de idei... haideti sa facem o lista cu cine vine la gratar si cate persoane vor fi:

As vrea sa am lista gata pana miercuri, joi cel tarziu ca sa mergem vineri la "shopping" biggrin.gif

1. Iulikk si Mihaela (2 persoane), 2. .....

Am vorbit cu Phara si cu weryx... au zis ca nu stiu daca vin; tanase-petre.bogdan la fel, a zis ca nu stie. LDA nu vine. Cu IAIA nu am putut vorbi. Il voi mai suna si maine.
Dead-Angell
2. Dead-Angell ( aka Sergiu) + Gagica ( in premiera)
Iulikk
Veniti si cu prietene, neveste, amante, secretare, copii biggrin.gif .
Emy_
1. Iulikk si Mihaela (2 persoane), 2.Dead-Angell ( aka Sergiu) + Gagica ( in premiera), 3.Emy_(nu stiu sigur,dar daca intervine ceva ma sterg de pe lista nu-i problema)
bobo77
1. Iulikk si Mihaela (2 persoane), 2.Dead-Angell ( aka Sergiu) + Gagica ( in premiera), 3.Emy_(nu stiu sigur,dar daca intervine ceva ma sterg de pe lista nu-i problema)4. bobo+ fam
Iulikk
Nu pot sa dau de IAIA, dar sigur vine si el cu sotia. Deci daca vin toti de pe lista o sa fie frumos.
Dead-Angell
Numai e nici o premiera, vin singur.
bobo77
Din acest moment iulikk se va ocupa de intalnirile din Mangalia de tot ce inseamna organizare, asta nu inseamna ca eu nu voi mai participa la aceste intalniri.Iti doresc succes.
Iulikk
Multumesc bobo77 . Promit sa invat cum sa fiu un bun organizator, exact cum a fost bobo wub.gif . Pana una alta... care mai vreti la gratar, dati un PM aici sa va dau detalii pentru a nu face off-topic.
gabylzr
Dar care este motivul bobo ? ( ca si la Constanta sunt multi care zic ca tot mai bine era cand erai tu organizator) nu ca as avea ceva cu iulikk , care sper sa nu devina un beciacustic . Daca data trecuta am zis ca-l sustin (regret acest lucru) pe cel care l-ai numit tu pe topicul din Constanta , zicand ca iti asumi raspunderea de data asta ma abtin , nu ca ar conta parerea mea prea mult . Bafta iulikk si nu ma intelege gresit .
Iulikk
De 1 mai gratar si 2 mai intalnire obisnuita in portul turistic? Vreti asa cum a spus bobo? Eu o sa vin si pe 2 mai la intalnire daca sunteti de acord sa se tina.
Incep lista pt 2 mai la portul turistic, ca de fiecare data.

1. Iulikk si Mihaela

EDIT: Faza cu grataru s-ar putea sa pice. Am probleme mari de tot in familie. Nu stiu daca am timp sa ma ocup si de gratar. Anunt maine, 28.Apr.2010
bobo77
Nu-ti datorez nici o explicatie gabylzr, asta sa fie clar, dar o sa spun de ce pentru ceilalti membrii.
Nu am timp, nu mai am nici rabdare, nici chef si nici nu vreau sa-mi mai asum raspunderea pentru nimeni si nimic...
Ma bucura faptul ca sunt oameni care au apreciat ce am facut dar asta este situatia.
iulikk rezolva problemele personale, condoleante pe acesta cale si lasa-l naibi de gratar daca nu poti.Facem intilnire normala pe 2 mai ora 14 in Portul Turistic si gata. Avem timp de gratar.
1. Iulikk si Mihaela 2.bobo
P.S weryx nu-i in localitate asa ca nu contati pe el.
ct90lda
1. Iulikk si Mihaela 2.bobo 3.ct90lda
Dead-Angell
1. Iulikk si Mihaela 2.bobo 3.ct90lda 4.Dead_Angell
babanu
QUOTE(gabylzr @ 27 Apr 2010, 08:03)
  nu ca as avea ceva cu iulikk , care sper sa nu devina un beciacustic . Daca data trecuta am zis ca-l sustin (regret acest lucru) pe cel care l-ai numit tu pe topicul din Constanta , zicand ca iti asumi raspunderea de data asta ma abtin , nu ca ar conta parerea mea prea mult .
*



1.da ce are bre Beciacustic ????
2. ai dreptate,parerea ta chiar nu conteaza .mai trebuie sa vii si pe la intalniri sa conteze.....
3.daca se face ceva pe 1 mai va fac o vizita ,ca sunt prin inprejurimi.
Dead-Angell
QUOTE(babanu @ 27 Apr 2010, 22:42)
1.da ce are bre Beciacustic ????
2. ai dreptate,parerea ta chiar nu conteaza .mai trebuie sa vii si pe la intalniri sa conteze.....
3.daca se face ceva pe 1 mai va fac o vizita ,ca sunt prin inprejurimi.
*


Te asteptam cu cea mai mare placere!
Iulikk
QUOTE(gabylzr @ 27 Apr 2010, 08:03)
Bafta iulikk  si nu ma intelege gresit .
*



Multumesc pentru bafta, dar sa stii ca nu e frumos ceea ce faci wink.gif . Nici macar nu ma cunosti, nu am dat mana niciodata, dar iti dai cu parerea despre mine wink.gif .
babanu
multumesc Dead-Angell
bobo77
Gata terminati, iulikk nu si-a dat cu parerea despre tine nu interpreta gresit.Gata am explicat de ce omul a inteles si nu a mai comentat nimic.
@babanu poate pentru tine nu conteaza parerea lui, eu ascult si conteaza orice parere mai buna sau mai putin buna.GATA cu of topicul.
Pina la urma facem si gratar se pare.
Iulikk
Dap.... facem gratar. Dar cine aduce gratarul? (ma refer la cutia aia de tabla) ca eu nu am gratar...
Emy_
2 pietre tzaca paca.... smile.gif ca la padure wink.gif
Lista noastra a ramas in urma cu certurile voastre(1 mai)
1. Iulikk si Mihaela (2 persoane), 2.Dead-Angell ( aka Sergiu)3.Emy_4. bobo+ fam
Dead-Angell
Iulikk hai cu pozele alea!
bobo77
A fost frumos astazi chiar daca am stat doar o ora, din punctul meu de vedere a fost ok. Il las pe iulikk sa faca prezenta. Miine nu pot venii.
Si eu astept pozele.
@babanu mi-a facut placere ca ne-am vazut astazi.
Iulikk
A fost frumos. Si mie mi-a placut. Am fost prezenti asa:
1. Iulikk si Mihaela, 2. bobo77 si fam., 3. Emy_, 4. tanase.petrebogdan + sotia, 5. Sergiu (a.k.a Dead-Angell) + inca 2 amici de-ai mei.

Pentru carcotasi: sa stiti ca nu am lasat mizerie. Am adunat toate gunoaiele intr-un sac si le-am aruncat la o ghena de gunoi in Mangalia wink.gif

Daca am ratat pe cineva sa anunte ca sa-l trec pe lista blush.gif (doar ce m-am trezit).


Cateva poze:
Emy_
SI de la mine cateva biggrin.gif
Iulikk
Gata si intalnirea de azi. Am fost putini, dar a fost frumos.
Prezenta: Iulikk, tanase.petrebogdan, LDA si Emy_ . Am fost la suc, la plimbarica biggrin.gif . Poze nu-s biggrin.gif .


EDIT: Poze noi de la gratar wub.gif :
Iulikk
Deci: urmatoarea intalnire pe data de 16.05.2010, ora 14 in portul turistic.
Am facut comanda si de stickere, cei 3 care mi-ati spus ca vroiati (LDA, bobo77 si tanase.petrebogdan). Stickerele sunt de exterior.
ct90lda
Da ms mult iulik
tanase.petrebogdan
Da...multumesc Iulikk pentru stickere.
bobo77
Pe 16.05 vin si eu la intilnire.
1.bobo

PS-felicitari gabylzr sa-ti traiasca fetita si sa fie sanatoasa taticule tongue.gif
gabylzr
Multumesc mult bobo pt urare , pt tot ce ai facut pentru noi si ca o paranteza , nu era de ajuns ca noi doi suntem nascuti in acelasi an , luna , zi si aceeasi maternitate acum avem fetele nascute in aceeasi zi dar la un an diferenta biggrin.gif
Bobo- te doare capul ? ca eu nu mai pot.
Iulikk
Lista pentru 16.05:
1. bobo77, 2. Iulikk si Mihaela

Sa-ti traiasca fetita gabylzr si tie bobo la multi ani Biancai wub.gif
Dead-Angell
Lista pentru 16.05:
1. bobo77, 2. Iulikk si Mihaela , 3. Dead-Angell
Emy_
1. bobo77, 2. Iulikk si Mihaela , 3. Dead-Angell , 4. Emy_
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.