Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] becuri smd pt bord, plafoniera, pozitii etc.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
cata50
Salut, ai mai multe detalii pe PM.

Am primit LED-uri CREE 1800 lumeni pentru faza scurta. Pe comanda pot fi aduse urmatoarele socluri:

H7, H4, H8, H11, 9006, etc.

Pret:

400 LEI/kit H7, H8, H11 samd.

450 LEI/kit H4

Maine revin cu poze!
cata50
up
MDD
Buna ziua , nu am rasfoit toate paginile , de aceea intreb daca aveti bec cu soclu bax9s pentru pozitie la Scenic. Trebuie sa lumineze o banda destul de lunga....vedeti poza. Multumesc
cata50
Salut si imi cer scuze ca raspund dupa atata timp, dar am fost foarte ocupat in ultima perioada.

Momentan nu am soclul BAX9S pe stoc, in schimb, vi-l pot realiza custom. smile.gif

Stima!

______________________________________________________________


https://www.facebook.com/led.maniac


http://led-maniac.ro/
cata50
up
cata50
up
cata50
Up
cata50
Pe stoc W5W 10 SMD LED Stroboscop cu 2 pozitii - 50 lei/set ( Pozitii: stroboscop/normal)
ionutzxxx
Cu sticker acum
cata50
Multumesc pentru poza, Ionut! biggrin.gif

Stima!
___________________________

cata50
up
bobita13
Salut
Bec plafonera C5W nepolarizat 39mm ai ?
cata50
Salut, da am pe stoc.

Ti-am primis un PM cu oferta completa.

Stima!
Eu Alex
Cata, rezistente ai de vanzare?
cata50
Salut, depinde de model/putere. smile.gif

Da-mi un tel. la: 0755.132.345

Stima!
cata50
up
cata50


Promotia saptamanii:

Discount 20% la comenzi de peste 50 ron. up.gif
cata50
up
cata50
up
cata50
up.gif
cata50
up
cata50
up
cata50
up
cata50
Up
cata50
up

cata50
up
corbex
Salut!
Leduri care sa poate trece drept DRL, montate in luminile de pozitie la Solenza exista?
cata50
Salut,

Ti-am oferit mai multe detalii pe PM! wink.gif

Stima!
_______________________________________


Pe stoc noua generatie de LED-uri 5730 Samsung.

Mult mai fiabile decat vechile modele de chip-uri SMD existente pe piata, fara nuante de albastru/mov, lumina fiind pura ( 4300-4500K) si nu in ultimul rand mai puternice. smile.gif

cata50
up
cata50
up
cata50
up
cata50
up
cata50
up
cata50
up
cata50
Valabil

Montaj grauit in Bucuresti!

La comenzi mai mari de 100 ron se ofera transport grauit prin Posta Romana!

Deoarece Decembrie este luna sarbatorilor, la comenzi de peste 50 lei se ofera discount 10 %. Pentru comenzi de peste 100 lei, disount 20%.
cata50
up

Montaj grauit in Bucuresti!

La comenzi mai mari de 100 ron se ofera transport grauit prin Posta Romana!

Deoarece Decembrie este luna sarbatorilor, la comenzi de peste 50 lei se ofera discount 10 %. Pentru comenzi de peste 100 lei, disount 20%.
cata50
valabil!
cata50
up
cata50
preturi incepand de la 7.5 lei

Decembrie este luna cadourilor. Așadar si prin urmare, in perioada 13 Decembrie - 13 Ianuarie, la comenzi de peste 50 lei inclusiv se oferă reducere de 10% din total, iar pentru comenzi de 100 lei inclusiv, reduceri de 20% din total. Pe lângă cele mentionate mai sus, amintesc, ca transportul este gratuit pentru comenzi ce depășesc suma de 100 lei prin Posta Româna.

Schimbare lumina ceasuri bord Dacia Logan, Renault Symbol/ Clio II / Megane I- 50 lei

Schimbare lumina ceasuri bord Renault Megane II - 100 lei
cata50
valabil
cata50
Up

20 Dec 2013, 16:24:
up
cata50
Up
cata50
up.

Lumini manere deschidere portiere+ puddle light Megane II
emilian69
Schimbare lumina ceasuri bord Dacia Logan, Renault Symbol/ Clio II / Megane I- 50 lei

Schimbare lumina ceasuri bord Renault Megane II - 100 lei

Acest mesaj a fost editat de cata50: 14 Dec 2013, 21:49
Pentru ceasuri Laguna II cat costa cele cu display central. Doar doua culori rosu si albastru ceva gen WV.
cata50
Salut, rămâne cum am stabilit la telefon.

Stima!
dan.stefan
Salut.

Cat costa pentru masina din semnatura patru led-uri interioare plus pentru numar?

Merci,
Dan
cata50
Salut, preturile incep de la 7,5 lei/buc.

Te rog sa imi spui ce model de echipare este masina. Daca are sau nu lumini in portiere/parasolare. Plafoniera fata cu 3 becuri sau 2 samd.

Stima!
______________________________________________

Va urez tuturor sarbatori fericite alaturi de familie si cei dragi!

Cu stima, Catalin.
srady
Salut. M-ar interesa si pe mine ptr dacia 1310 urmatoarele. 2 becuri pozitii albe sau cu o tenta f slaba, 2 ptr plafoniere cat mai luminoase si 2 ptr numar de preferat albastre. Imi poti da un pret pe perechi? Multumesc mult, am postat aici deoarece nu pot da pm se pare.
cata50
Salut, iti voi trimite PM cu prețurile si nr de telefon( pe care îl găsești si în semnătura mea). La prețurile totale, se aplică reducerile din postarile de mai sus.

Stima!


_____________________


Pe stoc leduri CREE SUA 7w cu lupa, leduri w5w 15 SMD 3020 SAMSUNG, LED COB de mare putere si multe altele în viitorul apropiat. smile.gif
cata50
Valabil!

__________________________


preturi incepand de la 7.5 lei

Decembrie este luna cadourilor. Așadar si prin urmare, in perioada 13 Decembrie - 13 Ianuarie, la comenzi de peste 50 lei inclusiv se oferă reducere de 10% din total, iar pentru comenzi de 100 lei inclusiv, reduceri de 20% din total. Pe lângă cele mentionate mai sus, amintesc, ca transportul este gratuit pentru comenzi ce depășesc suma de 100 lei prin Posta Româna.

Schimbare lumina ceasuri bord Dacia Logan, Renault Symbol/ Clio II / Megane I- 50 lei

Schimbare lumina ceasuri bord Renault Megane II - 100 lei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.