Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] becuri smd pt bord, plafoniera, pozitii etc.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
trance77
QUOTE(cata50 @ 21 Aug 2014, 23:24)
Salut, sigur! Se poate, mai multe detalii ai in PM!

Pentru a vizualiza mai multe lucrari puteti arunca o privire aici: https://www.facebook.com/led.maniac
*



Salut.
Din pacate nu am nici un PM.
Merci.
cata50
Ti-am mai trimis odata. Suna-ma la 0755.132.345 sau aici https://www.facebook.com/led.maniac

P.S. - pozele ceasurilor de Fabia sunt facute ziua.
cata50
up
cata50
LED-samsung in stoc.

Transport fan courier gratuit!
Lord Hades
Pentru audi a3 2010 ai ceva leduri cu tenta albastra pentru plafoniere? Momentan nu stiu ce fel de bec am urmeaza sa scot unul sa vad.

Mulțumesc.
Alin.
Salut!
Leduri pt bord si partea care am incadrat-o?
ceva de genu as dori+montaj daca se poate
cata50
QUOTE(Lord Hades @ 2 Sep 2014, 07:37)
Pentru audi a3 2010 ai ceva leduri cu tenta albastra pentru plafoniere? Momentan nu stiu ce fel de bec am urmeaza sa scot unul sa vad.

Mulțumesc.
*



Salut, da, am. Ar trebui sa ai in plafoniera fata 2 becuri sofit si 2 BA9S iar in cea spate 2 Ba9s.

Te astept cu un apel la 0755132345,


QUOTE(Alin. @ 2 Sep 2014, 10:48)
Salut!
Leduri pt bord si partea care am incadrat-o?
ceva de genu as dori+montaj daca se poate
*


Salut, am vorbit.

________________________________________

Stima!



excl.gif Pentru cei din afara Bucurestiului, ofer transport gratuit prin Fan courier! excl.gif
cata50
up

Transport gratuit prin Fan Courier!
cata50
Samsung LED? In Stoc!

Din totalul comenzilor se ofera discount!

Transportul este oferit gratuit prin Fan Courier. Montaj gratuit in Bucuresti!
Lord Hades
In plafoniera am asta:
[attachmentid=1627961006]

In spate cred ca e la fel.
Mai am la parasolare lampa dar nu am reusit sa scot sticla sa vad ce e acolo.
Imi dai un pret pt 4 buc pls? Eventual daca se potrivesc si la iluminare nr inmatriculare as avea nevoie de 6.

Multumiri!
indrecan_calin
Salut!
Un pret la leduri pt bord logan. 12 bucati, albe. Ca sa iti las adresa de livrare, te sun? Pt ca nu pot lasa pm. Mersi!
cata50
QUOTE(Lord Hades @ 9 Sep 2014, 08:51)
In plafoniera am asta:
[attachmentid=1627961006]

In spate cred ca e la fel.
Mai am la parasolare lampa dar nu am reusit sa scot sticla sa vad ce e acolo.
Imi dai un pret pt 4 buc pls? Eventual daca se potrivesc si la iluminare nr inmatriculare as avea nevoie de 6.

Multumiri!
*


Salut, A3 are 2 becuri ca-n poza in plafoniera fata si inca 2 bucati T4W( lmpile dinspare parbriz). In plafoniera spate mai sunt inca doua t4w. La parasolare ai acelasi bec ca in poza pusa de tine, la fel si la numar. Deci un pachet complet - plafoniere+ parasolare si numar - 10 becuri.

QUOTE(indrecan_calin @ 10 Sep 2014, 12:07)
Salut!
Un pret la leduri pt bord logan. 12 bucati, albe. Ca sa iti las adresa de livrare, te sun? Pt ca nu pot lasa pm. Mersi!
*


Salut, sunt SMD plcc 2. Nu vand la bucata. Doar cum montaj.
baietelutmb
Salut Cata.vreau un bec (SMD) sa se potriveasca la stopul central de frana la Logan.E becul de 21w.
cata50
Salut Iulian, suna-ma! wink.gif
indrecan_calin
Cum numai cu montaj? Sunt in Bistrita...
cata50
Ai PM!
indrecan_calin
Multumesc mult!
cata50
UP!
cata50
up
cata50
Up
cata50
LED-uim!

https://www.facebook.com/led.maniac?fref=ts
cata50
up
cata50
Valabil!
cata50
valabil!
cata50
up
Eu Alex
Mi-as fi dorit si eu cate ceva la masina din dotare, dar esti prea departe sad.gif(
[attachmentid=1627966874] [attachmentid=1627966873] [attachmentid=1627966872]
cata50
Ultima oara venisei cu un Ford. smile.gif

Daca in caz esti in UK, exista si varianta cu posta smile.gif
Eu Alex
Intereseaza-te cam cat ne duce si cam ce leduri avem nevoie si da-mi de veste!!! D-alea fara eroare in bord!! Fordul a ramas la sotie, aici am avut un Chrysler care s-a stricat si l-am dat dracu iar acum am luat hardughia asta plina de senzori!!! smile.gif
cata50
Astept telefonul tau. smile.gif
Eu Alex
Gata: [attachmentid=1627967284] [attachmentid=1627967283] [attachmentid=1627967282]
La interior sunt 11+2pozitii+2nr=15 iar la parasolare(alea mici) avem 4!!!!
Te sun dupa 7(ora ta) cand plec in cursa dar imi poti lasa mesaj si aici!!!
Eu Alex
Te suna baiatul azi!! Alea 4 pt usi le.poti pune si in alte culori daca ai, gen rosu sau albastru!!! daca ai albastru sper sa fie ala intens spre violet!!! Merci
cata50
am vorbit. smile.gif
cata50
Up
bashtalu
pt o dacie break 1310 din 96 ce pot lua de la tine pe led?

pozitii, ceva becuri pt numar?
sunt din buc
cata50
Salut, iti las PM.
cata50
up
cata50
Peugeotul de mai sus, iluminat.
cata50
up
cata50
Up! Oferta la becuri W5W 6 SMD 5730 foarte puternice - 20 LEI perechea in loc de 40!
Reduceri:
W5W 5 SMD hiperluminoase - 15 LEI/pereche

C5W 6 SMD hiperluminoase alb 4500k - 10 lei/buc

anulatori eroare 5W - 10 LEI/buc

Montaj inclus Bucuresti!

Multe alte modele pe stoc si elemente/modele custom!
cata50
up
cata50
up
cata50
up
cata50
up
cata50
up
georgegeo56
Salut, am si eu un symbol 2008 modelu vechi, si as vrea sa ii schimb luminiile din bord in albastru. Bordu e ca in poza atasata, ceasurile albastre si linia rosie, restul albastru adica ecran de la ceas, ecranu de la radio, unitatea radio, clima daca se poate si butoanele de la geamuri. Daca imi puteti spune unde se poate si unde nu se poate, si ce tip de smd-uri sau leduri imi trebuie pentru fiecare in parte. Nu sunt din Bucuresti deci ma intereseaza sa iau decat ledurile.
cata50
Salut, am vorbit. smile.gif
cata50
up
cata50
up
cata50
Up
andreis
Salut Cata,

Am la masina stopuri cu sticla clara si mi se vede becul (inestetic zic eu), astfel incat as vrea sa le schimb becurile cu led. Masina are canbus si imi da eroare de bec ars in bord.

Ce becuri cu led imi recomanzi, care sa aiba atat pozitie cat si frana pe acelasi bec si sa nu implice nici o modificare pe partea electrica (masina are inca 2 ani garantie integrala). Ma intereseaza si pentru marsalier si bec ceata.

Imaginea cu stopul:
[attachmentid=1627982751]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.