Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BRASOV
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
BasIc
Cei care sunt din brasov si reusesc sa vada acest subiect laugh.gif sunt invitati sa isi dea cu parerea in privintza unei intalniri ..... :wink: biggrin.gif
BBC
De acord. Deoarece eu am un program aproximativ flexibil astept propuneri de locuri, zile si ore de intalnire.
BasIc
si eu ..am mai dat mp la vreo 3..sa vedem ce iese
cristi_21us
Salut Tututror Brasovenilor.Mai eu sunt de acord cu o intalnire.trebuie sa stabilim o data,locatie,ora.Eu am un program ffff flexibil asa ca as putea mai oricand.Numai ca as avea o rugaminte.Sa nu se tina noaptea ca nu prea am acces la masina noaptea tiinand cont ca nici nu sa uscat cerneala pe permis smile.gif)
BasIc
laugh.gif ...ok cristi....mai asteptam ...sa vedem.....si bbc...propune ...o data.....reuniunea gen...se mai tine la bv...daca da....le combinam...daca nu ...vedem noi.. :roll:
cristi_21us
ok.vedem noi dar sa fie cat mai repede.ca ma cam plictisesc si m-am saturat ca eu sa fiu singurul cu permis dintre cei pe care ii cunosc.
cristi_21us
din brasov nu mai e nimeni ?
fegher
salutare, ba uite ca eu is... poate ne om vedea . asteptam sa se mai stringa_?
dadu221
pai sa zicem ca asi eu is de 4 ani din bv si masinutza mea e proapsat achizitionata si mai are numere de bv pana in vara smile.gif Daca ma primiti poate vin si eu doar ca la mine e mai najpa cu programul
thea
Suntem cam putini brasoveni pe forumul asta,dar asta nu inseamna ca nu ne putem intalni.Eu sunt de acord.
bog_cip
Pai cit suntem cu totii ...?? 7 ( cu mine ) s-au nu am numarat eu bine :roll:. O de intini nu este o idee rea. Ca locatie zic eu ar fii parcarea de la Uzina Roman ( fosta )Parcarea mare vis a vi de unde a fos un Show room, unde va pe acolo. Ce ziceti? Zii asta ... cum are fiecare timp propuneti. Mergem prin eliminare. Ori mai bine la vre-un gratar duminica :twisted: Cred ca acolo ne gasim mai de graba :twisted: E ce ziceti ?
cristi_21us
eu sunt de acord.si e chiar buna parcare de la roman.ce ziceti de duminica 25-07-2004 la ora 20. daca nu ziceti voi ca eu am un program mai flexibil.
cristi_21us
haideti mah nu imi vine sa cred.se intalnesc altii in orase mult mai mici si noi in Brsov nu putem facem o intalnire.HAideti in parcarea de la steagu miercuri 10 august 2004.la ora 20.
BV99
OK ,o punem de o intalnire. Cine mai vine?
thea
eu !
thea
da' ne intalnim miercuri, sau pe 10 august ? Ca 10 e marti .............
ionutcc
care este ordinea de zi?
cristi_21us
haideti miercuri la ora 20 in parcarea de la steagu.in fata la uzina Roman.
thea
Ok,eu sunt de acord.Cine mai vine ?
ionutcc
miercuri este meci (pentru cei ce sunt microbisti)
cristi_21us
ok.haideti joi la aceasi ora in acelasi loc.sper sa nu mai fie nici un meci.
thea
ramane pe joi?
cristi_21us
da
is11fiz
Am pierdut intalnirea de azi:(

Acum am vazut si eu topicul.Un brasovean cu numere de iasi smile.gif Daca se mai organizeaza ceva puteti conta si pe mine.
cristi_21us
salut.stai linistit ca nu ai pierdut nimic ca nu a venit nimeni.am stat acolo si am stat 30 min si nu a venit nimeni.haideti duminica seara in aceasi locatie la aceasi ora.
thea
Cristi_21us, unde erai ca si eu am fost,dar cum n-am vazut pe nimeni care sa para ca ar astepta pe cineva,am stat vreun sfert de ora si am plecat.
BV99
eu n-am vazut ca ati schimbat data. am fost miercuri pe acolo. trec si duminica pe la 20:00 daca mai vine careva.eu am o nova alba si un caine in spate sau ,daca ma opresc, pe langa masina. cred ca ar fi mai bine sa ne dam cate un semn de recunoastere.
cristi_21us
si eu zic la fel.haideti pe partea cu benzinaria Rafo si stam cu pozitiile aprinse.cu fata la parcare nu la zid.eu am o dacie rosie cu fata cn3. nr. bv 07 jmb.ziceti si voi nr de la masini ca asa e cel mai simplu.incercati sa veniti toti care puteti duminica.
is11fiz
Eu unul incerc sa vin duminica la 20 dar nu pot sa stau prea mult ca luni e prima zi la jobul nou si trebuie sa ma culc devreme biggrin.gif
cristi_21us
ok.deci duminica la ora la locul stabilit.
cristi_21us
de ce nu ati venit? eu am fost si a venit si is11fiz.ce ziceti de o intalnire mircuri sau z=propuneti si voi cand sunteti mai liberi ca la mine programul e mai lejer.eu nu am de unde sa stiu cand puteti voi veni.
BV99
miercuri e primul meci al nationalei, 20:30. ori o facem intalnirea la 19 si apoi mergem la o terasa la meci ori o lasam pe joi. avem timp pana atunci sa ne hotaram daca se poate sau nu. eu sunt un pic navetist, plec vinerea si ma intorc duminica , de asta nu am ajuns ieri.
Radduu
Iar nu v-ati intalnit? :shock: Incercati sa faceti si voi asa :mester:
cristi_21us
ne-am intalnit mah.dar numai 2.ok.o lasam pe joi la ora 20.in acelasi loc.
cristi_21us
haideti mah nu mai veniti nici unu?
Radduu
Eu ti-am zis sa faceti si voi :mester:
cristi_21us
smile.gif))
thea
Ce facem,ne mai intalnim sau nu ?!?
Alin Calu
a cam trecut ceva vreme de la ultima voastra intalnire. hai sa mai punem de una.eu sunt nou pe aci si asta ar fi prima mea inatalnire de genu' asta. ce ziceti de marti 21 septembrie, tot in parcare la roman, la ora 20.00?

mai dati si voi un semn de viata.
Alin Calu
bai,voi chiar nu mai vreti sa va intalniti?

nu mai dati nici un semn de viata?
Sclaud
Salutare ... hai ca am dat si eu peste topicul asta intr-un final ... se mai "pune" de'o'ntalnire ?

Eu intru pe forumul asta aproape zilnic asa ca ... puteti conta pe mine smile.gif
Alin Calu
salut,obscuru!

bai,io nu stiu ce sa zic.ERAU mai multi din brasov care se intalneau candva. weekendul asta io nu pot, iar saptamana viitoare nici atat.hai sa dam o data un pic mai incolo,prin octombrie, astfel incat poate se mai trezeste careva.ce zici de 17 octombrie ora 19, in parcare la roman?
Rareshel
daca e pe 17 octombrie ma bag si eu (adica ma trezesc si eu, cum a zis Alin Calu)
Sclaud
E ok din partea mea 17 oct ... pana atunci sper sa-mi vina si mie Loganu si "ma afisez" cu el sa ma dau umpic ciumec laugh.gif
Rareshel
mda, mie imi vine pe la inceputul lu' noiembrie asa ca ma afisez tot cu 313040
Sclaud
La mine or zis astia de la VC ca vine pana cel tarziu pe 15 oct ... nu mai pot deja, belive me biggrin.gif

Pai in principiu sa mai auzim si alte pareri pana atunci (sper) si cand se mai apropie data vedem cati sau strans pana atunci.
Rareshel
eu ma consolez cu gandul ca pana vine a mea mai remediaza din chestiile alea care cica nu ar fi tocmai la locul lor
Alin Calu
lasati vaicarerile.mai bine mai dati alarma prin sat :care mai vine?



pr rareshel:

tipule,nici eu nu stiu,pt ca dupa cred ca ai vazut mai sus, nici eu n-am participat la vreo intalnire.asta de pe 17 ar fi prima si pentru mine.cam ce se discuta?nu stiu,probabil masini,masini,masini si altceva... :wink:
Sclaud
QUOTE
lasati vaicarerile

Hei, simt un iz subtire de "rautate" oare ? :twisted:

In alta ordine de idei: nici eu nu am mai fost la vreo intalnire dinasta dar ... banuiesc ca se face adunarea si se merge pe "o terasa" si se ... discuta "oaresce" (evident se incepe despre "masini" ... pe urma mai vedem)
LucVer
Salut tuturor!



Excelenta idee! Ma batea gandul sa merg la o intalnire a bucurestenilor dar daca reusim sa o facem in Brasov, cu atat mai bine!



Am ineteles bine? 17.10, ora 19:00, parcare Roman?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.