Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BRASOV
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
skorpionking
eu cred ca sunt cum zice boly,de prin `88,am avut o cunostinta care avea asa si dacia era din `88
alecssutzu
ala e bord de dacie 1300 cu 3 cadrane si a fost pus pe dacie pana in 80 dar multi si-au modificat ca era ma bun si nu crapa
boly76
acu fiind stabilit,stiti pe unde as putea gasi?
in Codlea n-am reusit...........
bv06rmn
bha fratillor daca tot tineti intalnirea asta duminica mai si veniti, nu mai am de gand sa vin degeaba, defapt nu mai am de gand sa vin deloc duminca
alindrgn
eu am fost...si nu a venit nimeni... pe urma am fost pana in real sa iau ceva si cand m-am intors...tot singur eram. scrieti si voi de acuma ca veniti, macar unul singur...ca sa stim ca totusi vine cineva si nu stam degeaba fiecare...
alecssutzu
boly vezi la dezmembrari in brasov mai jos de marzescu e un magazin dezmembrari dacia.

Si cu intalnirea eu zic sa o lasam numai joia ca sa venim mai multi
boly76
diseara careva?
alecssutzu
da la 19 la magnolia prezent
mumus
azi am fost numa 5...frigul asta... smile.gif
Alexutu grija la aratul apei minerale.
boly76
si toti in panofi sport(adidasi biggrin.gif )
alindrgn
ce stiti de cei din service de la EUROMOTOR? lucreaza bine sau nu?
skorpionking
voebeste cu ALO,el si-a facut servisarea pe acolo
alindrgn
ok... cu alo o sa vorbesc, oricum stiu ca ii lauda biggrin.gif poate mai stie careva ceva de ei...

cod spoiler cu sigla renault aveti careva de unde face rost? rolleyes.gif

LE: am gasit cod...6001548201
mumus
Anunt important!!!! smile.gif) smile.gif joi 9 decembrie la ora 19 ne vedem la magnolia in parcare la ora 19 00 si vom organiza o tombola de SF Nicolae, fiecare participant la intalnire este rugat sa aduca un obiect cu o valoare maxima de 10 ron. (poate fi si un obiect sh smile.gif ) va asteptam
ZEU69
Sinistra liniste.......
mumus
si ce daca e liniste Zeu? importaNT E SA FIM NOI SANATOSI smile.gif
ALO68
AZI NE VEDEM? SAU E PREA FRIG??? radmasa.gif
bv06rmn
da domne, cum sa nu ne vedem?
boly76
azi nu voi fi prezent,intru sch3 biggrin.gif
skorpionking
frumoasa tombola,trebuie facuta mai des
alindrgn
da. LA MULTI ANI lui RMN user posted image
mumus
interesanta tombola...trebuie sa mai facem smile.gif

Cei care au oferit cate un obiect la tombola dar nu au ajuns la intalnire, sa stiti sa aveti biletelele cu premiile aferente oprite, si veti trage la sorti cand veniti la intalnire joia viitoare.
bv06rmn
multumesc mult stimati colegi
alecssutzu
La Multi Ani!!
si imi pare rau ca nu am ajuns la intalnire
ALO68
LA MULTI ANI RMN
ZEU69
Da,poza....poza unde este????

Sorry,le-am observat tarziu.
skorpionking
asta e,se mai intampla
bv06rmn
va multumesec mult
alindrgn
n-are careva din intamplare vreo masina de care nu are nevoie sambata si duminica? a mea e in service...
mumus
ba da Aline smile.gif am un logan rosu..dar e la scala 1/18 smile.gif
alindrgn
asa am si eu un parc auto. inclusiv un tir...
mumus
Ne vedem azi la magnolia la 18 30
skorpionking
dupa ora 18:30
alindrgn
mi-am luat si eu azi masina din service cu ajutorul 'pilelor', si vreau sa spun ca sunt foarte multumit. masina a fost facuta de EUROMOTOR Brasov, iar azi cand am fost sa o iau din service, sa-mi cada fata cand am vazut-o. data trecuta (care era si prima data) am dus-o la sicaro, ferindu-ma de asv, stiind de 'plictiseala' lor. acum, dupa ce am trecut cu ea pe la euromotor mi-am dat seama ca cei de la sicaro au facut o treaba la repezeala (rutina probabil). se poate observa daca te uiti atent care e diferenta intre lucrarea facuta de sicaro (bara spate) si lucrarea facuta de euromotor (bara fata)... asa ca daca aveti probleme (speram sa nu), nu va ganditi sa mergeti in alta parte (daca vreti dealer). super profesionistii oamenii, si se ocupa de o gramada de marci auto. de exemplu, acuma au la reconditionat un mertz de prin '75 cu cutie automata (vezi poza), si dupa ce l-au revopsit (interiorul fiind scos si motorul dat jos) s-au apucat de pus ornamentele de pe laterale, pot spune ca la boloboc. daca nu erau la linie, le dadeau jos si le repuneau. azi avea si interiorul pus. o bijuterie de masina blush.gif

18 Dec 2010, 10:59:
nu stiu cum a reusit omul sa parcheze asa frumos masina.

p.s. era zapada si sub ea, dar au dat-o intre timp la o parte, ca se poata scoate masina...
mumus
sa aveti un weekend frumos smile.gif
skorpionking
foarte fain weekend-ul,sambata si duminica la munca
mumus
ne vedem maine la 18 30 la magnolia baieti.
boly76
ne-am vazut azi....... biggrin.gif
venit,baut,platit..............plecat radmasa.gif
ca sugestie..data viitoare veniti cu canile de acasa................ excl.gif
skorpionking
In fiecare an am invatat sa zambim. In fiecare an am invatat sa daruim. La vremea luminata a Nasterii Domnului nostru Isus Hristos si la rascrucea timpurilor va doresc sanatate, impliniri, bucurii, viata lunga in pace si intelepciune. Craciun Fericit!
alindrgn
asta seara intalnire in livada postei cu cei de pe patru tuning si alte forumuri auto (cluburi) pentru impartirea de pliante, iar maine la ora 15 adunarea in parcare la sala sporturilor pentru a boicota benzinariile in masa!! veniti cat mai multi va rugam!
boly76
2010 se apropie de sfirsit.........LA MULTI ANI!
mumus
La multi ani colegi automobilisti! sa aveti un an nou plin de lucruri bune!
boly76
salutare!da p'aci nu mai trece nimeni?
alindrgn
trecem...`
ALO68
CE MAI FACETI MAI OAMENI BUNI???
mumus
ce fac baietii?
va asteptam la intalniri miercuri la magnolia. smile.gif
mumus
ce fac baietii?
va asteptam la intalniri miercuri la magnolia. smile.gif
alindrgn
ora 18:30.
alindrgn
baieti, am un birou pe care vreau sa il donez cuiva care are nevoie de el. daca stiti pe cineva prin brasov va rog sa imi spuneti. e in stare foarte buna, eu am facut upgrade.

poza aici.

s-a dat la un baiat in dobarlau.
skorpionking
frumos gestul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.