Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Categorie de varsta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
inconturnabil
29 si ceva, casatorit si cu o droaie de puradei, sunt in curs de coacere!!!!!!!!! :mrgreen:
Mache
30. Copt de vreo 7 luni.



:grouphug: Si zice lumea ca este cazul sa apara si "roadele". Asa ca eu le doresc celor care deja le au sa le traieasca, sa le infloreasca si sa-i bucure toata viata. :valuri:



Iar mai departe aplic vorbele sotiei, care s-a "copt" si ea de vreo 3 luni: "22 pana la 45, 25 de la 45 la 60, apoi blocaj la 35, pana la final." laugh.gif Ca si acum imi aduc aminte cu placere ce fata a facut cand a vazut ca pe tortul de la ziua ei de nastere era trecuta varsta pe care si-o da: 22. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
13nov
26 + 12zile=> in termenul de garantie!
St
Eu am votat cu marisor, cu toate ca am 14 ani, aproape 15. asha ca sunt printre cei mai mici pe aici.
Sony
Eu am 29 si ceva, dar imi plac prospaturile de 18. Bineinteles fara stirea nevestei.
luxcor
36 adica foarte copt ... trageti-ma afara din cuptor ca ma ard de tot ... noroc ca la minte sunt la categoria bebe ... compenseaza nu ???
tatabobu
Cica-s barbat. Da' la minte mai mult de 15 nu-mi dai.

Am uitat: 27 si f'o doua luni.
mil
29 ca multi de zama mea 'n forumul ista...se vede treaba ca sunt picat unde trebe' smile.gif
AIX
29 si la mine; de-as avea acum 23-25....
maddan
Barbat... copt in cateva luni.... 256.gif
vv
27.5
Wolfman
Foarte copt - 38 din 5 iunie...
heaven
Barbatel (inca), 25 ani, NEcasatorit, posesor Dacia Berlina Li, astept propuneri pe MP 168.gif
radmasa.gif ce ma mai distrez aici de unul singur
costi
Ake pai cum sa continuam ca eu vreau sa trec la alta categorie si nu pot !
Ake
Pai atunci chestinarul cu telefoane cu ar fi ?
La cat de des isi schimba unii telefoanele pe-aici ar trebui sa facem un topic pe saptamana. Daca tehnic nu e posibil sa-ti schibi votul, nu vad cum s-ar putea rezolva problema.
Hegel
Cred ca trebuia sa fie impartit si pe sexe, nu numai pe categorii de varsta. Eram curioas sa vad daca femeile soferite sunt mai tinere decat barbatii biggrin.gif
disaster
decat mosh 243.gif mai bine fraged:21 pana in decembrie atunci schimb si eu categoria.
Daedalus
Am 19 ani, 8 luni si vreo 19 zile. biggrin.gif Mai am un pic si schimb prefixul. Ce chestie.. huh.gif
nairam
QUOTE(Daedalus @ 28 Apr 2005, 01:08)
Am 19 ani, 8 luni si vreo 19 zile.  biggrin.gif Mai am un pic si schimb prefixul. Ce chestie..  huh.gif
*


ehe taica .... pe vremea mea ..... biggrin.gif , Stai sa vezi cat de trist o sa fi mai tarziu la celelalte schimbari de prefix, cand o sa-ti dai seama ca ai cam macat jumatate din portia de malai ..... unsure.gif io nu am decat vreo 30 si un pic, dar nu dispera...
"Batrani sunt numai cei care au uitat sa rada de ei insusi" nu stiu cine a spus asta da eu asa fac ... rad de mine de nu mai pot cateodata .....
Ori cum "cine nu are batrani sa-si cumpere" iar cine are sa-i tina la foc mic pentru ca au carnea tare si se fac mai greu ..... biggrin.gif
costi
si eu da rid a paguba ......
bomicabomic
Mamaa ce-am pierdut!
De-abia acum am vazut topicul asta.
35 si restul zile, "foarte copt" cica.
J o h n n y
23, in vara fac 24... e-hei, cand aveam vreo 16 ani/ce viata mai duceam, vorba cantecului... smile.gif
Codrin
fraged fraged la 20 04.gif
Charlton
Trufanda , implinesc 36 pe 27 mai smile.gif .
SorinTSI
Azi am facut 20 de ani,ma simt pensionar. blink.gif
soryn
Foarte copt...
lili
Abia acum am descoperit topicul asta.
Desi in acte sunt baba, miine 51 , la minte.... in extrema cealalta, din moment ce navighez pe aici!
delya
Eu ce aleg? (ca sunt femeie, v-ati prins dupa nume blush.gif )
V-ati gandit numai la voi barbatii ca de obicei! mad.gif
Sau credeati ca macar aici o sa scapati de femei?
marksman
24
costi
@ lili: las' ca nu esti singura ..... smile.gif
@delya: pai nu alegi nimic, zi citi ani ai si gata (eventual poti pune si nr de tel smile.gif
lar
Copt, cica. La anu' schimb categoria voi fi foarte copt. Important e sa nu ma coc totusi prea tare ca n-as vrea sa ma fac scrum. Mi-a placut limita ultimului interval de varsta (199) he he, pai daca sare careva de suta mai vede sa navigheze pe aici sau mai stapaneste mouse-ul ? laugh.gif
costi
pina atunci scoate Gates PC-ul controlat cu gindul !
Problema la virsta aia e sa adormi si sa cazi de pe scaun !
lar
Pai poate face Bill si un scaun special cu centuri, cu sustinatoare pentru cap, etc. Dar cum il stie toata lumea, sigur va avea vreun bug si vor fi niscai victime biggrin.gif
delya
QUOTE(costi @ 19 May 2005, 10:49)
@ lili: las' ca nu esti singura ..... smile.gif
@delya: pai nu alegi nimic, zi citi ani ai si gata (eventual poti pune si nr de tel  smile.gif
*




27! Deci , dupa pool sunt in categoria femeie. cool.gif
Dar n-ar fi mai bine o poza intai? Ca poate nu mai vrei sa pun nr. de telefon dup-aia! biggrin.gif
costi
multi inainte !
Lexy
Da domnilor soferi ce ar fi sa mai bagati acolo o categorie si pentru sexul frumos? sleep.gif
delya
Aa, doar una? Ma tem ca o vor adauga pe aia cu frageda (18-21) biggrin.gif
costi
Pai aveti trei categorii "unisex": bebe, inca verde si mumie !
Inghesuiti-va si voi acolo !!
Lexy
@costi..daca postul dvs se referea la al meu atunci ntz ntz ntz...bad boy...unde este gentelmanul din celelalte posturi? biggrin.gif
Bebe adica pana-n 14
Inca verde 14-18
Mumie peste 18?
..zic bine,gandesc masculin?
LolLolLo.gif
costi
Sincer sa fiu eu ma refeream la cele trei categorii care chiar exista in capu' paginii, dar ma tem ca ai dreptate !

Adica asa gindesc altii, ca eu sint om serios smile.gif !!
Sony
costi, profiti de faptul ca nu a intrat paulp pe-aici! biggrin.gif
costi
intra invisible si ataca pe PM; s-a modernizat !
Sony
E lovitura sub centura! Nu e corect!
ydaniel
inca la facultate...ca la 20 de ani cu seria 8 si fara bani...
Liviu
Eu deja imi pun problema schimbarii prefixului .... adica trec de la Barbat la Copt in curand smile.gif.
cristyyy2003
Eeeh....Se pare ca's inca barbatel:P
eXtenSion
De ieri is fraged... Ma simt implinit ! hehe smile.gif)
oboman1980
25 si un pic. biggrin.gif biggrin.gif
yrandreia
lolik biggrin.gif

Cica sunt barbat rolleyes.gif ... oare mama de ce nu mi-o fi spus blush.gif tzzzzz tzzz... ce scapare cool.gif
ovidiusoft
Heh... din pacate am impresia ca statistica asta nu este relevanta atat de mult din punctul de vedere al conducatorilor de dacii, cat a penetrarii internetului. 50% din voturi sunt la categoriile 20-30 de ani. Ma indoiesc ca asa este distributia "pe sosea".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.