Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aparatori noroi
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
bobo77
Nu se mai satura nesimtiti astia de francezi, personal mi se par foarte scumpe sau poate sunt eu mai zgarcit, ma refer la cele de origine.
bella
Interesant este cate de "de origine" sunt cele comercializate de la dealer in comparatie cu ce se gaseste prin magazine.
bogdan_t
sambata trecuta am vrut sa-mi montez protectiile de aripi si aparatorile de noroi. dupa ce ca am asteptat vreo luna sa le aduca dealerul, protectiile de aripi nu se potrivesc... si sunt comandate de la dealer dacia, de la care am luat si masina. am ales sa cumpar de la dealer pentru ca avea garantia ca sunt exact pentru logan ph2... inca o mare bila NEAGRA!

numai bine!
bogdan_t
"mea culpa"

tre sa recunosc ca am fost un dobitoc... protectiile de aripi s-au potrivit, am fost la dealer si le-a montat. mi-a mai luat 69ron... deh, prostia se plateste.


numai bine!
just_horia
Am cautat si eu aparatori de noroi de preferat originale si la magazin mi-au zis ca nu se mai fabrica iar la dezmembrari gasisem cu 10 lei bucata. Am mai cautat si pe net si pe la alte magazine auto si am gasit ceva universal acum nu stiu cat de bine vin dar macar sunt noi si costa numai 24 de lei
nicu132003
Salut

Are cineva, cat ar costa Aparatorile de Noroi pentru Logan 2016?
Si eventual, se gaseste separat Covorasul care protejeaza partea de Mijloc ( la covorasele din spate ), nu stiu exact cum sa zic!

Si idee, Cotiera, cat ar costa?
motanel pufos
QUOTE
Salut

Are cineva, cat ar costa Aparatorile de Noroi pentru Logan 2016?
Si eventual, se gaseste separat Covorasul care protejeaza partea de Mijloc ( la covorasele din spate ), nu stiu exact cum sa zic!

Cotiera am luat din vitan din targ. Copie dupa cea originala. Nu am montat-o sa iti dau feedback dar pare destul de ok.

Cotiera am luat-o cu 50 de lei. De la taraba DB23. Cam oscileaza preturile pana la 100 lei.

Covorase tot in targ gasesti si s-ar putea sa iti dea si o bucata. Nu stiu sigur.
Fanez
QUOTE(nicu132003 @ 22 Oct 2016, 20:22)
Covorasul care protejeaza partea de Mijloc ( la covorasele din spate ), nu stiu exact cum sa zic!
*


Cred ca la astea se referea dar cred ca a rezolvat deja.
[attachmentid=1628059624] [attachmentid=1628059625] [attachmentid=1628059626] [attachmentid=1628059627]
Se numesc deflectoare rezervor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.