DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

46 Pages « < 5 6 7 8 9 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Apple iPhone 5

A l e x
post 22 Sep 2012, 11:12
Post #181


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Eh, pare mai mult scrisa de un fan Android daca vrei sa fiu sincer cu tine. tongue.gif

edit: Geniala mi s-a parut aia cu turnul Eiffel "Apple finally managed to change the world... Literally."

This post has been edited by A l e x: 22 Sep 2012, 11:14


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 22 Sep 2012, 11:24
Post #182


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




Mai dupa semifiasco-ul cu i5 si fullfiasco-ul cu Apple Maps nu m-as mira prea tare sa vad destui fani Apple indreptandu-se spre alte zari.
Sau, cine stie, speranta moare ultima, vorba alora din reclama de la S3: "Maybe next time we'll get those things too". wink.gif

Macar sunt pacifisti:
"A favorite has to be the fact that Apple appears to have duplicated the disputed Diaoyu/Senkaku islands in the East China Sea – the territory is being fought over by China and Japan and causing mass protests. And Apple put them on its maps twice."
radmasa.gif
Sa-si ia fiecare cate un set!


This post has been edited by Garett: 22 Sep 2012, 11:31


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 22 Sep 2012, 11:41
Post #183


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




iPhone 5 nu e un fiasco. In cel mai rau caz pentru el, e doar un upgrade hardware si nimic mai mult, dar in niciun caz nu l-as numi un fiasco. Review-urile de pe net sunt pozitive, vanzarile sunt enorme, la benchmark-uri sta bine, din ce punct de vedere e un fiasco?

Faptul ca unii vad un produs Apple care nu e inovator drept un fiasco e un compliment destul de mare la adresa firmei, daca stau bine sa ma gandesc.

Hartile, intr-adevar, nu au nicio scuza. Chiar daca le repara in urmatoarele luni si devin perfecte, tot n-au nicio scuza, ca nu trebuiau lansate asa. La capitolul asta nu cred ca poate nega cineva prostia pe care au facut-o. Dar telefonul in sine eu zic ca e ok. Problema e ca e doar ok, si nu a adus nimic cu adevarat special, si cu asta sunt de acord. Dar fiasco? Sa fim seriosi.

Si sa treaca lumea pe Android doar din cauza unor greseli din harti? Sa fim seriosi, oricum se vor intoarce hartile Google, plus ca merg teoretic si pe site-ul Google, deci daca nu s-a suparat lumea pe antena de la 4, mi-e greu sa cred ca se vor supara prea multi din cauza hartilor. Mai mult vor rade de ei.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 22 Sep 2012, 11:55
Post #184


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




Imi place cum toata lumea incearca sa gaseasca defecte la orice model nou lansat de apple.....ca parca samsung-urile si androidele ar fi perfecte.

In romania ca deobicei e extrem de actuala zicala cu strugurii sunt acri....cel putin ca design si look i-phone 4 e peste orice altceva exista pe piata inclusiv peste placinta s3 de la samsung, i-phone 5 nu stiu inca n-am vazut pe viu dar cred ca se va pastra traditia...... design-ul e cel mai important aspect pt. majoritatea cumparatorilor care nu-s pasionati ca o data la 2-3 zile sa (re)instaleze nu stiu ce aplicatii android sau ios.

Majoritatea cumparatorilor folosesc in proportie de 95% doar pt. telefonie si net .....unde nu conteaza ca-i ios sau android....diferenta o face design-ul unde intotdeuna produsele apple au avut un finisaj si un look mult peste cel al competitorilor.

This post has been edited by tony-s: 22 Sep 2012, 12:11


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 22 Sep 2012, 12:04
Post #185


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




i5 e un fiasco dpdv al specificatiilor. Pur si simplu e aceeasi situatie ca acum vreo 2 ani cand Nokia se incapatana cu nHD pe 4" si single core cand toti treceau la WVGA si dual-core. Avantajul Apple este intr-adevar o baza de clienti loiala dar nu stiu cat o sa mai mearga impachetarea a same ... features intr-o ambalaj ceva mai inflorit la pret dublu.
De exemplu, abia acum am descoperit ce este FaceTime: functia de apel video, pe care o aveam din 2005 pe un Moto C980...
C'mon, doar pentru ca ii pui un nume pompos nu inseamna ca reinventezi roata...
@tony-s: Dpmdv i4 a fost o capodopera de design industrial, dar asta a fost in 2010. A reincalzi aceeasi ciorba nu inseamna a inova.
Da, asteptarile sunt mai mari de la Apple, tocmai pentru ca au dovedit in trecut ca se pot ridica la nivelul lor...

This post has been edited by Garett: 22 Sep 2012, 12:07


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 22 Sep 2012, 12:09
Post #186


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




"cel putin ca design si look i-phone 4 e peste orice altceva exista pe piata inclusiv peste placinta s3 de la samsung"

Hai sa fim corecti, asta tine de gusturile fiecaruia. Eu de exemplu nu vad SIII-ul ca pe o 'placinta' si nu sunt deranjat deloc de marimea lui. Stiu ca unora nu le place un telefon atat de mare, dar tine de gusturi, nu cred ca poti folosi aspectul ca pe un argument, decat cand vorbesti de alegerea ta.

Altii de exemplu sunt obisnuiti sa aiba ecrane imense, si nu s-ar putea intoarce la 3.5" de pe iPhone 4. Nici asta nu mi se pare argument obiectiv, ca tine de preferinte si nu de altceva.

"Imi place cum toata lumea incearca sa gaseasca defecte la orice model nou lansat de apple"

Cu asta ne-am obisnuit. La orice produs Apple se gaseste un defect, se exagereaza, si apoi incepe lumea sa spuna ca gata, Apple e pe moarte. Asa s-a intamplat si cand a fost lansat primul iPad.

Din pacate de data asta cu hartile chiar e ceva real, si o greseala puerila facuta de Apple din motive la fel de puerile (cearta cu Google). Desi din nou Fandroizii se bucura si exagereaza la greu (vezi sus cu fiasco tongue.gif), de data asta chiar au, in mare parte, dreptate.



--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 22 Sep 2012, 12:10
Post #187


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




Pai este un fiasco! De imagine in primul rand. Ce hal de quality control lasa sa treaca o chestie de genul asta??


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 22 Sep 2012, 12:12
Post #188


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Eu sunt de părere că dacă SJ trăia, exact la fel s-ar fi petrecut cu hărțile. Ați uitat ce declara acum ceva timp: "I will spend my last dying breath if I need to, and I will spend every penny of Apple's $40 billion in the bank, to right this wrong. I'm going to destroy Android, because it's a stolen product. I'm willing to go thermonuclear war on this."


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 22 Sep 2012, 12:17
Post #189


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




Pai intr-adevar, i-au "distrus" pe cei de la Google, mor aia de ras pe capete!
In ce fel este Androidul un produs furat mai exact?? Da, stiu, Apple a brevetat dreptunghiul cu colturi rotunjite dar s-au luat de Samsung pe chestia asta nu de Google.


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 22 Sep 2012, 12:20
Post #190


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Garett: Fiasco inseamna esec. A spune ca iPhone 5 e un esec e o mare exagerare, dupa parerea mea. Dar ma rog, stiu ca fanii Android se bucura mai mult cand greseste Apple decat cand scoate Android ceva bun, asa ca macar de data asta va las sa va bucurati in pace. Cu hartile au dat-o in bara.

Dar per total, telefonul nu e un esec, citeste review-urile si benchmark-urile. wink.gif

ssilviu: Da, dar SJ era calculat si perfectionist. El ar fi vrut sa dea jos Android-ul, dar nu lansand produse mediocre mult sub Google. E posibil sa nu fi trecut de el hartile astea, dar e greu de spus, mie antena de la 4 mi se pare mult mai aiurea decat niste erori in harti, si totusi el era super-activ in perioada aia. Deci e discutabil...


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 22 Sep 2012, 12:26
Post #191


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Păi antena de la 4 a aprobat-o chiar el. Știa de problemă. Dar a vrut ca designul să se impună. Da, era perfecționist. Dar orgoliul cred că era de departe cea mai influentă caracteristică a sa.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 22 Sep 2012, 12:27
Post #192


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




N-or fi vanzarile cel mai relevant aspect...dar cred ca si samsung ar vrea sa aiba doar "fiasco-uri" din astea - 8 milioane de bucati vandute in primul weekend:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5_sal...n-news-4842.php


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 22 Sep 2012, 12:29
Post #193


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Pai asta am spus si eu de antena, ca el era activ pe atunci, deci daca a aprobat-o, e greu de spus ce ar fi facut cu hartile. Nu putem decat sa presupunem.

Problema la harti tine foarte mult de aspect totusi, si ceva imi spune ca nu l-ar fi lasat orgoliul sa lanseze astfel de harti, atat de deformate in unele orase mari. Oricat de mult si-ar fi dorit sa scape de Google, cred ca ar fi luat-o putin mai usor. Eh, cine dracu stie?

edit:


QUOTE
Well, as much as we hate to admit it, the iPhone 5 did amazingly well in our drop test, while the Samsung Galaxy S3 came out in pretty bad shape. It’s the cold hard truth that we can’t hide and we can’t ignore.
....
The hard aluminum shell of the iPhone 5 withstood the impact pretty well, and the glass protecting the display remained intact. Meanwhile, the Galaxy S3 predictably lost its back cover and suffered damage to the casing and the front glass. Sad, sad, sad.


This post has been edited by A l e x: 22 Sep 2012, 12:51


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 22 Sep 2012, 13:14
Post #194


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




QUOTE(A l e x @ 22 Sep 2012, 13:20)
Garett: Fiasco inseamna esec. A spune ca iPhone 5 e un esec e o mare exagerare, dupa parerea mea. Dar ma rog, stiu ca fanii Android se bucura mai mult cand greseste Apple decat cand scoate Android ceva bun, asa ca macar de data asta va las sa va bucurati in pace. Cu hartile au dat-o in bara.

Dar per total, telefonul nu e un esec, citeste review-urile si benchmark-urile. wink.gif

*


Multumesc pentru lamuriri, nu stiam ce inseamna fiasco! tongue.gif
Dar raman la parerea mea: dpdv al asteptarilor este i
un fiasco! Ca va avea vanzari bune nu ma indoiesc, repet masa ifanilor este considerabila. Dar aspectul "wow-factor" este zero barat. Ti-am mai spus, dpmdv "brand loiality" e o tampenie, nu sunt fan a ceva, indiferent ca vorbim de telefoane, OS-uri sau masini. In materie de telefoane aleg doar ce mi se pare ca este la momentul respectiv cea mai buna combinatie de hardware si software si care sa se preteze la un ciclu de utiilzare de aprox. doi ani. Daca anul trecut scoteau i5 cu speciifcatiile de acum si cu un OS mai deschis imi luam. Dar sa vii in 2012 cu o chestie cu ecran de 4" si 4G dar fara chestii banale gen BT transfer sau card suport si sa zici ca-i the best mi se pare o aiureala. Pe care doar in cheia unei "brand loyality" atroce o poti justifica...


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 22 Sep 2012, 13:28
Post #195


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Nu e vorba doar de vanzari, sta bine si la performante, de asta nu-l poti numi esec. Mi-e greu sa cred ca ai citit prea multe review-uri, oricum ai fi spus ca nu ti-l iei si ca e o porcarie, asa se intampla cu orice iPhone, tot vin altii si spun 'Mi-as fi luat si eu, dar ....' de parca ar interesa pe cineva.

Daca nu te intereseaza telefonul, nu vad ce cauti in acest topic. Pe mine nu ma intereseaza SIII-ul, nu cred ca m-ai vazut activ in topicul lui, explicand eu oamenilor de ce nu mi-am luat. Nu-ti ofera telefonul x ce vrei tu? Nu-l cumpara, e simplu, de ce te-ar mai interesa alte discutii despre el, daca nu il vrei? Fiecare cu gusturile lui.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 22 Sep 2012, 13:45
Post #196


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Cred că mai degrabă problema e de valoare adăugată. De utilitate in plus obținută. Adică, bun, dai 1500 de lei in plus să ai iphone 5 in loc de iphone 4S. Și? Ce poți face mai bine dacă faci mișcarea asta? E o problemă generală a consumatorismului, iar Apple este un exponent perfect.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Han Solo
post 22 Sep 2012, 14:23
Post #197


Potiphar Breen


Group: Members
Posts: 355
Joined: 8 June 11
From: Arstotzka




Pentru posesorii de iCrap - printre care ma numar, ca sa nu fie discutii tongue.gif

Puffin free browser - mesteca flashurile, de orice fel (inclusiv jocuri) si i le serveste lui steve inapoi sub forma de piure, sau ce neam de perfuzie are nevoie stomacul bicisnic la lui aios. Se face lumina, zau, iShitul intra in randul lumii.

Daca il adoptati, rupeti-va din suflet cei doi euro juma' pentru varianta full, baietii ii merita pe deplin.


Daca stiati, cer scuze, si sa va fie jena ca n-ati spus 04.gif daca nu, o sa va placa.

This post has been edited by Han Solo: 22 Sep 2012, 14:26


--------------------
White Star Titanic 1912 - un an bun sa fii iceberg - 131428
Maidanezii ajung in bordelurile zoofililor europeni!

N-am nimic cu tine, va urasc pe toti :)

Rage against the dying of the light.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 22 Sep 2012, 15:35
Post #198


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(ssilviu @ 20 Sep 2012, 17:57)
Io nu inteleg cum voi cu asemenea telefoane bengoase, stați să vi le cumpărați la liber. Adică presupun că cine are nevoie de asemenea telefon, il și folosește. Adică vorbește la el, consumă net la greu. Ceea ce presupune un abonament de telefonie. Cu net pe lângă. Ceea ce inseamnă că poți lua telefonul cu un preț destul de redus. Eu de exemplu, de fiecare dată când am schimbat telefonul in ultimii 3 ani, am ieșit pe plus. Adică am reușit să vând telefonul pe care-l aveam cu mai mult decât am dat pe ăla nou.
*


Si cand pleci pe afara ce faci? Ca oferta de net pre-pay in Italia (de exemplu) e super OK. Da' daca n-ai in ce sa-nfigi SIM-ul?
Ca ce zici matale acolo presupune telefoane blocate in reteaua operatorului. Cel putin asa e la portocalii.


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 22 Sep 2012, 16:29
Post #199


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




@Kum: Hai mah ca vorbim de smartphoane! In 5 minute e "free as a bird"! wink.gif
@Alex: Sincer? Am intrat sa vad reactia iFanilor vis-a-vis de "Apple Maps Fail"!
Eram curios sa vad daca orice turkish delight e perfect cata vreme are o sigla cu mar pe el...


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 22 Sep 2012, 16:40
Post #200


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(Garett @ 22 Sep 2012, 17:29)
@Kum: Hai mah ca vorbim de smartphoane! In 5 minute e "free as a bird"! wink.gif
*


Nu e chiar așa.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 22 Sep 2012, 17:26
Post #201


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




Uite calitate.Sincer, la asta iphone era imbatabil, era ....
Si nu spun asta cu rautate pentru ca eu chiar am apreciat mereu calitatea constructiei produselor apple.

http://www.gsmarena.com/certain_black_ipho...x-news-4844.php


--------------------
. . .
-= age is just a number =-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 22 Sep 2012, 17:52
Post #202


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




QUOTE(kum @ 22 Sep 2012, 16:35)
Ca ce zici matale acolo presupune telefoane blocate in reteaua operatorului.


Greu rău să deblochezi un telefon. Bine, dacă mă gândesc la nivelul de iq al unui utilizator tipic de iphone, da, e ceva probabil de care doar o armată de genii e capabilă. radmasa.gif Deja nici nu mai are rost să continui discuția.

This post has been edited by ssilviu: 22 Sep 2012, 17:57


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
neumann
post 22 Sep 2012, 20:36
Post #203


Membru autentic


Group: Members
Posts: 783
Joined: 6 November 03
From: Spermezeu




discutam cu unu ieri: si la 4s astea de o sa le vanda cu ios6 gata pus, o sa poti downgrada. Zice, nu, sau da, da mai intai ii faci jailbreak. I-am zis, ok, o sa faca utilizatoru mediu de ifone jailbreak cand oi fi io popa catolic.


--------------------
... .. ..
Americanii il vor pe Ciolos.. i-au dat si viza!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 22 Sep 2012, 21:04
Post #204


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(Garett @ 22 Sep 2012, 17:29)
@Kum: Hai mah ca vorbim de smartphoane! In 5 minute e "free as a bird"! wink.gif
...
*




QUOTE(ssilviu @ 22 Sep 2012, 18:52)
Greu rău să deblochezi un telefon. Bine, dacă mă gândesc la nivelul de iq al unui utilizator tipic de iphone, da, e ceva probabil de care doar o armată de genii e capabilă.  radmasa.gif  Deja nici nu mai are rost să continui discuția.
*


Zi sa muriti voi ca puteti debloca un aifon 4 cu baseband 04.12.01 de exemplu (sau 04.10.01)! De-aia imi place mie aici: toti isi dau cu parerea despre ce nu au avut.

This post has been edited by kum: 22 Sep 2012, 21:42


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 22 Sep 2012, 22:19
Post #205


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




QUOTE(Han Solo @ 22 Sep 2012, 14:23)

Puffin free browser - mesteca flashurile, de orice fel (inclusiv jocuri) si i le serveste lui steve inapoi sub forma de piure, sau ce neam de perfuzie are nevoie stomacul bicisnic la lui aios.  Se face lumina, zau, iShitul intra in randul lumii.

Daca il adoptati, rupeti-va din suflet cei doi euro juma' pentru varianta full, baietii ii merita pe deplin.

*



pt android e mult mai evtin.

ifone rullz.


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 22 Sep 2012, 23:22
Post #206


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




@kum: sorry, credeam ca te referi la sgs2-ul de care te plangeai candva.


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 23 Sep 2012, 03:20
Post #207


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Un articol foarte bine scris si corect, cu care cred ca toti putem fi de acord. Sa speram ca-l citeste si Tim Cook. tongue.gif

http://www.cultofmac.com/192350/how-apples...-hurting-apple/


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Garett
post 23 Sep 2012, 08:01
Post #208


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 4 June 05
From: Galati




Mda, numele site-ului zice tot: "Cult of Mac"....
"is currently and arguably the greatest phone ever"...
Si te mai intrebi de ce li se pare unora irezistibil sa ia "la misto" posesorii de iStuffs! biggrin.gif


--------------------
No Reno Forever
"Tara asta a avut doua dezastre din '89 incoace: Iliescu si ProTV-ul!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adip
post 23 Sep 2012, 08:30
Post #209


Banned


Group: Members
Posts: 2.177
Joined: 12 July 06
From: Melbourne, Victoria




QUOTE(Garett @ 23 Sep 2012, 17:01)
Si te mai intrebi de ce li se pare unora irezistibil sa ia "la misto" posesorii de iStuffs! biggrin.gif
Ummm, u mean, like, iStuff-ups?
Sigur o sa repare faza cu hartile (in cat timp?), dar e inca o dovada de produs netestat venita tocmai de la firma care se lauda cu produse finisate in cele mai mici detalii.

This post has been edited by adip: 23 Sep 2012, 09:01


--------------------
* * *
What you live with you learn.
What you learn you practice.
What you practice you become.
What you become has consequences .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 23 Sep 2012, 10:57
Post #210


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Măi... Dar și vouă vă place să-i dați la operație... sad.gif


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
46 Pages « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 16th June 2024 - 11:11
Forum Renault