DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Oglinzile

vladiopa
post 8 Dec 2005, 14:30
Post #61


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




M-am uitat prin ceea ce s-a scris si nu gasisem pe nicaieri dat pretul pentru oglinda degivrata (numai geamul). Am cerut preturi de la dealerii Dacia din Bucuresti si am primit un singur raspuns, idiotii ceilalti nici macar nu s-au obosit. Mi-au zis de aia fara degivrare ca face 900.000 iar de ailalta mai sofisticata nu au zis nimic si cica numai pe comanda. Am aflat insa de la compania de asigurari ca oglinda cu degivrare e 1.100.000 lei vechi. Nu e diferenta mare.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 2005 - B-
Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladiopa
post 14 Dec 2005, 11:38
Post #62


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




Stie cineva un magazin sau un dealer de piese Dacia in Bucuresti care are in stoc geam de oglinda degivrata pentru partea stanga ? La Dacoserv am fost si am intrebat si mi-au spus ca nu au primit de cateva saptamani bune si nici nu stiu cand o sa mai primeasca.

BTW, nu cumva se potriveste geam de oglinda de stanga ? Aia de la Dacoserv spuneau ca intr-adevar, oglinzile sunt identice dreapta-stanga dar cica sistemul de prindere nu e la fel.

Astept un raspuns daca se poate urgent.

Multumesc mult !

This post has been edited by vladiopa: 14 Dec 2005, 11:38


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 2005 - B-
Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CosminM
post 14 Dec 2005, 11:58
Post #63


Membru


Group: Members
Posts: 156
Joined: 24 January 05
From: Sibiu




Ia vezi aici. Nu stiu daca au pe stoc dar pot sa-ti aduca din retea.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.4 - SB.......
În momentele dificile ale vieții trebuie să ridici capul, să scoți pieptul în față și să spui cu hotărâre: "Acuma chiar că am pus-o!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladiopa
post 16 Dec 2005, 11:34
Post #64


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




QUOTE(CosminM @ 14 Dec 2005, 11:58)
Ia vezi aici. Nu stiu daca au pe stoc dar pot sa-ti aduca din retea.
*




Cosmin, link-ul pe care mi l-ai dat da intr-o discutie de forum. Am cautat in cometariile postate si nu am gasit nicaieri dealerul de care intrebam. Poate imi mia dai link-ul inca o data. Multam !


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 2005 - B-
Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CosminM
post 16 Dec 2005, 11:47
Post #65


Membru


Group: Members
Posts: 156
Joined: 24 January 05
From: Sibiu




QUOTE(vladiopa @ 16 Dec 2005, 11:34)
Cosmin, link-ul pe care mi l-ai dat da intr-o discutie de forum. Am cautat in cometariile postate si nu am gasit nicaieri dealerul de care intrebam. Poate imi mia dai link-ul inca o data. Multam !
*


Trebuia sa te duci pe postul 117 :
pai sa luam piese de clio....am ramas fara oglinda dreapta (furata), doar sticla si am luat de la autonet oglinda de clio (model 98) cu degiverare facuta in ungaria cu 600000(60ron).Se potriveste perfect. La dealerul dacia mi s-a spus ca nu au si daca ar fi avut era peste 1000000(100ron).


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.4 - SB.......
În momentele dificile ale vieții trebuie să ridici capul, să scoți pieptul în față și să spui cu hotărâre: "Acuma chiar că am pus-o!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DArtagnan
post 16 Dec 2005, 11:48
Post #66


Membru


Group: Members
Posts: 172
Joined: 11 December 04




QUOTE(CosminM @ 16 Dec 2005, 11:47)
Trebuia sa te duci pe postul 117 :
pai sa luam piese de clio....am ramas fara oglinda dreapta (furata), doar sticla si am luat de la autonet  oglinda de clio (model 98) cu degiverare facuta in ungaria cu 600000(60ron).Se potriveste perfect. La dealerul dacia mi s-a spus ca nu au si daca ar fi avut era peste 1000000(100ron).
*




adica aici!


--------------------
Skoda Octavia 2 2006
Elegance, 2.0 litri TDI, 103Kw, 140CP - Gri Stone Metalizat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BAD_MF
post 16 Dec 2005, 12:14
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 681
Joined: 9 May 05
From: Iasi




Stie cineva unde se pot croma oglinzile? Cred ca ar arata foarte bine, exista kituri de crom pentru golf octavia etc.


--------------------
Seat leon FR 1.8 TURBO 2003 - IS-xx-COD
9.5j 255/35R18>>8.5J 225/40R18 PORSCHE CHROME WHEELS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladiopa
post 16 Dec 2005, 14:09
Post #68


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




QUOTE(CosminM @ 16 Dec 2005, 11:47)
Trebuia sa te duci pe postul 117 :
pai sa luam piese de clio....am ramas fara oglinda dreapta (furata), doar sticla si am luat de la autonet  oglinda de clio (model 98) cu degiverare facuta in ungaria cu 600000(60ron).Se potriveste perfect. La dealerul dacia mi s-a spus ca nu au si daca ar fi avut era peste 1000000(100ron).
*




Multam fain ! Trecusm cu privirea peste postul 117 dar nu remarcasem ca se pomenea de autonet.

Multumesc si lui DArtagnan !

Problema e ca am sunat la ei si mi-au spus ca pentru Logan au numai consumabile (nu stiu exact ce a vrut sa spuna cu asta) si ca nu au elemente de caroserie sad.gif

O sa merg pe varianta oglinda de Clio daca spuneti ca se potriveste ca asta aveau parca.

This post has been edited by vladiopa: 16 Dec 2005, 14:21


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 2005 - B-
Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CosminM
post 16 Dec 2005, 15:09
Post #69


Membru


Group: Members
Posts: 156
Joined: 24 January 05
From: Sibiu




Eu am luat-o din Sibiu de la ei. Mi-a adus-o de pe retea (a durat cateva zile .. parca 2). Este adevarat ca am cunoscut pe cineva de acolo. Insista si tu la ei.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.4 - SB.......
În momentele dificile ale vieții trebuie să ridici capul, să scoți pieptul în față și să spui cu hotărâre: "Acuma chiar că am pus-o!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladiopa
post 20 Dec 2005, 10:04
Post #70


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




QUOTE(CosminM @ 16 Dec 2005, 15:09)
Eu am luat-o din Sibiu de la ei. Mi-a adus-o de pe retea (a durat cateva zile .. parca 2). Este adevarat ca am cunoscut pe cineva de acolo. Insista si tu la ei.
*



Am gasit oglinda la Pitesti la un dealer AMAT S.A. Au si pe stoc si din cele cu incalzire si din cele fara incalzire. Eu am dat 920.000 p euna cu incalzire (vorbesc aici numai de geam). Ideea e ca povestea ca nici fabrica nu are oglinzi e doar poveste, cel putin la Pitesti dealerii au aproape orice piesa de Logan

This post has been edited by vladiopa: 20 Dec 2005, 10:05


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 2005 - B-
Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
little sam
post 3 Jan 2006, 11:56
Post #71


Membru incepator


Group: Members
Posts: 40
Joined: 3 January 06




[SIZE=7][COLOR=gray][FONT=Arial]
QUOTE(mem @ 21 Feb 2005, 13:56)
Am schimbat astazi oglinda dreapta la Cobalcescu - 4.600.000 lei, din care manopera aproape 200.000. Doar geamul era undeva pe la 900.000.
Cam scump zic eu...
*



Eu am schimbat oglina(geamul)dreapta la service-ul lor din Constanta,am casco,si ghici pret?1 500 000!De unde frate variatia asta?Bulangii!


--------------------
logan preferance - CT-62-SMA
Nu avem si nici nu dam.[COLOR=blue]
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Manuel
post 3 Jan 2006, 12:12
Post #72


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.116
Joined: 27 November 02
From: VASLUI




Vezi ca mem are Laureate, deci oglinzi cu incalzire/degivrare. De aici si diferenta de pret.


--------------------
Opel Astra J Sports Tourer Active 2013 / 2.0 CDTI / 165CP - VS15CMA
"Base e un bou betiv." (corbex)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BAB
post 10 Jan 2006, 19:34
Post #73


GUERRIER MARIN DE VAILLANT


Group: Members
Posts: 383
Joined: 13 June 05
From: CONSTANTA




QUOTE(little sam @ 3 Jan 2006, 11:56)
[SIZE=7][COLOR=gray][FONT=Arial]

Eu am schimbat oglina(geamul)dreapta la service-ul lor din Constanta,am casco,si ghici pret?1 500 000!De unde frate variatia asta?Bulangii!
*



Pai hai sa-ti povestesc eu cum e cu preturile si serviciile de la personajul numit Olteanu (Rent Car Service Litoral - Constanta):
Respectiva reprezentanta este singura din Municipiul Constanta si cam din tot judetul, pentru ca cea din Mangalia nu prea conteaza. Respectivul este extrem de profitor si impinge la maxim limitele, instruindu-si slugile in acest sens. Totul este bine si frumos, pana cand iti vand masina, dupa aceea, fereasca cel de sus sau cel de jos, sa ai vreo problema, al lor esti! Vrei alarma, iti pui la ei, stifturile alea la 6 - 7 milioane, pardon 6 - 7 sute RON, daca faci altfel, pierzi garantia la partea electrica. Vrei deschidere electrica la portbagaj, nu este posibil, pentru ca daca te legi la plus permanent, in acceptiunea lor ingusta, modifici instalatia, deci pierzi garantia. Ciudat este faptul ca nici daca le soliciti lor montarea respectivului dispozitiv, acestia nu vor si/sau nu stiu sa o faca. Probabil, Olteanu nu este dispus sa aloce personal si timp pentru astfel de servicii. Ca aspect amuzant, cei de reprezentanta sus-mentionata, mi-au precizat ca, teoretic, nici macar la mufa de bricheta nu ar trebui sa se branseze altceva, decat bricheta. Adica, teoretic, daca incarc telefonul de la bricheta, pierd garantia la instalatia electrica. Deci nu este de mirare ca preturile sunt cum sunt. De curiozitate, little sam, ai studiat cu atentie factura, sa vezi ce alte operatiuni ti-au mai fost facturate in plus, pentru ca si asta se poarta la Constanta?
Mai zilele trecute, am fost la Rent Car Service Litoral - Constanta pentru a cumpara niste sepcute si brelocuri, ca cele de pe site-ul Dacia, pentru a le oferi cadou, prietenilor mei , loganisti. Au fost necesare 20 minute, din care 10 am asteptat sa vina cineva la standul pentru piese si accesorii si alte 5 la casierie, sa achit factura, pentru a cumpara doua brelocuri si un spray pentru dezghetat yale, deoarece, sepcutele erau niste uraciuni, cu totul altceva decat ce vazusem pe site. Despre faimosul cadou oferit de Dacia (harta rutiera), pot spune ca am fost intampinat cu formula: "Stiti, nu mai avem, lasati-mi numarul de telefon si va sun, cand primim hartile". Telefonul a venit dupa aproximativ o saptamana...
In incheiere, pot spune ca singurul individ amabil, educat si prompt, cel putin in a discuta si a incerca sa-mi rezolve doleantele (vezi topicul despre achizitionarea Loganului), a fost dl. Traian Munteanu, agentul care s-a ocupat de vanzarea masinii mele. In contrast, individul care preia masinile pentru a le introduce in hala de service, se adreseaza clientilor cu formula: "mai (bai) baetica!".


--------------------
Dacia Logan 1,6MPI Laureate - CT 06 BAB
"NOSCE TE IPSUM"
"Avoir une passion dans la vie, c’est un moteur fondamental pour vivre."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdy33
post 16 Jan 2006, 20:44
Post #74


Membru incepator


Group: Members
Posts: 35
Joined: 31 December 04
From: Bucuresti




In data de 20 12 2005 am dat comanda pentru un geam de oglinda cu degivrare la Auto Cobalcescu fiind lovit de un individ ce avea asigurare RCA la Agras. La inceput m-am bucurat foarte tare ca mi-au primit comanda deoarece este singurul service din Bucuresti ce agreeaza societatea de asigurari Agras, dar nici pana in ziua de azi nu au adus geamul si de fiecare data cand dau telefon imi spun sa mai revin cu un telefon. Stie cineva care este termenul maxim de asteptare pentru onorarea unei comenzi?


--------------------
DACIA LOGAN AMBITION - B-07-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladiopa
post 17 Jan 2006, 11:51
Post #75


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




QUOTE(bogdy33 @ 16 Jan 2006, 20:44)
In data de 20 12 2005 am dat comanda pentru un geam de oglinda cu degivrare la Auto Cobalcescu fiind lovit de un individ ce avea asigurare RCA la Agras. La inceput m-am bucurat foarte tare ca mi-au primit comanda deoarece este singurul service din Bucuresti ce agreeaza societatea de asigurari Agras, dar nici pana in ziua de azi nu au adus geamul si de fiecare data cand dau telefon imi spun sa mai revin cu un telefon. Stie cineva care este termenul maxim de asteptare pentru onorarea unei comenzi?
*




Sfatul meu este sa-ti cauti singur oglinda cum am facut si eu. Cam 60 de zile parca e termenul ca altfel nu-ti mai dau banii la asigurare dar se accepta si varianta in care tu cumperi oglinda si aduci factura iar apoi iti face decontul. Si e cea mai buna varianta pt ca ei chiar daca au nu iti dau. Asa am patit eu la Dacoserv, mi-au spus ca nu au primit de cateva saptamani si ca daca gasesc eu oglinda o monteaza ei. Mi-am cumparat singur din Pitesti de la AMAT S.A. oglinda si am montat-o singur. Acum merg la Unita cu factura sa imi iau banii. E mai simplu asa.

Bafta multa !


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 2005 - B-
Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radioman
post 17 Jan 2006, 16:08
Post #76


membru D'ala mare


Group: Members
Posts: 378
Joined: 31 May 05
From: Constanta




Saptamana trecuta daca te intereseaza am vazut in Cta (daca ai pe cineva ) sau daca vrei sa iti platesti taxele postale, am studiat-o la magazinul Dacia de la Casa de Cultura, pret 90 Ron bucata..


--------------------
Skoda Octavia 3 VW Polo V 2017/2019 - CT-xx-HIT
[COLOR=red]Unii se nasc ca un 'original' și mor ca o "copie"..[/COLOR].
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pasparache
post 20 Jan 2006, 15:48
Post #77


Membru incepator


Group: Members
Posts: 21
Joined: 6 May 05
From: Bucuresti




Intr-o seara am gasit geamul oglinzii laterale stinga atirnind de firele electrice. Foarte probabil oglinda a fost lovita de o alta masina si, din vibratia produsa, geamul oglinzii a sarit din suportul lui. L-am fixat pe pozitie, l-am impins, a facut clac si se pare ca s-a rezolvat.
Acum intrebarea: exista vreo posibilitate de a-l fixa mai zdravan ca nu cumva sa mi se mai intimple sa sara (eventual sa-l fixez cu super glue de supotul acestuia - era intuneric cind l-am pus la loc si nu sunt sigur ca e fixat bine)?


--------------------
Dacia Logan Ambition 1.6MPi - B-96-TGV
Unde se duce mincarimea cind te scarpini?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristio_79
post 20 Jan 2006, 16:09
Post #78


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.334
Joined: 28 September 05
From: CONSTANTA




Pai si daca vreodata ai nevoie sa scoti oglinda?O spargi sau ce-i faci?Daca asa a fost proiectata,las-o asa.Asta este.


--------------------
Citroen / Peugeot C3 / 308 SX 1.4 HDI 2005 / Allure 1.5 BlueHDI 2020
Mai traiti? Bine...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdy33
post 7 Feb 2006, 19:32
Post #79


Membru incepator


Group: Members
Posts: 35
Joined: 31 December 04
From: Bucuresti




Am scris pana la urma la vocea clintului si mi-au raspuns foarte prompt. M-au asigurat ca vor urmari comanda lansata de Auto Cobalcescu si in momentul cand geamul va ajunge la service, ma vor suna din nou. In schimb nu mi-au dat nici o explicatie...Astept din nou...
PS Multumesc pentru sfaturi.


--------------------
DACIA LOGAN AMBITION - B-07-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
medevac106
post 8 Feb 2006, 10:42
Post #80


Membru incepator


Group: Members
Posts: 27
Joined: 8 February 06
From: Bucuresti




da de gravat numerele de inmatriculare pe oglinizile exterioare unde se poate face?


--------------------
Dacia Logan Ambiton dec. 2005 - b xx yyy
[color="#000099"] RoAF MEDEVAC "So That Others May Live!"[/color]
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_io1981
post 8 Feb 2006, 14:26
Post #81


membru stg si drept sau drept si stg vazut din fata


Group: Members
Posts: 80
Joined: 7 February 06
From: constanta




In plus oglinda de clio are si unghi mort


--------------------
dacia logan preference - ct..pis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vip3r
post 10 Feb 2006, 20:37
Post #82


Membru incepator


Group: Members
Posts: 53
Joined: 24 July 05




QUOTE(adi_io1981 @ 8 Feb 2006, 14:26)
In plus oglinda de clio are si unghi mort
*




Ce vrei sa spui prin asta ? Cumva ca loganul nu ar avea ?


--------------------
una noua Fast ... - B-763987
Of All the things I lost , I miss My mind The Most ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladiopa
post 1 Mar 2006, 14:35
Post #83


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 31 August 05
From: Bucuresti




QUOTE(adi_io1981 @ 8 Feb 2006, 14:26)
In plus oglinda de clio are si unghi mort
*




Poti sa explici si tu ce ai vrut sa spui prin asta ?

Daca iei si pui una langa alta oglinda de Logan si oglinda de Clio poti sa spui care e diferenta ?

Eu zic ca nu. Si atunci de ce sa spui ca aia are unghi mort si nu e buna. Poate te referi l aaltceva. unghiurile moarte pot sa provina din alura masinii, a modului de pozitionare a oglinzii pe caroserie etc. Dar din punct de vedere al formei si marimii cele doua oglinzi sunt identice si la fel daca imi permiti pleonasmul



--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 2005 - B-
Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_io1981
post 9 Mar 2006, 14:27
Post #84


membru stg si drept sau drept si stg vazut din fata


Group: Members
Posts: 80
Joined: 7 February 06
From: constanta




pai e simplu: oglinda de logan e asferica iar cea de clio convexa. si are o linie intrerupta pe geam care delimiteaza zona de vizualizare a unghiului mort al masinii

This post has been edited by DFA: 9 Mar 2006, 14:35


--------------------
dacia logan preference - ct..pis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gabol
post 12 Mar 2006, 13:49
Post #85


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 4 January 06




In targ la Vitan sunt oglinzi pentru Logan (numai geamul) intre 450.000-500.000. Nu zic ca sunt ieftine, dar fata de 1.000.000 e o diferenta.


--------------------
Dacia Logan - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tgmpupy
post 12 Mar 2006, 18:55
Post #86


Membru autentic


Group: Members
Posts: 209
Joined: 29 June 05




am cumparat azi din vitan oglinzi cu degivrare la 60 ron perechea


--------------------
dacia logan 2004 - b77 xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_io1981
post 15 Mar 2006, 15:53
Post #87


membru stg si drept sau drept si stg vazut din fata


Group: Members
Posts: 80
Joined: 7 February 06
From: constanta




QUOTE(adi_io1981 @ 9 Mar 2006, 14:27)
pai e simplu: oglinda de logan e asferica iar cea de clio convexa. si are o linie intrerupta  pe geam care delimiteaza zona de vizualizare a  unghiului mort al masinii
*


pai si cum v-am aratat io nu va place???


--------------------
dacia logan preference - ct..pis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catalin1paul
post 20 Mar 2006, 14:15
Post #88


Membru


Group: Members
Posts: 191
Joined: 5 January 05
From: Bucuresti




Salut la toata lumea...

Pentru cei interesati... am cumparat sapt. trecuta oglinda cu degivrare pentru partea stanga, din Pantelimon de langa magazinul Dacia cu 50RON, partea proasta este ca parca are ceva umbre si nu are culoarea celei originale. Partea si mai proasta este ca am sparto din nou la montare si trebuie sa mai iau una.... blush.gif


--------------------
Logan Laureat 1.4 - B12XXX
Sa nu uitam!!! "TRAIM IN ROMANIA"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
modream
post 23 Mar 2006, 08:52
Post #89


Membru


Group: Members
Posts: 142
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




stie cineva daca geamul de la oglinda retrovizoare electrica/incalizta este cumva lipit de solcul unde sta? eu mi-am gasit azi dim geamul de la oglinda sofer cazut, se tinea doar in cele 2 fire electrice de la sist de incalzire. banuiesc ca m-a agatat cineva aznoapte cu oglinda si de la soc s-a desprins. L-am luat si l-am infipt la loc in locasul lui, a facut click si acum pare a fi ca inainte. Dar mi-e sa nu cada iar. Singura fixare este mecanica sau este si lipit cumva acolo ?


--------------------
Logan Opel Astra H 1.9 cdti 190 CP - B-94-MMT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catami
post 23 Mar 2006, 09:10
Post #90


Membru incepator


Group: Members
Posts: 28
Joined: 2 December 03
From: Bucuresti




Conform manualului de service geamul oglizii laterale se clipseaza, deci, fixarea este doar mecanica.


--------------------
Dacia Logan LAUREATE 1.4MPi 2007
"Ca sa fim liberi si drepti nu depinde decat de noi insine"
Victor Hugo - Les Travaiilleurs de la Mer
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
6 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 3rd June 2024 - 16:19
Forum Renault