DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> DaciaClub - Schimbari majore

bog_cip
post 28 Mar 2005, 10:03
Post #31


membru


Group: Members
Posts: 215
Joined: 16 July 04
From: Brasov




Da problema cu intilnirie trebuie lamurita. Propunerea mea ar fii urmatoarea :
- crearea unui grupuri separate care sa discute despre intilnirii
- pe parcurs cei care vor sa participe la intilniri trebuie adaugati la acest grup, poate sa fie autentificati cu mai multe date NUME PRENUME etc.
- in momentul intilnirii fiecare ar trebui sa se prezinte eu sunt X cu nick x ...
- locul intilnirii trebuie sa fie comunicat numai acestor membrii, din motivele de mai sus schimbnat periodic a.i.
Acum trebuie vazut daca se poate face asta si tehnic...


--------------------
Toyota corola sedan 2008 - -----
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rezare
post 28 Mar 2005, 10:04
Post #32


Membru incepator


Group: Members
Posts: 28
Joined: 13 September 03




Referitor la intalniri, cred ca ati avea de castigat daca nu ar mai fi publice. Deja banuiesc ca exista un grup dintre voi care va cunoasteti si stiti ca sunteti oameni normali. Ei, grupul asta puteti comunica prin PM si stabiliti un loc/data care nu o faceti publica, si asa scapati de belele. La oltcit-club era mai simplu pentru ca oricum erau cam 5-10 masini la intalnire, dar aici e in afara discutiei numarul asta smile.gif

Eventual ati putea incerca in afara bucurestiului, intr-o parcare de ceva supermarket (metro, selgross, cora, etc).

Referitor la forum, cel mai usor ar fi ignorarea celor care merita asta. Usor, usor, or sa dispara singuri.


--------------------
Opel Astra 1.6 16V ex-Oltcit Club 1.1 - Bucuresti.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 28 Mar 2005, 10:10
Post #33


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




QUOTE(driverx @ 28 Mar 2005, 10:55)
Inca o propunere ar fi ca, printr-o metoda, forumul sa oblige user-ul sa dea un search inainte de la crea un topic nou. Asta se poate face cu o pagina intermediara, care sa permita trecerea la definirea noului topic DOAR dupa ce userul a dat minim un search.
*

Asta era facut inainte pe phpBB smile.gif

Pentru cei care isi bat joc de intalniri in modul descris mai sus si care au facut (ei de capul lor) asocierea cu Daciaclub.ro mad.gif mad.gif deci
10412898.gif si apoi gun3.gif

Pentru restul ideilor sunt de acord cu DSops. Pentru propunerea lui BOGDAN DSN, care parte din: completarea absolut aiurea a rubricilor alora nu se intelege?! Ce daca il fortezi pe X sa completeze rubricile si le completeaza asa fara nici o legatura cu realitatea? Nu este un lucru viabil, si in plus s-a mai discutat acest lucru.


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 28 Mar 2005, 10:12
Post #34


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




QUOTE(Valentine @ 28 Mar 2005, 10:10)
Asta era facut inainte pe phpBB smile.gif
*



Si parerea mea este ca ar trebui reintrodus. Prea usor faci un thread acum. Mult prea usor.


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lucian123
post 28 Mar 2005, 10:13
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 240
Joined: 25 August 04
From: Bucuresti




Pana la urma, ce s-a intamplat?
Ar trebui informata toata lumea. Am o banuiala, dar vreu sa fiu sigur.
Probabil ca acelasi lucru este dorit de mai multi utilizatori.


--------------------
DACIA LOGAN Laureate 1.4 Rosu - B40XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lexy
post 28 Mar 2005, 10:16
Post #36


Just ME


Group: Members
Posts: 531
Joined: 9 December 04
From: Bucuresti




Din pacate padure fara uscaciuni nu se poate...si daca pe forum intradevar se pot face ca lucrurile sa fie ok si la locul lor ,ei bine la intalniri todeauna o sa fie niste pusti corditi (scuzati expresia) care au descoperit si ei frana de mana si scartaitul rotilor....Singura metoda dupa parerea mea ptr evitarea acestor chestiuni intalnirea sa se faca pe baza de "invitatii" un fel de referal(am zis bine?) eu cunosc pe x il invit ca e ok si asa mai departe....Asta ca o selecte a membrilor...
Dar cel mai bine suspendati fratilor intalnirile pana la 1 mai ca mai pleaca pustanii in calduri la mare sa faca furori pe acolo si uita de intalnirile de pe forum!!!!


--------------------
Toyota Corolla 1,6 VVTI / SOL - B-01-LEXY
Good girls go to heaven.Bad ones go to hell.
And girls with fast cars go anywhere they want.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cib
post 28 Mar 2005, 10:26
Post #37


fost posesor de Solenza


Group: Members
Posts: 493
Joined: 27 July 04
From: Iasi




cred ca cea mai buna alegere este un loc nou de intalnire in Bucuresti cel putin pana se domolesc spiritele. Si cred ca politia se va domoli. Ideea e ca ceea ce face politia nu e tocmai ok. Asta nu inseamna ca sunt de acord cu ce fac unii pe la intalniri... Doar ca nu e problema noastra. In Iasi nu se intampla nimic si nici nu cred ca o sa avem probleme. Oricum nu trebuie sa cadem in partea cealalta si sa tremuram cand vedem politia...


--------------------
Nissan Almera Tekna Oltcit 12TRS 2005 - B-43-ZGO, SV-02-SST
Solenza... O masina buna! Pacat ca e facuta de romani.
nu ma cert cu nimeni, doar contrazic oamenii care spun tampenii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nairam
post 28 Mar 2005, 10:32
Post #38


Posesor de bebelus...


Group: Members
Posts: 570
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Poate ca o sa fiu injurat de unii dar ... nu mai conteaza:
De mai mult timp ma intreb "din ce se tine forumu asta? (din punct de vedere material) ", pentru ca este un forum foarte folositor.
Cred ca se tine din bunavointa unor persoane, care fac munca benevola din pasiune pentru internet si masini... (nu se stie care pasiune e pe primul loc) biggrin.gif
parerea mea: Daca vreti sa scapati de cei mai multi introduceti un sistem de plata ( de mine nu scapati biggrin.gif ), o suma simbolica pentru intretinerea sitului.... Multi nu or sa plateasca nimic si or sa renunte.
Cei ce nu au platit ar putea vedea doar titlurile topicurilor... (ca sa vada ce misto e pe forum tongue.gif ) Initiativa platii ar putea sa o ia cei ce gazduiesc situl, sau cei ce detin domeniul (www.daciaclub.ro).
In ceea ce priveste intalnirile... nu prea exista solutii atata timp cat sunt foarte multi NESIMTITI..... Dar din moment ce nu au acces la data intalnirii nu se pot prezenta ...simplu.... E drept ca asa forumul devine oarecum inchis.....
Personal am luat foarte multe informatii de pe acest forum, si sunt de acord cu asa ceva (plata in limite rezonabile), ramane sa judecati voi.
Eu de mai mult timp ma tot intreb cum pot face sa ajut la intretinerea sitului, asta ar fi o solutie.
In ori ce caz sa stiti ca daca aveti nevoie de ajutor va stau la dispozitie. CUnostiintele mele in ceea ce priveste masinile sunt limitate (cam am doua maini stangi) biggrin.gif Dar la computere ma pricep oarecum ( am fost admin la 2 sali de internet). In ceea ce priveste plata ... daca este in limite rezonabile ... sunt primul... Iar in ceea ce priveste problemele pe care as putea sa vi le creez.... spre rusinea mea nu am ajuns niciodata la nici o intalnire,a daciaclub.ro dar am masina abia de 2 luni (asta e o scuza pentru ca urmaresc forumul de peste 6 - 7 luni).
Toate bune si nervi cat mai putini...

PS (later edit) ma gandeam la o suma de 50.000 sau 100.000 lei pe an sau la inscriere ca daca dau mai mult ma bate nevasta biggrin.gif

This post has been edited by nairam: 28 Mar 2005, 10:39


--------------------
Toyota Avensis 2009 Executive - 1.8 129 horses
Benzina, Culoare Light Olive, antijeg ....

Daca vrei sa fii fericit o clipa, razbuna-te, daca vrei sa fii fericit o viata, iarta !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SOR
post 28 Mar 2005, 10:34
Post #39


Membru autentic


Group: Members
Posts: 215
Joined: 19 January 05
From: Bucuresti-Rahova




ar fi o chestie sa scrie in momentul in care dai www.dacialub.ro inainte de incarcarea paginii : daciaclub nu este raspunzatoare de orice curse ilegale (sau orice alte ilegalitati) care se produc in trafic sau la anumite intalniri ale unor oameni normali si nu ia parte la asa ceva.
sau ceva de genul asta smile.gif


--------------------
DACIA BREAK 1988 - B 17 CFZ
CALM DOWN DEAR...LET`S NOT TURN THIS RAPE INTO A MURDER...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 28 Mar 2005, 10:39
Post #40


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




Va atrag atentia ca ati deviat de la subiect! Nu se discuta despre intilniri, se discuta despre cum sa scapam de toate rapandulele si matracucile care s-au aciuat pe aici.


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DoraX
post 28 Mar 2005, 10:41
Post #41


Membru incepator


Group: Members
Posts: 77
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti




salutare,

cu toate ca nu sunt de mult pe felie cu daciaclub.ro, mi s-a parut un eveniment important pentru netul romanesc. absolut laudabila ideea creatorilor!!!

in acest moment, cred ca a sosit timpul ca sa se ia o decizie asupra viitorului acestui fenomen. astfel, sunt de acord cu nairam ca ar fi buna o impartire a siteuui intr-un domeniu public si altul privat. cel privat sa fie contra cost - ORICE se plateste, astfel oferind celor de buna credinta oportunitateade a obtine ceva bun si util, si automat se va scapa de toti cei care se tin doar de prostii.

cred ca o plata modica nu va influenta membrii autentinci, sigur ii va reduce la tacere pe restul... "nepotrivitilor".

regards,

Dorin

PS pentru inceput ar fi indicat completarea unui chestionar cu cat mai multe detalii si interese.


--------------------
Renault Laguna II phase 1 1.8 16 v 88 kw 2004/Authentique - B 505 JUC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RIon
post 28 Mar 2005, 10:42
Post #42


pasionat


Group: Members
Posts: 2.835
Joined: 22 May 04
From: CJ




eu propun ca moderatorii sa taie cu lama... adica sa verifice noii aparuti, sa ii oblige sa completeze profilul, sa le urmareasca (cel putin aleator) posturile si topicele, si sa imparta warn-uri culminand cu stergerea contului.
Probabil ar merge si limitarea de a posta intr-o anumita sectiune.


--------------------
Skoda Octavia 2 2005, TDI 160CP 2008, Ford Focus 115 CP - de CJ
www.raresion.ro
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
romulus
post 28 Mar 2005, 10:42
Post #43


membru fost posesor de Dacie


Group: Members
Posts: 460
Joined: 11 January 05
From: Targu Mures




Salutare tuturor. Am citit cu interes ce s-a postat aici si-mi dau si eu cu parerea.
1. Intalnirile e bine sa se tina si sa fie anuntate public. De ce? Poate eu, din Tg Mures am drum la Bucuresti exact in ziua in care are loc o intalnire, si doresc sa particip. Daca nu e publica, nu stiu de ea. Asta nu inseamna ca daciaclub o organizeaza.
2. Ar trebui facut ceva (nu stiu ce) pentru a-si completa toti profilul. Ce ar insemna sa se ceara, de exemplu, CNP-ul la un interval de n logari? Cel care introduce date la intamplare, a doua oara sunt sanse foarte mari sa nu mai poata introduce aceleasi date, si poate fi blocat. Eventual la 3-4 introduceri corecte, se elimina aceasta obligatie. Zic asta deoarece sunt membri care au doar cateva posturi intr-un interval foarte mare de timp. Refuzul de a completa profilul, sanctionat. Nu inteleg pentru ce este necesara anonimitatea pe acest forum. Da, username la alegere dar cei ce raspund de acest forum trebuie sa stie cine se afla in spatele acestui username.



--------------------
Daewoo Cielo 1997 - MS 06 BCL
pana la urma, totul se rezuma la obisnuinta...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
litza
post 28 Mar 2005, 10:42
Post #44


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




Propun infiintarea unei liste negre a userilor ce trebuiesc monitorizati mai .. atent!


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SOR
post 28 Mar 2005, 10:42
Post #45


Membru autentic


Group: Members
Posts: 215
Joined: 19 January 05
From: Bucuresti-Rahova




nu se poate face o lista? cu membri cu username-uri cu parole cu chestii de identificare? inclusiv date personale


--------------------
DACIA BREAK 1988 - B 17 CFZ
CALM DOWN DEAR...LET`S NOT TURN THIS RAPE INTO A MURDER...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 28 Mar 2005, 10:44
Post #46


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




QUOTE(litza @ 28 Mar 2005, 10:42)
Propun infiintarea unei liste negre a userilor ce trebuiesc monitorizati mai .. atent!
*



Inventam Politia DaciaClub? Sa fim seriosi......


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PriesT
post 28 Mar 2005, 10:45
Post #47


Membru incepator


Group: Members
Posts: 95
Joined: 9 February 05




O posibila rezolvare ar fi introducerea taxei de membru, sa zicem 100 mii lei / an (platibila in 4 rate biggrin.gif ) - este o suma infima dar care zic eu ca va reusi sa mai rareasca randurile celor care nu sunt interesati intr-adevar de acest forum. Dupa care, intre celelalte "uscaturi" se poate interveni direct dupa forum, se poate sterge un cont fara posibilitatea inregistrarii acelei persoane, avand datele personale tinute intr-o baza de date.
Parerea mea...


--------------------
Dacia Logan 1.4 MPI - B-xx-PEY
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
burliu
post 28 Mar 2005, 10:46
Post #48


Membru autentic


Group: Members
Posts: 267
Joined: 11 September 03




multi trecuti pe lista neagra au facut clone ...


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DoraX
post 28 Mar 2005, 10:50
Post #49


Membru incepator


Group: Members
Posts: 77
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti




QUOTE(burliu @ 28 Mar 2005, 11:46)
multi trecuti pe lista neagra au facut clone ...
*




se poate bloca accesul de pe ip...


--------------------
Renault Laguna II phase 1 1.8 16 v 88 kw 2004/Authentique - B 505 JUC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nairam
post 28 Mar 2005, 10:51
Post #50


Posesor de bebelus...


Group: Members
Posts: 570
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




QUOTE(burliu @ 28 Mar 2005, 11:46)
multi trecuti pe lista neagra au facut clone ...
*


Ai dreptate ... sa zicem ca cineva este eliminat ( i se sterge contul) ce-l tine sa-si faca altul? Sustin in continuare Plata la inscriere sau o taxa anuala ceva.... E drept ca pentru asta trebe mai multa munca. Cui dam banii, cine ne da acces si etc... Detinatorii si hostul domeniului, Ca asa va pot spune sa-mi trimite-ti mie banii ...... biggrin.gif dar eu nu va pot da nimic ...... nici macar sfaturi in ceea ce priveste masinile...

This post has been edited by nairam: 28 Mar 2005, 10:56


--------------------
Toyota Avensis 2009 Executive - 1.8 129 horses
Benzina, Culoare Light Olive, antijeg ....

Daca vrei sa fii fericit o clipa, razbuna-te, daca vrei sa fii fericit o viata, iarta !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lexy
post 28 Mar 2005, 10:53
Post #51


Just ME


Group: Members
Posts: 531
Joined: 9 December 04
From: Bucuresti




Toate probleme aparute s-au ivit de la LIPSA BUNULUI SIMT ...Nu mi se pare corect fata de moderatori care sa stea acum sa faca politie all day ca unii nu au ce face acasa/ pe net....
Faza cu chestionarele(profil completat minutios) mi se pare irelevanta nume/adresa/CPN sa fim seriosi nu suntem la politie...

Pur si simplu stersi musterii care au calcat pe bec pana acum, o implicare mai mare a celorlalti useri , si de acum mai severe regurile iar cu intalnirile o pauza ar fi benefica ptr TOATA lumea(parerea mea)

Despre faza cu banii ok de acord dar asta n-o sa ne scape total de anumite personaje...de fapt nimik nu ne va scapa de toti deoarece asa e in viata...dar pana una alta putem lupta impotriva celor fara bun simt


--------------------
Toyota Corolla 1,6 VVTI / SOL - B-01-LEXY
Good girls go to heaven.Bad ones go to hell.
And girls with fast cars go anywhere they want.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dorin
post 28 Mar 2005, 10:53
Post #52


Membru autentic


Group: Members
Posts: 201
Joined: 11 September 03
From: Bucuresti




Mi se pare o idee buna sa fi obligat sa dai un search inainte sa deschizi un topic nou. Oricum forumul este destul de mare si sunt sanse foarte mari sa gasesti ceea ce cauti, trebuie doar un minim de bunavointa din partea noastra.


--------------------
Renault Laguna III 2.0 DCI 150cp Dynamique ++ - B-97-XCO
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 28 Mar 2005, 10:54
Post #53


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




Si eu ma gindeam la taxa de participare, sincer sa fiu. Sau sa facem cumva ca topicurile sa fie inchise, fara posibilitatea de a se da reply la ele, in cazul aparitiei unei noi probleme sa se trimita mail la admini sau moderatori, acestia urmind sa raspunda cu un link sau sa deschida un nou fir de discutii. Ma rog, poate parea stupida ideea dar nu vreau s-o zic p-aia cu raspunsuri primite pe mail de la initiatorul unui topic


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bog_cip
post 28 Mar 2005, 10:55
Post #54


membru


Group: Members
Posts: 215
Joined: 16 July 04
From: Brasov




Si daca se lega la net de la un internetcafe? Nu stiu daca este ok...
In legatura cu taxa Da Ok. Dar trebuie sa ii poti identifica pe cei care calca strinb atit pe forum cit si la intilniri.


--------------------
Toyota corola sedan 2008 - -----
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
romulus
post 28 Mar 2005, 10:57
Post #55


membru fost posesor de Dacie


Group: Members
Posts: 460
Joined: 11 January 05
From: Targu Mures




QUOTE(DoraX @ 28 Mar 2005, 11:50)
se poate bloca accesul de pe ip...
*


Da, si nu mai intra de la servici ca intra de la club sau de acasa sau de la prieteni.
Date personale si cerere repetata de actualizare a lor. Si taxa de utilizare. In fond e un forum privat.


--------------------
Daewoo Cielo 1997 - MS 06 BCL
pana la urma, totul se rezuma la obisnuinta...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RIon
post 28 Mar 2005, 10:57
Post #56


pasionat


Group: Members
Posts: 2.835
Joined: 22 May 04
From: CJ




La chestia cu taxa trebuie facut SRL, taiat chitanta etc., si nu cred ca se va lega cineva la cap smile.gif


--------------------
Skoda Octavia 2 2005, TDI 160CP 2008, Ford Focus 115 CP - de CJ
www.raresion.ro
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PriesT
post 28 Mar 2005, 10:58
Post #57


Membru incepator


Group: Members
Posts: 95
Joined: 9 February 05




Si care-i problema ca intra din alta parte?? Ii blochezi si ip-ul de la servici, de la club, de la prieteni...etc.
Mai greu cu cei de pe dial-up, dar se raresc considerabil...


--------------------
Dacia Logan 1.4 MPI - B-xx-PEY
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Twinsen
post 28 Mar 2005, 11:01
Post #58


Membru


Group: Members
Posts: 131
Joined: 20 January 05
From: Bucuresti




QUOTE(DoraX @ 28 Mar 2005, 10:50)
se poate bloca accesul de pe ip...
*



Ce te faci daca in spatele unui ip sunt cateva sute sau mii de calculatoare ?


--------------------
Logan Ambition - B-78-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wo_name
post 28 Mar 2005, 11:03
Post #59


Membru


Group: Members
Posts: 150
Joined: 10 August 04
From: Timisoara




Ideea cu "votul" unui post si/sau user cred ca este ok, ar putea ajuta mult munca moderatorilor pt. excluderea unor posturi (in cel mai nasol caz a unor user-i).

Cat despre intalniri (desi nu am participat la vreuna) cred ca ar fii ok daca s-ar comunica doar unor user-i pe baza unei inscrieri, validari.
Ex. ma intereseaza intalnirile, subscriu, daca sunt ok voi primii notificari despre locul si timpul cand se tin. Notificarile pot fi trimise despre toate intalnirile la toti user-i (validati, etc.) indiferent de locul de unde sunt si locul unde se tin.


--------------------
Dacia Logan MCV Laureate 1.6 8v 2011 - TM ?? ???
Parerea mea ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
driverx
post 28 Mar 2005, 11:03
Post #60


--- Membru cu ralanti ---


Group: Members
Posts: 7.656
Joined: 21 November 03




Ma gandeam la o metoda de a evita pe cat posibil clonele....sa se ceara CNP la inregistrare. Nu stiu daca este legal. Validarea CNP-ului se poate face usor. Daca un user incearca sa introduca de doua ori acelasi CNP, sa fie refuzat.

Ideea cu taxa ar functiona. Dar nu la 100000lei / an. Asta ar elimina doar pe cei lenesi sa mearga sa plateasca cotizatia. Poate e dureros pentru unii dar pret/an ar trebui sa fie mult mai mare. Asa, pentru multi aberatori, DaciaClub nu va mai fi un mediu propice pentru ideile lor vesele.


--------------------
Mitsubishi Lancer 2008
Univega Alpina HT-LTD Disc Deore 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
7 Pages < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th June 2024 - 23:09
Forum Renault