DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

1823 Pages « < 4 5 6 7 8 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> fotbal

catb
post 15 Nov 2005, 11:13
Post #151


Membru incepator


Group: Members
Posts: 28
Joined: 27 April 05
From: Bucuresti




I-auziti ce zice la ziar:

Ronaldinho: "Nu-i trucaj"

Brazilianul Barcelonei a asigurat că demonstrația de magie din clipul pentru Nike este realitatea pură

Continuă să stîrnească discuții în contradictoriu demonstrația de virtuozitate pe care Ronaldinho o arată în ultimul clip promoțional pentru Nike. E vorba, evident, de acea serie celebră de 4 voleuri consecutive în transversală, fără că mingea să cadă și "dințosul" să-și schimbe foarte mult poziția inițială, la marginea careului mare.

Pînă acum, cel în cauză, Ronaldinho adică, n-a fost întrebat. Au făcut-o însă ziariștii prezenți la Abu Dhabi cu ocazia "amicalului" Braziliei cu naționala Emiratelor, de unde se vede că vîlva creată de acest spot e mai mare decît credeau chiar cei de la Nike. "Nu e nici un truc", a fost replica lui Ronaldinho, care a asigurat că nu-i o mare problemă pentru el să lovească de 4 ori consecutiv transversala, ba chiar de mai multe ori dacă e cazul.

Foarte mulți sînt de acord că un fotbalist cu talentul lui Ronaldinho, care a brevetat de cenzuratînd și pasa cu spatele, poate face așa ceva, dar ca mingea să-i vină înapoi tot timpul este destul de complicat, iar aici a fost nevoie de ceva "ajutor" digital. Brazilianul a fost chestionat și pe această temă. Răspunsul a venit sub forma celebrului său zîmbet. "Vă îndoiți de potențialul meu?", a întors-o el. Moment în care nimeni n-a mai putut să spună nimic.

Un precedent la Barcelona
Ziariștii de la "El Mundo Deportivo" au descoperit că magia lui Ronaldinho are un precursor. E vorba de un fotbalist uruguayan, Hector Scarone pe numele său, care a jucat la Barcelona la mijlocul deceniului 3. Se spune că Scarone, decedat în 1967, izbutea la antrenamente un procedeu asemănător lui Ronaldinho: trăgea într-un scaun din rîndul unu, apoi cînd mingea revenea în teren șuta spre scaunul omonim, dar din rîndul doi și tot așa pînă ajungea la rîndul 40, care pe vremea aceea era ultimul al stadionului "Camp Nou".

**
Eu ma gandesc asa. Omu e credincios, cu frica lui Dumnezeu. Ar minti el? biggrin.gif


--------------------
_ _ _
If oranges smell like chicken, why are tomatoes blue? Think about it!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 15 Nov 2005, 20:28
Post #152


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Sincer eu nu vad de ce ar minti. Daca chiar ar fi fost facut cu ajutoare digitale ar fi o imensa greseala din partea lui sa minta asa. Sincer daca a spus ca chiar a facut-o, inseamna ca chiar a facut-o.

Oricum va dati seama ca nu i-a iesit din prima probabil biggrin.gif


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 16 Nov 2005, 00:20
Post #153


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Nu sunt eu in masura sa decid daca faza "e pe bune" sau nu.
Brazilianul insa, este un talent iesit din comun!!!

Da vad ca nu pomeniti nimic de chiolhanul facut de "Mitica de la Liga" tongue.gif
Ziceai ca sunt la nunta!
radmasa.gif


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 21 Nov 2005, 16:33
Post #154


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




A fost inchis topicu despre mincinas. Poate un pic prematur. Dar nu sunt eu in masura sa judec asta.
Parca simteam nevoia sa ma mai refulez un pic. Ma gandesc ca ar fi bine totusi sa avem si noi (microbistii) un topic unde sa strigam nedreptatile din fotbalul romanesc! Inca nu pot sa cred ce au facut cretinii aia de presedinti. Sa le dea Dumnezeu dupa cat merita!
Nasu' a spus ca mandatul lui va fi pana in 2010!!!
Vai mama, Pinalti, Padureanu, ma doare capul....!!! Comitet Executiv? .............
256.gif 256.gif 256.gif 256.gif 256.gif 256.gif


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catb
post 21 Nov 2005, 16:38
Post #155


Membru incepator


Group: Members
Posts: 28
Joined: 27 April 05
From: Bucuresti




E trist, dar era clar ca va ramane tot Ceausescu asta de Mirciulica.


--------------------
_ _ _
If oranges smell like chicken, why are tomatoes blue? Think about it!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 21 Nov 2005, 17:23
Post #156


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Valentine!!! N-ai nimic de spus!? Sau esti in concediu tongue.gif


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SUPERCAR
post 1 Dec 2005, 23:54
Post #157


Membru autentic


Group: Members
Posts: 624
Joined: 6 June 05
From: Constanta




O seara magica....avem 2 echipe calificate in primavara europeana pe Rapid si pe Steaua.
Sunt curios daca patronul echipei grecesti PAOK isi mai mentine parerea cum ca Rapid Bucuresti e cea mai slaba echipa din grupa si ca nu merita mai departe.
BRAVO RAPID


--------------------
Dacia Logan 1.5 dCI Martie 2007 Euro4 - 70CP@90CP - CT 82 PWR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 2 Dec 2005, 01:12
Post #158


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




Ia uitati acilea :
UEFA Country Coefficients 2005/2006 http://www.xs4all.nl/%7Ekassiesa/bert/uefa.../ccoef2006.html
Ne uitam de sus la italieni, englezi, spanioli laugh.gif

Si per total ani recenti:
UEFA Country Ranking 2006 http://www.xs4all.nl/%7Ekassiesa/bert/uefa.../crank2006.html
Hai Romania, catara-te si mai sus smile.gif
PS Locul 15 asigura atacarea din sezonul 2007/2008 a Ligii Campionilor cu 2 echipe, + 2 la Cupa UEFA. Locul 21 ar fi asigurat 1 echipa la LC, si 3 la Cupa UEFA, dar sper sa nu pierdem locul 15 wink.gif Practic am sarit direct 2 trepte, la momentul actual.

This post has been edited by Cornel001: 2 Dec 2005, 01:18


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 2 Dec 2005, 10:42
Post #159


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Incredibil. Momentan suntem in fata Angliei, Spaniei si Italiei. Cred ca Mincinasu' jubileaza mad.gif dar oricum tare biggrin.gif tongue.gif


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
silverone_82
post 2 Dec 2005, 13:16
Post #160


Membru


Group: Members
Posts: 100
Joined: 27 July 05
From: Bucuresti




BRAVO RAPID!!!Bravo Steaua!!!
Hai Dinamo macar un egal cu OM sa fim si noi fericiti total.HAI ROMANIA!!!
In sfarsit scoatem si noi capul in Europa.NimiC nu imi place mai tare decat sa citesc pe UEFA.COM despre victoriile echipelor romanesti in cupele europene.
BRAVO BAIETI!!!


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.6MPI - B-xx-XXX
De te bate-o grija grea , nu te plange , taci si bea!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mil
post 2 Dec 2005, 13:50
Post #161


ocupat


Group: Members
Posts: 309
Joined: 23 January 04
From: x




mie mi se pare destul de urat ca pentru uefa intertoto nu se socoteste nimic...ca si competitia aceea arata nivelul campionatului mai de pe la mijloc in jos e drept, dar il arata

apoi nu va entuziasmati...asa cum se socoteste acum...fie bati pe Halmstads sau pe Real Madrid...tot punctele alea le iei smile.gif ceea ce nu e deloc corect...ar trebui sa se dea pentru fiecare punct un coeficient de echipa...Adica ai batut tsk moscova, sau valencia, detinatoarea trofeului...ia ticule mai multe puncte decat dca ai batut pe Halmstads su pe alti desculti...ca in ATP


--------------------
x x - x
I Bog te veselit!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DRE
post 5 Dec 2005, 08:17
Post #162


Pimp inside


Group: Members
Posts: 141
Joined: 12 March 03
From: Bucuresti




DINAMO e numarul unu!!!
drunksinging.gif
Imi pare rau pt. Hagi, chiar si-a asezat super echipa in teren. Se vede diferenta intre el si Oli, care numai Euro Poli nu antrena...
Steaua a pierdut primul loc pe mana ei. Este inadmisibil sa ai pretentia sa fii lider si sa nu poti bate ultima clasata...
sleep.gif


--------------------
Audi A4 2010
Viteza luminii este mai mare decit cea a sunetului. De aceea, unii oameni par straluciti, pina ii auzi vorbind...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SilviuB
post 5 Dec 2005, 08:46
Post #163


Membru de BUKOWINA


Group: Members
Posts: 281
Joined: 19 August 04
From: Suceava-Bukowina




Ma fac ca asta icon_mrgreen.gif la fata cand ma gandesc ca o sa vina oli la Steaua. A mai fost, si tot un bullshit a facut, iar acum cand echipa merge asa de bine, cred ca o sa o traga in jos. Daca oli e descurcaret, bravo lui... la convins pe jiji sa il puna antrenor, probabil tot pe 150.000$/sezon cat are si protasov, dar pentru echipa nu e buna de loc treaba asta. Mai bine l-ar aduce pe Dan Petrescu.


--------------------
VW POLO 2005 - 8XSYL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 5 Dec 2005, 12:40
Post #164


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




Acum, cand cica nu mai fura si nu mai mituieste, Dinamo are noroc chior...


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CosminM
post 5 Dec 2005, 13:39
Post #165


Membru


Group: Members
Posts: 156
Joined: 24 January 05
From: Sibiu




QUOTE(Cornel001 @ 5 Dec 2005, 12:40)
Acum, cand cica nu mai fura si nu mai mituieste, Dinamo are noroc chior...
*



Ce intelegi tu prin noroc chior? Daca era un autogol sau un gol dintr-o deviere a unui aparator... intelegeam ca era noroc, dar a fost un gol dat cu capul in urma unei centrari (eroare de marcaj sau demarcaj bun a lui Bratu). Golul a venit in urma unei dominari din partea lui Dinamo.
Golul de la Sofia, primit de Dinamo, a fost ghinion sau ce? Eu zic ca a fost un gol primit datorita prostiei de care au dat dovada dinamovistii. Golul primit de Romania in Danemarca ce a fost? Ghinion pentru noi? NUUUU. Nu a fost ghinion, a fost PROSTIE cat carul. Gata arbitrule trebuie sa fluieri ce puii mei au trecut minutele GATA!
Deci golurile din ultimele minute nu sunt datorate Norocului sau Ghinionului , ci doar lipsei de profesionalism, lipsei de concentrare, etc.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1.4 - SB.......
În momentele dificile ale vieții trebuie să ridici capul, să scoți pieptul în față și să spui cu hotărâre: "Acuma chiar că am pus-o!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GABONE77
post 5 Dec 2005, 16:41
Post #166


el jefe


Group: Members
Posts: 856
Joined: 9 August 04
From: Bucuresti




eu astept sa vad pe stadioanele noastre gazonul din Anglia. sa vad ca se investeste si in infrastructura nu numai in masini si alte abewatii.


--------------------
Dacia Sandero 2009 1.6 MPI Laureate - TPG
cine e bun e bun si cand e rau
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daciafan
post 5 Dec 2005, 16:43
Post #167


/


Group: Members
Posts: 1.670
Joined: 20 January 05




cool.gif noroc cu fotbalul in romania! icon_mrgreen.gif


--------------------
/ / /
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 5 Dec 2005, 22:46
Post #168


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Sa nu uitam ... Divizia A Burger smile.gif


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 12 Dec 2005, 08:07
Post #169


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




QUOTE(CosminM @ 5 Dec 2005, 13:39)
Ce intelegi tu prin noroc chior? Daca era un autogol sau un gol dintr-o deviere a unui aparator... intelegeam ca era noroc, dar a fost un gol dat cu capul in urma unei centrari (eroare de marcaj sau demarcaj bun a lui Bratu). Golul a venit in urma unei dominari din partea lui Dinamo.
*



Eu prin "noroc chior" inteleg un gol marcat in ultimul minut de joc. Putea sa fluiere arbitrul cu 17,8secunde tongue.gif mai devreme finalul partidei si atunci altul era deznodamantul. A spus-o insusi Andone(sapte din sapte) ca a fost un gol norocos.

In alta ordine de idei, sunt si eu de acord ca Hagi, in ciuda indisponibilitatilor, a avut o schema de joc foarte buna.

Si inca ceva: si mie mi-e groaza ca vine Oli la Steaua. Protasov facuse o echipa buna, care putea avea un parcurs super in UEFA. Acum mi-e cam teama, dar o sa traim si o sa vedem!


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 12 Dec 2005, 09:53
Post #170


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Asta e. Felicitari Dinamo ati castigat campionatul cu Oli pe banca Stelei.


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 12 Dec 2005, 11:09
Post #171


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Hhmmm, sa ma risc, sa nu ma risc!? Hai sa ma risc smile.gif (ca e si mare riscul tongue.gif )
Parca te stiu dinamovist. Iti dau o bere buna daca Steaua castiga campionatul! De fericire... Iar de va castiga cupa UEFA laugh.gif , esti invitatul meu la o "oaie la groapa"! Iete asa! tongue.gif


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luxcor
post 12 Dec 2005, 11:51
Post #172


Acaru' Păuna


Group: Members
Posts: 272
Joined: 18 February 03
From: Bucuresti - Dorobantzi




QUOTE(alex275 @ 12 Dec 2005, 11:09)
Parca te stiu dinamovist ...
*



cine mah ??? valentine dinamovist ???

da daca stau si ma gandesc mai bine cred ca ai dreptate ... te risti ...


--------------------
Hyundai TUCSON 2,7 V6 AT 190 CP GLS 4WD Premium - 2007 - B 07 LUS
Batrân, bolnav și cu nervii la pamant ... ultimii 20 trecura mai repede ca primii 20 ... ardeti cât puteți ...
Ex: 1300, 1310, Supernova, Solentza
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 12 Dec 2005, 12:33
Post #173


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Si tu acum.... O bere buna si o oaie la groapa inseamna risc? De ce? Cumva colesterolul? tongue.gif


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luxcor
post 12 Dec 2005, 12:50
Post #174


Acaru' Păuna


Group: Members
Posts: 272
Joined: 18 February 03
From: Bucuresti - Dorobantzi




QUOTE(alex275 @ 12 Dec 2005, 12:33)
De ce? Cumva colesterolul? tongue.gif
*



Exact ... ca nu merge berea cu carnea de oaie ... daca Steaua castiga campionatul (ceea ce spun eu este normal si absolut meritat dupa evolutiile de pana acum si programul din retur) ma bag io cu o lada de vin alb sec ca sa mai taie din grăsimica oii ... merge ???


--------------------
Hyundai TUCSON 2,7 V6 AT 190 CP GLS 4WD Premium - 2007 - B 07 LUS
Batrân, bolnav și cu nervii la pamant ... ultimii 20 trecura mai repede ca primii 20 ... ardeti cât puteți ...
Ex: 1300, 1310, Supernova, Solentza
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valentine
post 12 Dec 2005, 13:17
Post #175


Old Timer


Group: Members
Posts: 1.074
Joined: 20 September 03
From: California




Eu sunt stelist, asa ca daca steaua castiga si voi cotizati cu bautura si gratar n-am cum sa refuz biggrin.gif tongue.gif

Vroiam sa exprim mai sus cat de penal e Oli(gofren) smile.gif


--------------------
Ford Focus 2009
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.

Atentie, atentie, si iar atentie!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 12 Dec 2005, 13:29
Post #176


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




QUOTE(luxcor @ 12 Dec 2005, 12:50)
ma bag io cu o lada de vin alb sec ca sa mai taie din grăsimica oii ... merge ???
*



Nooooooooooo, delooooc! laugh.gif
Dar daca avem vinul si oaia, nu sari Valentine si tu, macar cu niste iarba radmasa.gif , ceva? Bai, sa nu va duca mintea pe cine stie unde! Iarba tata, pentru oaia noastra. In rest, ce sa spun, pun eu curtea la bataie, ca avem de toate!!!! Ramane asa?

This post has been edited by alex275: 12 Dec 2005, 13:31


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luxcor
post 12 Dec 2005, 13:52
Post #177


Acaru' Păuna


Group: Members
Posts: 272
Joined: 18 February 03
From: Bucuresti - Dorobantzi




nu mai tu pui oaia eu pun vinul si Valentine pune "groapa" ... asta ptr. ca l-ai facut dinamovist si ptr. ca trebuie sa avem si noi un loc unde sa tinem petrecerea de campioni ... a si daca tii neaparat e si iarba in "groapa" ...


--------------------
Hyundai TUCSON 2,7 V6 AT 190 CP GLS 4WD Premium - 2007 - B 07 LUS
Batrân, bolnav și cu nervii la pamant ... ultimii 20 trecura mai repede ca primii 20 ... ardeti cât puteți ...
Ex: 1300, 1310, Supernova, Solentza
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex275
post 12 Dec 2005, 14:18
Post #178


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 313
Joined: 5 May 05
From: Bucuresti




Daca te referi la "groapa" la care ma gandesc eu si care s-a vazut clar ca e fara iarba laugh.gif , mai bine bagam noi oaia de campioni la mine in curte, cu iarba si cu toate cele!!! Si cu Valentin! tongue.gif


--------------------
dacia logan 1,6 laureate - B 46 W S T
[i]Inteleptii vorbesc pentru ca au ceva de spus. Prostii pentru ca nu pot sa taca.[/i] [b]PLATON[/b]
Un snob este un om care a fost educat mai mult decat ii permite inteligenta!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DRE
post 12 Dec 2005, 15:09
Post #179


Pimp inside


Group: Members
Posts: 141
Joined: 12 March 03
From: Bucuresti




Asta e chiar culmea... Rad stelistii de gazonul din Stefan cel Mare (care a cedat intr-adevar intr-un final). Intelegeam sa rada rapidistii, nu cei care isi urmaresc echipa favorita jucand in orezarie de cel putin 2 ani... tongue.gif Cam rade ciob de oala sparta, nu credeti? 053.gif


--------------------
Audi A4 2010
Viteza luminii este mai mare decit cea a sunetului. De aceea, unii oameni par straluciti, pina ii auzi vorbind...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catb
post 12 Dec 2005, 15:14
Post #180


Membru incepator


Group: Members
Posts: 28
Joined: 27 April 05
From: Bucuresti




Cum zicea Calinescu, gazonul din Stefan cel Mare era mai bun ca era metroul aproape si mai tragea umezeala. Dar cred ca s-a infundat si ala. biggrin.gif


--------------------
_ _ _
If oranges smell like chicken, why are tomatoes blue? Think about it!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
1823 Pages « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 15th June 2024 - 03:53
Forum Renault