Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ORADEA <<<DACIACLUB>>> MEETING
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Manuelos
vin si eu dumnica
B_i_t_z_a
Sper ca nu stam iarasi 20 de min si mergem acasa,va sfatuiesc sa va imbracati foarte gros,deoarece maine se anunta -10 grade.Ne vedem maine,pa pa
JWF
Deci eu am jante de aro 10 daca te intereseaza! nr meu este 0749867781



Deci ramane sa ne vedem maine la 5
GrosseCali
Deci tovarasi, ramane pe astazi ora cinci zerozero? Ca am ajuns acasa si eu de la cluj si as veni sa vad ce ati mai mesterit la babute biggrin.gif.
Micutzu_BH
Vino linistit... eu, o sa fiu acolo! smile.gif
B_i_t_z_a
Cu totii vom fi acolo!Un sfat gratuit,imbracate foarte gros!
GrosseCali
Frumos o fost wub.gif insa ma asteptam la ceva mai multa lumea ca totusi in parcare nu bate vantu si nici cancer nu-i. Sau sa fie sesiunea de vina? unsure.gif Dar totusi si de-i sesiune "pasiunea nu are limite" cine nu-si face 10 20 de minute sa vina sa dea mana cu lumea si sa arunce o privire peste masinute nu tare-mi pare pasionat chiar de nu face asta in fiecare duminica insa asa cand se anunta mai multa lume pe aci ar fi frumos sa se "sacrifice" lumea sa vina. Oricum sper sa ne vedem cat de multi la Brasov daca se pune de ceva acolo biggrin.gif.
Numai bine baieti si succese peste succese! biggrin.gif
JWF
Sa zicem ca o fost ok !

Am de vanzare un filtru sport cu carcasa imitatie de carbon la 50 lei! daca intereseaza pe careva dati un pm
c2heloo
sc pt claritatea pozelor

B_i_t_z_a
Nu se arunca nimeni pentru duminica?Eu vin ca pieton,daca merge cineva sa ma anunte si pe mine!
rappye
Si eu o sa vin duminica dar tot ca si pieton sad.gif
BH 59 FIF
Pai ma baieti, atunci merem si noi la o bere, ceva si lasam dracului parcarea.

P.S: Vorbesc la modul cel mai serios smile.gif nici masina mea nu e in cea mai buna stare.
GrosseCali
Subscriu la ce zice Alin radmasa.gif ce mai intalnire dacia cu pietoni? Sau scrie pe noi ca avem dacii? laugh.gif Hai ca bine'a fi vorba bihoreanului!
Numa bine baieti!
c2heloo
deci duminica bere sau intilnire?
JWF
Salutare! din pacate nu pot ajunge azi, sunt plecat din oras si nu ajung numai pe la 6-7 sad.gif
B_i_t_z_a
Prelungim pana saptamana viitoare?Sau mergem la ceai,bere,suc...
BH 59 FIF
Deci vine cineva la 5 sau nu? Eu ma duc pana in parcare totusi. Daca e cineva bine, daca nu iara bine.
GrosseCali
Ce-ati facut pan' la urma duminica oradenii mei? S'a ales de ceva intalnire? eu sunt in cluj si din pacate n-am putut ajunge.. sper ca n-am pierdut mare lucru
Numa bine baieti!
GrosseCali
moartea caprioarei(tipicului) sau mi se pare doar mie? blink.gif
Nimic nou baieti?
B_i_t_z_a
Asa se pare,nu prea mai are lumea timp sau ce stiu eu...oricum vine caldura si ne vom intalnii din nou!Astept oferte!
GrosseCali
Eh din pacate nici duminica asta nu pot sa ajung pentru ca am marti examen si sunt la Cluj, dar saptamana viitoare sunt prezent! biggrin.gif
O duminica placuta ! smile.gif

New Page!! party.gif party.gif party.gif
B_i_t_z_a
Ceva miscare?
BH 59 FIF
Miscare este Bitza, dar deocamdata lucram la aspecte "tehnice" biggrin.gif . Mergem la o bere duminica?
B_i_t_z_a
E....bere!!!Hai sa ne intalnim in parcare ca deobicei si mai vedem acolo ce si cum!Hai miscare ca nu mia e frig afara tongue.gif.Totusi astept o mica lista smile.gif
GrosseCali
Vin daca nu ma duc doar ca sa vin inapoi laugh.gif
Altcineva? biggrin.gif
B_i_t_z_a
Pai deocamdata doar noi 3 se pare!Din pacate,deci o lasam iarasi balta!!!

21 Feb 2010, 15:37:
Vine cineva totusi???
JWF
Vine si caldura si atunci sigur o sa fim mai multi! dreq stie ca numa femei la volan erau prin parcare... sofer6.gif
GrosseCali
QUOTE(JWF @ 21 Feb 2010, 20:47)
Vine si caldura si atunci sigur o sa fim mai multi! dreq stie ca numa femei la volan erau prin parcare...  sofer6.gif
*


Pai gandeste-te Grati ca erai intr-o parcare de "Mall"... normal ca-s femei.. doar ele au boala cumparaturilor laugh.gif
Oricum bine-o fost biggrin.gif
B_i_t_z_a
Chiar ca foarte multe femei...oricum a fost misto!Ne mai auzim,salutari
c2heloo
&feature=player_embedded#
rappye
Hello guys!

Baieti, am de vanzare 4 jenti de aro 10 cu cauciucuri cu tot (cele de pe masina mea), un neon UV de interior marca TOXIC M.N.C., un amplificator TOXIC de 1000W si un subwoofer JBL de 1000W.

Pt alte detalii ma gasiti la: trucssuiram@yahoo.com
0742693005
GrosseCali
Frumoasa daciuca aia alba.. daca nu ma insel e 01 COL... de la vara are concurenta pe 72 TOL laugh.gif
Doamne'ajuta! wub.gif
Manuelos
Ceva miscare?

Care veniti pe 28,02?
B_i_t_z_a
Eu nu pot numa dupa ora 18,scrieti aici daca se poate si la ora aia!
JWF
e ok la 18!


calin sa vii sa vedem cum facem maine...
BH-01-YCE
ne vedem la ora 18:00 in parcare la lotus
sa fitzi iubiti:D
c2heloo
cred ca ajung si eu tongue.gif
Manuelos
Ne vedem acolo........... 168.gif
B_i_t_z_a
Multumesc baieti ca a`ti schimbat ora,sa pot ajunge si eu!Hai ca a fost Ok!
GrosseCali
Grati scuze ca n-am ajuns... dar nu am fost in oras.. si n-am stiut ca se amana treaba cu o ora insa e ok ne-am inteles biggrin.gif
Asteptam poze daca ati facut duminica asta wub.gif
adi24oradea
dry.gif
c2heloo
ceva poze de duminica

1 Mar 2010, 19:22:
tongue.gif
vladut88
Ce rau imi pare ca nu am stiut ,chiar la ora 18 eram in "Carefura" nu am stiut de intalnire ,odata si odata tot o sa ajung si eu blush.gif

frumoasa intalnire
JWF
Cam asa visam noi......


BH 01 JWF - GTT
BH 59 FIF - ALPINE
BH 01 YCE - KR
B_i_t_z_a
Duminica vine cineva,Sau mai facem pauza pana se incalzeste umpic?
melomanuu
si totusi ne organizam Timisoara cu Aradu si cu Oradea sa ne intalnim undeva mai la vara?? Sa facem un topic nou pentru a sarii si in ochii celor din Arad si a celor care mai vor sa vina?? Se ocupa cineva sa organizeze??
JWF
QUOTE(melomanuu @ 6 Mar 2010, 01:09)
si totusi ne organizam Timisoara cu Aradu si cu Oradea sa ne intalnim undeva mai la vara?? Sa facem un topic nou pentru a sarii si in ochii celor din Arad si a celor care mai vor sa vina?? Se ocupa cineva sa organizeze??
*




Ar fi frumos sa facem o intalnire toti (arad,timis,oradea) numai sa se incalzeasca vremea putin si sa ne terminam si noi carcasele astea suparate cool.gif
Manuelos
Ceva miscare azi?
Veniti careva?
BH-01-YCE
mi s-o rupt semilonjeronul.....nu stiti pe nimeni care ma poate ajuta cu sudura?
JWF
Deci ce bulan ai avut azi noapte sergiu... pacat ca nu am facut poze cand te-a incoltit gardistii...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.