Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Placute cu leduri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4
mad toz
Am raspuns.
mihai_ysp
Salut, vreau si eu pentru un Megane 2 la plafoniere, lampa numar si torpedo in total 10 placute cu 3 leduri albe. Merci
mad toz
Trimite-mi adresa completa si corecta. Te anunt cand le pun la posta.
99AIM
Fa-mi si mie o oferta pentru megane,becoleduri pentru lampile de jos din usi si pentru cele 2 platfoniere.
aurelul8
Salut,

Ai PM cu comanda.
Te rog sa ma anunti daca le poti trimite pana vineri.
Multumesc.
mad toz
RamboX eu nu am decat placute cu leduri.
aurelul8 am vorbit.
alexxutzu
de unde esti? o schema de montaj se poate in caz ca iau? ms
mihai_ysp
Am primit pachetul cu leduri astazi ,persoana serioasa recomand.
Te rog sa-mi spui daca ledurile se incalzesc.
Multumesc.
mad toz
Deci mie personal nu mi s-a parut ca se incalzesc, dar un user a zis ca la el se incalzesc putin.
alexxutzu placuta cu leduri are 2 fire + si - , care se leaga la 12 v. tongue.gif
aurelul8
Salut,

Iti trimit PM cu comanda.

O zi cat mai buna!
mad toz
Am raspuns.
ety
care din ele sunt mai puternice, cele cu doua sau cele cu trei
mad toz
Cele cu 3 leduri, fiind mai multe au o lumina mai puternica.
vibratie
Salut,

Vreau si eu 4 placute cu 3 leduri albe wink.gif Ne putem intalni undeva in centru?
mad toz
Am raspuns . Up
vibratie
Foarte misto placutele wink.gif
mad toz
Ma bucur ca iti plac. Up
aurelul8
Salut,

Te rog sa imi mai trimiti 6 buc. albe cu cate trei leduri la aceeasi adresa.
Multumesc.
mad toz
Am dat pm.
mihai_ysp
Salut,
Te rog sa-mi spui de care leduri sa puna la iluminarea numarului pe spate deoarece cele cu trei leduri nu am reusit sa le montez, sunt mai mari decat lampa de numar.
Merci,
mad toz
Daca masina ta este cea din semnatura , merg cele cu 3 leduri , doar ca trebuie sa le scurtezi putin. Le poti taia (cu un patent sau cleste) pana aproape de led, insa trebuie sa fii atent pentru ca nu se poate taia din ambele capete ale placutei.
Te uiti la circuitul placutei si cred ca iti vei da seama de unde trebuie sa tai.
MAXIMUS22
esti din bucuresti ?

1 Dec 2009, 13:12:
Vreau si eu 4 placute cu 3 leduri albe - daca esti din bucuresti ar fi si mai bine .
astept raspuns
mad toz
Am raspuns.
ot11exc
pt un logan se pot monta cele cu 3 leduri!? ma intereseaza pt nr spate si pt plafoniera,nus stiu daca la portbagaj se potrivesc!poti pune poze cu asa ceva dar montate la logan!? multumesc.
mad toz
Poze eu nu am , dar am vandut la mai multi oameni care au montat pe logan. Daca vor ei sa fac o poza si sa posteze ar fi foarte bine.
aurelul8
Salut,

Te rog sa imi trimiti inca 10 buc, albe la adresa cunoscuta.
Multumesc.
mad toz
Am vorbit pe PM.
Up.
WGX
Salut. Da-mi te rog un nr de telefon unde te pot gasi ca sunt si eu interesat de placutzele acelea, nu conteaza ce culori mai ai si cu cate leduri. Stima si respect.
WGX
bune placutele. le-am testat la bateria de la masina si se vad super.merita banul .
chroma
ia-l ca pe un up. bune alea cu 3 leduri albe (cred ca sunt cele care se monteaza in panourile publicitare...)
mad toz
Multumesc pentru up. Da rezista foarte mult , cel putin la mine nu a cedat niciunul.
ionutz_87
placute cu 3 leduri albastre ai?imi trebuie cam 4 lacute pt iluminare interior la picioare ma refer fata spate una pt nr culoare alba!un pret bun?de unde esti?montajul se face pe un clio!
mad toz
Cu 3 leduri albastre nu am. Sunt cele cu 2 leduri care fac lumina destula pentru picioare si au lipici pe spate pentru a se monta usor. Cele de culoare alba sunt cu 3 leduri si cu 2 leduri.
Sunt din Bucuresti.
Nr tel : 0720259101 sau 0761555688
Marianssg
as vrea si eu 10 placute cu 3 leduri albe,nu pot da pm,add ti-am dat,te-am sunat-nu ai raspuns,cum fac sa dau o comanda?

am dat mail cu comanda.
mad toz
Ledurile au plecat spre tine.
Up
WGX
mai ai placute cu 2 leduri?
mad toz
Da, am vorbit.
Marianssg
am primit placutele.dar abia azi am fost sa le ridic k nu am avut timp.foarte multumit.spor in continuare up.gif




o intrebare...de unde tre sa le tai sa imi inkpa la iluminarea numarului si la portiere?k am facut o incercare pe o placuta......si ghinion,am stricat-o
Marianssg
am rezolvat fara sa le tai.gata biggrin.gif
mad toz
Ma bucur ca le-ai primit si esti multumit.
PLacutele au acum o carcasa , dar dupa ce se scoate carcasa arata ca si celelalte. Problema e ca nu se poate taia din ele dry.gif .
schumi_86
Salutare! M-ar interesa si pe mine 2 placute cu cate 3 leduri albe pt.plafoniera la berlina. Eu sunt din C-ta,iti dau un P.M cu datele de contact?
mad toz
Am raspuns.
bolidu
Salut. Mai vreau si eu 2 albastre si 2 albe. Am mai luat de la tine si sunt super. Mai ai ? La ce scor ? Astep rasp.
lisandru
Mai ai 2 placute cu leduri rosii ??
Se vad bine pentru interior nu ?smile.gif
mad toz
Placutele costa tot 5 lei.
Lisandru am si rosii, astept PM cu adresa completa.
bolidu, cele albe cu cate leduri vrei? Astept PM cu adresa ca nu stiu daca o mai am.
Coletele le pun luni la posta ,costa 7 lei taxele postale.
WGX
mad . vb de luni incolo pt placute, si un UP de la mine cadou
lisandru
Mad toz tiam trimis pe email datele pentru ca nu pot sa iti dau PM inca pt ca nu am posturile .
Astept vesti de la u.
lisandru
Tocmai ce leam ridicat si eu ..
Acuma urmeaza sa le verific cand oi ajunge acasa :X:X
Poate revin si cu niste foto smile.gif

Mc mult
mad toz
Ok ,asteptam.
lisandru
Am pus ledurile care bat spre pedale, se aprind odata cu pozitiile si se vad super de tot ..dar din pacate nu am putut sa va arat ca nu au iesit pozele .. :X:X

Recomand cu multa caldura aceste leduri pentru ca se monteaza super usor si se leaga la 12V fara nici o greutate.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.