Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Vand autocolante folie oracal 651 si Carbon
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
BoR
Cu scuzele de rigoare pentru intarziere,atasez cateva poze cu protectiile de praguri primite de la turturel.Asa cum am mai mentionat,este o lucrare de calitate,executata cu mare atentie la detalii.Felicitari!
bogdan_bok
azi a ajuns comanda.
lucrata finut si cu gust.
aspeptam vreme buna, sa putem sa punem stikerele la locul lor...
puitzimd
mersi mult .
cum a spus si bogdan_bok abia asteptam sa se faca vreme buna sa le montam
Catalinmodena
Primit o noua comanda.Multumit si recomand in continuare!
puitzimd
astazi le-am montat si a iesit super zic eu asa ca adaug si niste poze
bogdan_bok
asa. si ce te dai mare?
a iesit foarte bine, dar si eu pot.
nu-mi sariti in cap de cum arata leguma, ca a avut de traversat un traseu calamitat...
un UP petru Turturel, si poftiti cu incredere la produse si servicii de calitate... wink.gif
turturel
@iulikk - comanda ta a plecat..maine se poate ridica!
@nashudela1 - ai pm!
@bogdan bok, @bor, @catalinmodena si @puitzimd - va multumesc pt comanzi si poze si va mai astept si alta data!
[attachmentid=1627636987] [attachmentid=1627636988][attachmentid=1627636989] [attachmentid=1627636990]
mariusciprian78
sal!poti face ceva haios cu bebe la bord?adica langa bebe la bor sa adaugi si fata asta 10561582.gif si/sau asta big_wheel.gif ?
puitzimd
deci , ma descurc? pt un novice care face pt prima data . l-am cam sifonat pe cel de pe luneta
bogdan_bok
nu-i nimic. la comanda urmatoare il schimbam.
andrey2003
Poti face dungile acestea de pe Clio Sport (ma intereseaza sa aibe la fel terminatia aceea pe portbagaj)? Cat costa? Multumesc.
puitzimd
QUOTE(bogdan_bok @ 4 Jul 2010, 20:24)
nu-i nimic. la comanda urmatoare il schimbam.
*


de vede chiar asa de rau????? sad.gif
Iulikk
Am primit comanda. Multumesc. Inca o data, ireprosabil. RECOMAND!!!
Razvan_Ionut
doua autocolante cu www.daciaclub.ro as vrea si eu

si unul cu "by Vaya" pt haion langa scrisul original "dacia nova" , daca ai putea sa il faci gri cu fundal negru cum este cel original ar fi super
bogdan_bok
@puitzimd, nu se vede rau. se vede doar ca lipseste o bucata de linie, ca si in poza, dar la tine tre sa fie perfect, ca meriti.
pana la urmatoarea livrare, lasa-l asa ca da bine.
tzepesch

TURTUREL: salut

vreau si eu autocolante praguri pt o Toyota Auris, daca se poate sa fie negre si scrisul doar cu margine florescenta, sau fosforescenta. sau ca cel original Toyota, dar cu scris cum am spus mai sus.

Iti fac poze cu protectiile actuale care sunt din plastic destul de groase, si daca se pot decupa cat sa se lipeasca peste

multumesc anticipat
puitzimd
asa am sa-l si las .Am inceput sa ma obisnuiesc cu el asa radmasa.gif parca imi place mai mult . Cu locul gol fac legatura cu urmatorul stiker care deocamdata nu stiu ce va fi dar sper sa mi vina vreo idee ca sa le imbin pe amandoua.
bv-08-fgm
turturel vreau si io sa comand 4 colante ce vin pe prag cu inscriptia DACIA ce leai pus in poza mai sus,daca se poate in loc de gri pe albastru ar fi bine,si 2 abtibilde ce vin pe geam cu DaciaClub.

imi dai un PM daca poti si cat costa.mersi
venom21
@TURTUREL: As vrea si eu protectie praguri(toate 4) pentru Renailt Megane si 1 sticker cu renault forum.
Astept un Pm cu conditiile de livrare si cost daca se poate.
Merci mult
M-ar interesa cum vrea asistent_ul in postul #508.
Crezi ca ar merge ge pe meganu din poza atasata?
BZN
Cu daciaclub nu faci?
turturel
@aurelyan - coletul tau a plecat!
@BZN - ai pm!
@venom21 - am vb la tel..sambata voi face un model!
@bv-08-fgm - comanda e in lucru!
@razvan ionut - la fel..am vb la tel!
@tzepesh - te sun maine..deja e tarziu..in principiu pot face ceea ce doresti!
[attachmentid=1627638521] [attachmentid=1627638522] [attachmentid=1627638523] [attachmentid=1627638524] [attachmentid=1627638525] [attachmentid=1627638526] [attachmentid=1627638527] [attachmentid=1627638528] [attachmentid=1627638529] [attachmentid=1627638530] [attachmentid=1627638531] [attachmentid=1627638533] [attachmentid=1627638534]
BZN
Ce dimensiune are cel cu daciaclub? Am cautat dar nu am mai gasit numarul de telefon.
oana2009
Buna turturel, ti-am lasat mesaj si pe mess si pe mail, daca poti te rog sa imi dai si mie un raspuns. Voi comanda impreuna cu @venom21. Scuze de data trecuta, sper ca nu te-ai suparat....astept un raspuns icon_mrgreen.gif
turturel
@oana2009 - nui problema..ai offline pe mess!
@venom21 - stikerul e gata!
@bv-08-fgm - comanda e gata!
@tzepesh - te-am sunat ieri dupa un nr de cnx..mai incerc maine!
@BZN - ai pm!
protectii prag..autocolant stalpi.
[attachmentid=1627638974] [attachmentid=1627638975] [attachmentid=1627638976] [attachmentid=1627638978] [attachmentid=1627638980] [attachmentid=1627638981] [attachmentid=1627638987] [attachmentid=1627638988][attachmentid=1627638990]
BlackHole
As dori si eu un set de autocolante pentru praguri si un stiker cu reno sport, vezi modelul in poze.
Asptept un reply sau un pm pentru confirmare, apoi iti trimit datele.
Multumesc.
sorin000
M-ar interesa si pe mine niste autocolante.
Lasati-mi o adresa de yahoo ca am prea putine posturi pt PM.
Multumesc !
venom21
@turturel - comanda ferma , astept sa imi comunici detaliile ( plata , livrare etc) icon_mrgreen.gif
Ma pot igasi la 0740620423 sau 0766627910.
Mersi
oana2009
@turturel ai pm cu datele, astept nerabdatoare sa fie gata comanda biggrin.gif o zi faina
@venom21 am vb eu la telefon cu turturel si i-am dat numarul tau de telefon wink.gif
venom21
Sarumana oana2009.
sorin000
Check PM ! Sper ca s-a trimis msj ! wink.gif
turturel
@venom21 si @oana 2009 - coletele voastre au plecat!
@blackhole - comanda e gata!
@sorin000 si @ady84 - comanda e in lucru!
poze zilele ce urmeaza!
bv-08-fgm
a ajuns azi si comanda,foarte multumit,o sa mai colaboram pe viitor smile.gif
STORMTROOPER
@turturel - ti-am trimis un mesaj prin care te intrebam de pretul pentru 2 autocolante cu www.daciaclub.ro, si te mai intrebam daca in loc de stema cu triunghiuri albastre poti face un autocolant cu stema de la Dacia 1300?
A ajuns mesajul meu la tine?
turturel
@stormtrooper - ai pm!
@bv-08-fgm - multumesc si eu!
@sorin000 - comanda e gata!
@ady84 - comanda e gata!
@blackhole - coletul a plecat azi..vineri se poate ridica!
[attachmentid=1627640086] [attachmentid=1627640087] [attachmentid=1627640088] [attachmentid=1627640089] [attachmentid=1627640090] [attachmentid=1627640091]
panavision
@turturel - ti-am dat si eu un pm acum 2 zile. L-ai primit?
venom21
PRIMIT , PLATIT ....... FOARTE MULTUMIT!!!!!!
oana2009
Le-am primit si eu astazi, foarte multumita, foarte superbe si m-am chinuit ceva:)) primul a iesit putin cam aiurea dar restu au mers...cele cu f1 team sunt superrr!! nota 10 turturel
Uitati si cum au iesit wink.gif
skorpio_bog
turturel, vreau niste autocolant negru pentru stalpi (s-au decolorat de la spuma de la spalatorii si au ramas patati). vreau sa stiu daca autocolantul este rezistent la spuma de la spalatorii, daca se pateaza, decoloreaza etc. ma intereseaza daca ai un negru lucios. mersi
madmaxhwz
sal,faci si pentru alte masini?am un citroen xantia si m-ar interesa stickere ptr praguri daca se poate.mersi
aurelyan
Am primit marfa, arata super bine, exact cum am vrut eu, deci...recomand. biggrin.gif
alindrgn
salut turturel.

ma intereseaza si pe mine scris: Dacia Rally Team ca in poza de mai jos (doar scrisul, ca sa il pun pe parasolar).

fontul sa fie exact cel din poza si ca marime, sa fie literele mari la cel mult 7 cm inaltime. scrisul sa fie alb.

user posted image
mirelflorin
vreau si eu niste autocalante pentru clio
idiul meu de yahoo mirelflorin78
tel 0744978475
alindrgn
as dori si eu sa am deja saptamana viitoare stikerele. am uitat sa iti las nr de tel: 0742624172 (am mai colaborat si in trecut cu mai multe chestii, dar nu aici).

numai bine.
BlackHole
Am primit si eu autocolantele, multumesc frumos !
turturel
@alindrgn - comanda e in lucru!
@Gabita G - comanda e gata!
@mirel florin..de asemenea comanda e gata!
@madmax - ai add!
@panavision - stikerele au fost predate aseara!
@skorpio bog - iti recomand negru mat..ascunde mai bine imperfectiunile si e mai rezistent ca cel lucios.
TOT autocolantul folosit de mine e garantat la exterior intre 5-7 ani fara probleme..deci nu va faceti griji in privinta exfolierii sau decolorarii!
va mutlumesc tuturor pt comenzi si recomandari si scuzati pt intarzierea cu care va raspund..a fost o saptamana incarcata! de asemenea va astept cu poze la topic!

p.s. 1. - protectia de prag de clio e doar o mostra..finalul va arata asa cum trebuie..a fost facuta aseara un pic mai tarziu!
p.s. 2. - sper sa nu fie considerat reclama stikerul dupa site-ul vecin..oricum scria in josul paginii..sunt poze de la clienti.

[attachmentid=1627640945] [attachmentid=1627640946] [attachmentid=1627640947] [attachmentid=1627640949] [attachmentid=1627640951]
skorpio_bog
turturel, vreau o comanda de stickere. ai pm
alindrgn
ok. daca iese intre 8 si 10 cm cum a vorbit la telefon e numai bine, ca am masurat si eu si la 7 cm cum am zis initial iese prea mic si cred ca si neuniform.
kyssy
salut,te-am sunat azi ca vroiam sa comand ceva de la tine dar nu ai raspuns,daca e da-mi un bip si te sun eu
alindrgn
azi si maine e plecat din localitate. probabil de aceea nu a raspuns la telefon. eu am vorbit duminica cu el si mi-a zis ca luni si marti nu e disponibil, si posibil nici miercuri (ca inca nu stie cum are de lucru).
elro
Vreau si eu pt. Meganul din semnatura protectii de praguri ca cele din poza de mai jos.
La ce bani cu tot cu transport prin posta?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.