Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Mochete portbagaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
COSMIN-uau
nu vin eu in bucuresti pe 15
Mihai San
ok !Ai nr meu!
Mihai San
Vand mochete laterale portbagaj SOLENZA &SUPER NOVA gata formate confectionata dintr -un material de calitate ,cu rabdare , stil si ustensile speciale utilizand forme speciale pentru o acoperire totala a spatiului din interiorul portbagajului masinii dumneavoastra,in ton cu actuala culoare a mochetei din josul portbagajului acopera elegant intreg spatiul de depozitare al masinii.
Mocheta este gata formata incat nu necesita lipire pe tabla (Mocheta din poze nu este lipita)

Pret final 60 lei.

Trimit oriunde in tara cu plata prin sistem ramburs Posta Romana.

Pachetul contine

2 buc oale(stanga,dreapta)
1 buc mocheta zona incuietorii

Pret final 60 lei.

Detalii si comenzi 0765 481 821
shake
salut mihai , din ce zona a bucurestiului esti ?

sau prin ce zona te poti arunca pentru o tranzactie ?

o zi buna
george_scala_2004
ultima data era pe la piata muncii - calea calarasilor - mihai bravu - bulevardul decebal...

dar, daca inca mai este student, pe la aparatorii patriei... wink.gif
Mihai San
Ehee smile.gif Am fost si student!! smile.gif

Stau in berceni zona brancoveanu ..Grand arena!Ai nr meu ma poti suna si te astept sa ridici mocheta!
Mihai San

*Stoc NOU !


Vand mochete laterale portbagaj SOLENZA &SUPER NOVA gata formate confectionata dintr -un material de calitate ,cu rabdare , stil si ustensile speciale utilizand forme speciale pentru o acoperire totala a spatiului din interiorul portbagajului masinii dumneavoastra,in ton cu actuala culoare a mochetei din josul portbagajului acopera elegant intreg spatiul de depozitare al masinii.
Mocheta este gata formata incat nu necesita lipire pe tabla (Mocheta din poze nu este lipita)

Pret final 60 lei.

Trimit oriunde in tara cu plata prin sistem ramburs Posta Romana.

Pachetul contine

2 buc oale(stanga,dreapta)
1 buc mocheta zona incuietorii

Pret final 60 lei.

Detalii si comenzi 0765 481 821
Mihai San
Vand mochete laterale portbagaj SOLENZA &SUPER NOVA gata formate confectionata dintr -un material de calitate ,cu rabdare , stil si ustensile speciale utilizand forme speciale pentru o acoperire totala a spatiului din interiorul portbagajului masinii dumneavoastra,in ton cu actuala culoare a mochetei din josul portbagajului acopera elegant intreg spatiul de depozitare al masinii.
Mocheta este gata formata incat nu necesita lipire pe tabla (Mocheta din poze nu este lipita)

Pret final 60 lei.

Trimit oriunde in tara cu plata prin sistem ramburs Posta Romana.

Pachetul contine

2 buc oale(stanga,dreapta)
1 buc mocheta zona incuietorii

Pret final 60 lei.

Detalii si comenzi 0765 481 821


Sarbatori Fericite!
wind
Poti sa imi faci o bucata doar pentru zona incuietorii ? Pt laterale le am pe cele care se faceau pentru Supernova.
Daca da, care va fi pretul fara montaj ?

Mersi
Mihai San
Vand mochete laterale portbagaj SOLENZA &SUPER NOVA gata formate confectionata dintr -un material de calitate ,cu rabdare , stil si ustensile speciale utilizand forme speciale pentru o acoperire totala a spatiului din interiorul portbagajului masinii dumneavoastra,in ton cu actuala culoare a mochetei din josul portbagajului acopera elegant intreg spatiul de depozitare al masinii.
Mocheta este gata formata incat nu necesita lipire pe tabla (Mocheta din poze nu este lipita)

Pret final 60 lei.

Trimit oriunde in tara cu plata prin sistem ramburs Posta Romana.

Pachetul contine

2 buc oale(stanga,dreapta)
1 buc mocheta zona incuietorii

Pret final 60 lei.

Detalii si comenzi 0765 481 821


Sarbatori Fericite!

5 Jan 2012, 12:02:
Wind AI PM!
Mihai San
wind nu te costa nimic! zona berceni carrefour ma suni 0765481821 cum ai si u timp si eu...!


15 Jan 2012, 16:53:
Vand mochete laterale portbagaj SOLENZA &SUPER NOVA gata formate confectionata dintr -un material de calitate ,cu rabdare , stil si ustensile speciale utilizand forme speciale pentru o acoperire totala a spatiului din interiorul portbagajului masinii dumneavoastra,in ton cu actuala culoare a mochetei din josul portbagajului acopera elegant intreg spatiul de depozitare al masinii.
Mocheta este gata formata incat nu necesita lipire pe tabla (Mocheta din poze nu este lipita)

Pret final 60 lei.

Trimit oriunde in tara cu plata prin sistem ramburs Posta Romana.

Pachetul contine

2 buc oale(stanga,dreapta)
1 buc mocheta zona incuietorii

Pret final 60 lei.

Detalii si comenzi 0765 481 821

Mihai San
Vand mochete laterale portbagaj SOLENZA sau SUPER NOVA gata formate confectionata dintr -un material de calitate ,cu rabdare , stil si ustensile speciale utilizand forme speciale pentru o acoperire totala a spatiului din interiorul portbagajului masinii dumneavoastra,in ton cu actuala culoare a mochetei din josul portbagajului acopera elegant intreg spatiul de depozitare al masinii.
Mocheta este gata formata incat nu necesita lipire pe tabla (Mocheta din poze nu este lipita)

Pret final 60 lei.

Trimit oriunde in tara cu plata prin sistem ramburs Posta Romana.

Pachetul contine

2 buc oale(stanga,dreapta)
1 buc mocheta zona incuietorii

Pret final 60 lei.

Detalii si comenzi 0765 481 821
tedyyy
nu ma uita nici pe mine 0722942381 wink.gif
psychoo
Nu mai am mocheta originala si momentan e doar pasla in tot portbagajul.
Deci doresc tot portbagajul mochetat. Spune-mi te rog cat ma costa cu tot cu transport prin curier pana la Timisoara.
Merci.
tedyyy
nu stiu ce se antampla, dar azi e a 12 zi de cand am dat comanda si pana acum doar promisiuni asa ca trageti singuri concluziile. sad.gif
bingoboy
am vb si eu azi cu mihai si a ramas sa ne auzim dupa pasti. va tin la curent smile.gif
psychoo
Mai e valabil anuntul? nu am primit nici un fel de raspuns...
Mihai San
Imi cer scuze fata de toate persoanele carora nu am resusit sa le dau un raspuns ,am avut niste probleme personale in familie care nu prea mi-au permis sa mai fac nimic.

Am reusit sa trimit la o parte din persoane mochetele solicitate .

Rog toate persoanele care nu au primit mocheta de solenza sa ma contacteze la 0765 481 821 cu scuzele de rigoare sau sa mi lase aici sau PM cu nr de tel si adresa .Toate comenzile vor fi onorate pana cel tarziu miercuri !

Datorita faptului ca am avut si cereri mari pentru material insonorizant a sosit si acesta !

Deci se pune din nou la vanzare Fonomin material insonorizant ,izolant.
Acest material este disponibil de saptamana urmatoare insa as dori ca doritorii sa ma contacteze inainte pentru a face o lista!


Va multumesc pentru tot!
tedyyy
Daca ai si vrei, poti trimite mocheta la Tarabic Tudor, com. Malovat, jud. Mehedinti, cod.227315, nr.187. tel 0722942381. scuze ca postez aici dar nu am acces la pm.
Mihai San
Stoc NOU!

Mocheta portbagaj solenza!


0765 481 821
Mihai San
Mocheta portbagaj solenza!


0765 481 821
ROK
Salut Mihai
Mai e valabil anuntul?
Mihai San
Dap Valabil

ma poti contacta



Imi cer scuze totodata pentru persoanele la care nu au ajuns coletul am avut niste probleme nu am avut timp sa ajung la posta, rog acum toata lumea care doreste mocheta solenza laterale sa mi dea un tel la 0765481821 pentru ca in aceasta saptamana voi face livrari in masa
Mihai San
Stoc NOU!

Mocheta portbagaj solenza!


0765 481 821
Mihai San
Vand mochete laterale portbagaj SOLENZA sau SUPER NOVA gata formate confectionata dintr -un material de calitate ,cu rabdare , stil si ustensile speciale utilizand forme speciale pentru o acoperire totala a spatiului din interiorul portbagajului masinii dumneavoastra,in ton cu actuala culoare a mochetei din josul portbagajului acopera elegant intreg spatiul de depozitare al masinii.
Mocheta este gata formata incat nu necesita lipire pe tabla (Mocheta din poze nu este lipita)

Pret final 60 lei.

Trimit oriunde in tara cu plata prin sistem ramburs Posta Romana.

Pachetul contine

2 buc oale(stanga,dreapta)
1 buc mocheta zona incuietorii

Pret final 60 lei.

Detalii si comenzi 0765 481 821
TibY
Ceaoo... Ti-am trimis PM da nush dak l-ai primit...in fine trimit si aici...O intrebare asi avea legat de tapiteria portbagaj pt solenza dak ma poti ajuta. Am observat si eu problema pe care cred ca o are marea majoritate care poseda Solenza. Imi transpira portbagajul...si jos unde e mocheta originala si la oale(stanga dreapta)...intrebarea mea e...dak pun mochetele in lateral si la incuietoare elimin aceasta problema? Reapare fenomenul de condens?
lucian_78
imi trebuie doar pt aripa stanga si daca ai si pt haion . ai si pret
Mihai San
Pt hayon nu am pt aripa stanga da!

Anunt valabil in continuare!

Mocheta laterale portbagaj solenza
0765 481 821
Mihai San
Stoc nou mochete laterale portbagaj solenza sau super nova

0765 481 821
Mihai San
Astept apel sau PM pe.forum la 0765 481 821 cu cei de care am uitat cu livrarea mochetei pentru portbagaj ,cu scuzele de rigoare .

Am revenit in tara .

Stoc nou
Mihai San
Mocheta solenza portbgaj laterale.
60 lei

0765 481 821
Mihai San
Stoc nou!!!!!de mocheta laterale portbagaj solenza!

0765 481 821
Mihai San
Mocheta solenza

0765 481 821

Au.fost persoane carora nu le am trimis.mocheta din lipsa de timp,va rog sa ma contactati ,marti voi merge la posta cu alte colete.

Mihai San
Stoc disponibil momentan 3 set uri mocheta solenza 60 lei.set

0765 481 821
webdoc2006
as dori si eu o mocheta de solenza, eventual si cu fonomin, mai ai?
MariusA22
Cat mar costa sa mochetez tot porbagajul?
Mihai San

Avem pe stoc mocheta de solenza!

Fonomin nu avem!


Mocheta solenza portbagaj doar 60 lei
Mihai San
Stoc Nou!

Asa cum am promis am reinoit stocul.


Mocheta oale portbagaj solenza 60 lei/set


0765 481 821
b44bkk
Mai este valabil anunțul dvs?
Mihai San
Stoc nou!

Anunț valabil! Începand de luni voi reinoii stocul de mochete oale portbagaj Solenza. doritorii rog să apeleze 0765.481.821.
Pret 85 lei

Mulțumesc,

Mihai
Mihai San
Vânzare mocheta laterale portbagaj Solenza!

Stoc NOU!

În această săptămână, Miercuri, vor pleca doua colete la HUNEDOARA SI CONSTANTA.

Doritorii mă pot contacta la 0765.482.821

Preț 85 lei
Mihai San
Vânzare mocheta laterale portbagaj Solenza!

Stoc NOU!

În această săptămână, Miercuri, vor pleca doua colete la HUNEDOARA SI CONSTANTA.

Doritorii mă pot contacta la 0765.481.821


Preț 85 lei
Mihai San
Stoc nou de mocheta laterale portbagaj Solenza!

0765.481.821.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.