Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Renault Laguna 2 - Dynamique
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
nomax
ma intereseaza si pe mine diuzele pentru stergatoare... daca se potrivesc pe scenic 2. merci
myky


@ micutz: mai primesti masina pt dezmembrare? Fiindca m-as inscrie la un set de
jante aluminiu si un buton avarii.

Cat ceri pt o janta de tabla?
micutz
@myky: la sfarsitul sapt o sa am jante '17 Silverstone cu anvelope vara aproape noi + 4 anvelope iarna tot pe '17 la 400 de euro.
raresvintea
vreau doar geamurile de la cele 2 oglinzi retrovizoare, dar neaparat sa aiba incalzire in ele. deci doar geamul, nu toata oglinda.... Cat ceri pe ele?
micutz
oglinzile le dau doar complete
norby_puma
micutz sper sa nu uiti de eleronul de pe urmatoarea masina pt mine.Trimite PM te rog cand ajunge si vorbim
micutz
nu te-am uitat cu eleronul, numai sa se inmoaie vremea asta sa pot pleca dupa masina.
suzu
salut...am vb la tel saptamna trecuta, vreau 1buc janta tabla 16" 5x108 pt laguna; mai este vreuna?
uiop
salut
M-ar interesa carenajul fata stanga mai precis partea din fata, dar cred ca trebuie inlocuit totul! E vb de cel ce vine la roata din stanga, aparatoarea de noroi! M-ar interesa setul complet sau se poate da pe parti? daca da, partea din fata a lui, ce intra si sub marginea de bara fata!
daca ai si un pret! si cum putem face sa intru in posesia reperului!
multumesc
micutz
@SUZU: mai este roata

@uiop: carenaj stg ft 75 de lei. suna-ma la 0721.555.956
CatalinBI
o cotiera cu tot cu consola de laguna si cu scaunele fata cat costa?
micutz
250 de lei scaunele + cotiera
marius toader
Senzorii de lumina si ploaie la ce pret sunt daca ii m-ai ai?
micutz
nu am senzorii de ploaie si lumina.
micutz
up !
admar88
mai ai bara spate ? adi 0769696875
lucianC
Drosser stinga fata de la far ,in caul in care masina are xenon .vreau si un pret
ViperRS
senzori parcare ma intereseaza tot sistemu inclusiv bandoul in care sunt fixati.
micutz
@lucianC: droser o sa am numai dupa 15 ianuarie

@ViperRS: nu am senzori parcare
lucianC
la ce pret?
micutz
cam 200-250 de lei bucata
bebelu28
jante tabla ai? un pret te rog. multumesc
FDR
proiectoarele + ornamentele de plastic aferente.

policioara de la portbagaj, doar daca are jaluzea, pt hatchback.

un pret, te rog.
micutz
mai am doar proiector stg la 100 de lei cu ornament si bec. pe dreapta am doar ornamentul. nu am policioara cu perdeluta.
Hadrianvs
Salut
Ti-am trimis PM
Un pret pentru Debimetru+Senzor presiune turbo+Damper?
Mersi
raul_me
imi poti spune si mie pretul pt: grila dintre faruri si far stanga
aaa si era sa uit....asa informativ:P o aripa stanga cat ar face?
micutz
@Hadrianvs: ai PM

@raul_me: grila intre faruri 150 de lei, far stg nu mai am. aripa fata este 150 de lei dar nu am momentan
renodood
Oglinda din dreapta, macaraua pasager dreapta ?
raul_me
deci ai doar grila momentan...
si pe cand crezi ca ai putea avea aripa stg.(daca se poate alba tongue.gif) si eventual farul?(deoarece la mine nu e graba foarte mare).Ms
Hadrianvs
QUOTE(Hadrianvs @ 9 Jan 2010, 15:30)
Salut
Ti-am trimis PM
Un pret pentru Debimetru+Senzor presiune turbo+Damper?
Mersi
*


Damperul este piesa incercuita din foto. Multumesc colegului Radocanu, caruia ii apartine fotografia!
Este? Ai si PM
micleadragoscostin
ma intereseaza un senzor de presiune! daca ai, astept si un pret!

Multumesc!
gsalexandru
ma intereseaza tampon sustinere toba finala(ultimul), joja pt ulei, macar sofer(volan stanga), poate fi si defecta... o repar eu, si vreau si eu un suportul de motor(piesa de aluminiu cu tot cu bucsa din stanga motorului cum te uiti la el). te rog sa-mi dai add pe mess cu acelasi nume ca aici
micutz
@renodood: ai PM

@raul_me: aripa o sa am pe la sfarsitul lui ianuarie, dar o sa fie albastra

@micleadragoscostin: momentan nu am senzori de presiune

@gsalexandru: tampon toba nu am, joja ulei 50 de lei, macara stg fata nu este
raul_me
ms de info micutzu...daca nu rezolv pana atunci nimic discutam de aripa si grila(si poate te invarti si de far:P)
@ micleadragoscostin:senzori presiune mai am eu 5....daca doresti discutam si de pret
micutz
up !
TwistR
salutare , vad ca deja ai o comanda pt jante pe 17 silversone , m`ar interesa si pe mine un set + cauciucuri de vara. (cam pe luna februarie s-ar putea? sau mai am de asteptat?) te rog mult..
si dupa astea ma abonez la un interior dinasta cu jumate piele (scaune/cotiera/fete de usi)
dominy
parbriz? astept pm
micutz
dominy ai PM
TwistR
deci se preconizeaza ceva jante la orizont? ca sa stiu daca astept sau mai caut in alta parte.
micutz
da, pana la sfarsitul lunii o sa am jante
micutz
sus !
adryan
jante de tabla??
FDR
senzori de presiune + receptor?

si sper totusi la 2 proiectoare, nu doar unul... daca trebuie astept.
micutz
senzori nu, receptor 100 de lei
micleadragoscostin
mai ai scutul? daca da, ce pret?
dominy
pret pentru senzorul de presiune admisie ... a cedat

multumesc mult
SINOK
debimetru il m-ai ai? pret?
micutz
@micleadragoscostin: nu mai am scut motor

@dominy: care este senzorul ala?

@SINOK: debitmetru nu
dominy
sal este senzorul de pe tubulatura de admisie ( un tub de plastic negru care intra in galeria de admisie) cum deschizi capota se vede chiar langa baterie in stanga . multam
Hadrianvs
Am primit(si montat) debimetru, damper si senzor presiune turbo: Toate perfecte, recomand pe micutz cu caldura!
Mersi micutz si tinem legatura!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.