Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ma dispera o melodie!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
lights


Nu stie nimeni?melodia...
clan
E o reclama la ceva napolitana, baton cu nu stiu ce... fondul muzical e o piesa japoneza. Stie cineva despre ce e vorba?
Oskar
lights, e vorba despre Chicane - Something Wrong
Michidush
Bai fratilor ! Dau astia in disperare pe radio deea 2 melodii. Prima e Dj Tiesto cu o tanti-Sweet things...a doua care ma obsedeaza si nu stiu cum se cheama mi-a facut atati nervi ca imi vine sa ii sun sa le fac scandal ca nu zic cine canta....melodia e oarecum asemanatoare cu Delerium Silence...ba chiar am crezut ca tot ei o canta iar la refren gagica canta ceva gen feeeling emotion sau feeling emotins. V-as ramane recunoscator daca ma ajutati sa o identific. Repet zilnic e data de 3-4 ori pe Deea.
&feature=related
Madalina23
Cred ca melodia pe care o cauti este Yahel Sherman & Tammy Federman - Ocean (Michael Tsukerman Remix)
Michidush
Multumesc muuuult de tot!!!!!! Nu am cuvinte...smile.gif)
Madalina23
Sa inteleg ca am nimerit-o ? blush.gif
ady85btz
dap tongue.gif
Michidush
fleur.gif
catala2k


are cineva melodia asta in format mp3?
kaspersky
trimite-mi o adresa de mail pe PM
catala2k
merci, am primit melodia
kaspersky
cu placere
ArtVandelay
care stie?
SiloS
&feature=related
St
Cum o cheama pe tipa aia din franta ? Micuta, bruneta, tusa scurt, si buna...
kaspersky
asta? wink.gif
sebybv
Stie cineva din ce film sunt secventele din videoclipul "apolodgize" al lui "Timberand & One Republic"?

Thanks!
St
Mersi kaspersky! Aia e. smile.gif
SSilent
stie cineva unde pot gasii si downloada coloana sonora de la Swordfish?
bulan
Azi am cautat cu madam bulan o melodie pana am inebunit si tot nu am gasit-o.Doar stiti ca nu ne duce capul.Dar ma rog am vrut sa vedem daca am mai evoluat si putem si noi sa gasim o melodie macar.Nu a fost chip!Date pentru ARHEOLOGI:formatia ERASEURE,melodia nu stiu titlul dar in versuri zice asa "don't tell me so many lays you blue eyes(ochi la plural)",la refren un cor de fete canta si zice PA PA PA.Daca o gasiti ne facem nostra culpa si bagam in tandem minimum 100 flotari de caciula/batic.
C a t a l i n
&watch_response
Liv05
Erasure - Make me smile asta cred ca e nedumerire.gif
bulan
Da-ne direct linkul ca altfel mai bajbaim o saptamana!Pentru 100 de flotari de caciula/batic fa-ti pomana complet!
Saru'mana Domnu MAERSK!Deja bagam amandoi flotari pe videoclipul servit la tava de Dumneavoastra!
C a t a l i n
Apăsați pe film smile.gif .

Nu pot pune linkul complet, că apare automat fereastra youtube.

Cu plăcere, și nu e nevoie de nicio flotare, decât pentru a vă menține în formă. smile.gif
koldun
QUOTE(SSilent @ 19 Mar 2008, 20:47)
stie cineva unde pot gasii si downloada coloana sonora de la Swordfish?
*



Astea sunt melodiile. Le canta Paul Oakenfold cu ceva invitati. De downloadat, trebe sa te descurci singur!

01. Swordfish (Intro)
02. Word [PMT Remix] - Dope Smugglaz
03. Unafraid [Paul Oakenfold Mix] - Jan Johnston
04. Dark Machine
05. New Born [Paul Oakenfold Mix]
06. Chase
07. Harry Houdini
08. Kneel Before Your God - Lemon Jelly
09. Lapdance [Paul Oakenfold Swordfish Mix]
10. Speed
11. Planet Rock [Swordfish Mix] - Afrika Bambaataa & the Soulsonic Force
12. Stanley's Theme
13. Password
14. On Your Mind [Omaha Mix]
15. Get Out of My Life Now
Altis
http://www.daciaclub.ro/-VIDEO-Pictura-in-...int-t98777.html


Melodia din fundal... e dementiala, stie cineva titlul?
Multam!

Acum am remarcat ca sunt mai multe clipuri... Ma refer la cel cu monica...
ArtVandelay
Mona Lisa Overdrive by Juno Reactor

scrie pe filmulet la inceput !
Altis
Merci, nu am remarcat...
ceribros
Am si eu o intrebare daca tot e topicul asta deschis, era o melodie (eu banuiesc ca e chemical brothers dar nu sunt sigur) in care erau 2 electricieni care faceau blocurile sa lumineze in ritm de muzica precum egalizatorul de la winamp, daca stie cineva cum se numeste clipul sau melodia sa imi zica si mie, multumesc.
St
Au astia de la A2 o reclama a lor cu o melodie lina, ceva cu happy birthday si cu children...
semit
melodia ASTA .. domnu Big? rolleyes.gif
ArtVandelay
cica e facuta special pentru reclama, am cautat-o si eu radmasa.gif
C a t a l i n
Râgâitura aia există și în afara reclamei, că o ascultă țiganii obosiți din cămin de 10 ori pe zi... I-aș spânzura alături de geniul care a vomat acea reclamă.
Alexu7
tigaani, tigani .. da cauta educatie laugh.gif
St
QUOTE(ArtVandelay @ 31 Mar 2008, 18:17)
cica e facuta special pentru reclama, am cautat-o si eu  radmasa.gif
*



Daca te referi la aia de intreb eu, sigur nu e facuta special pt melodie pentru ca am mai auzit-o.
ArtVandelay
ma refeream la cea pe care o cauta semit..
raducu13
caut si eu ceva...am auzit melodia la radio, si miercuri au dansat bebelusele la carcotasii pe ea...stiu doar atat: in referen o voce de femeie zice: How does he fell in my eyes, ceva de genu`...

Daca cineva cunoaste, il rog sa-mi spuna si mie numele melodiei smile.gif

Multumesc anticipat.
Madalina23
Kylie Minogue - In my arms ?
raducu13
da, aia era biggrin.gif mersi mult biggrin.gif
ageana
Cine-mi spune cum se numeste melodia asta, are o lada de bere virtuala de la mine:
SITE AG
raducu13
postez din nou aici biggrin.gif
Am nevoie de o melodie mai veche, era intr-o reclama de la ceva ulei sau ce, si zicea ceva de genu`: I feel good!!! Tanananananana...sigur o stiti, dar as avea dnevoie de numele melodiei...

MULTUMESC anticipat smile.gif
GoGu
James Brown - I feel good
koldun
Deci, melodia ce o ascult pe la radio (si nu apuc niciodata sa ascult care este - ma dispera!) pare a fi cantata de un tip cu vocea foarte asemanatoare cu cea a solistului de la a-Ha (Morten Harket) si refrenul este extraordinar de asemanator cu o melodie a formatiei Kraftwerk de pe vremuri Cam asta e! Poate cineva sa ma ajute ? Multam.
A! Undeva in refren, tot repeta ceva cu" brother... , brother..."
raducu13
Am fost in McDonald`s (a nu se considera reclama) azi si am auzit o melodie, cred ca de JoJo era cantata...si la final zicea So I Can, So I Can, si tot asa...daca stie cineva numele...

MULTUMESC anticipat
Muttley
Melodie tembela, house, doar orchestrala, bass belea, romaneasca, in voga acum, o aud la radio tot timpul, nush cum se cheama, nu stiu nimic.

'elp miiiii plange.gif
SiloS
Chiar ashe ? Nu o stie nimeni ?
Muttley
Am gasit-o, ca-s hacker din nastere - Bucovina

Mai nasol ie ca nu-mi mai place... happy.gif
SiloS
Nici mie.
CristiRzR
Stie careva ce melodie e la reclama noua de la Renault Clio Cosmopolitan???
Cine o canta si cum se numeste???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.