Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] \ DEZMEMBREZ Renault Megane Break 1.9 DCI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
DIDE
50 RON plus transportul pt. intinzator merge ?Nu sunt din Bucuresti .
ciufy_df
UP! anunt valabil! super preturi
playeroooo2000
ceasurile de bord si maneta stergatoarelor nu mai sunt...le-am cumparat eu azi. functioneaza la capacitate maxima.omu e serios, cumparati, are preturi bune de tot!
teal_c
ciufy, pentru mine ai ceva din ce am pus mai sus? afisor si amortizoare la capacul de la portbagaj? Daca ai dat PM sa stii ca nu am primit nimic. Tks.
ciufy_df
ai avut si mai ai inca un PM
ciufy_df
UP! Super preturi si livrare gratuita in bucuresti
bicaadrian
Ai cumva ECU ? Ca pe al meu nu-l mai citeste niciun tester. Daca da, ce pret ?
ciufy_df
ai PM
bicaadrian
ciufy...sunt nou si nu pot sa-ti dau pm. Ai idee daca se potriveste? Eu am un megane classic 1.9 dci din 2003? Masina e la un electrician. A zis ca incearca sa-i dea de cap. Astept vesti de la el si daca e din calculator te sun ca sa imi trimiti si mie ECU. Merci mult de tot
ciufy_df
cand afli ceva da un telefon la numarul de orange din primul post
alinworm
poza scaune si la ce pret? plafoniera interior....poza si pret ms
ciufy_df
plafoniera o am si scaune mai am doar bancheta din spate. plafoniera 50 de lei si bancheta spate cu tapiserie de piele la 150 de ron. pozele o sa le ai maine
ciufy_df
UP! super preturi! Orice piesa de la chedere si plastice pana la injectoare, compresor si multe altele.
ciufy_df
up
ciufy_df
Super oferta!!! vand motorul de 1.9 dci - 102 cai la pretul de 1500 de ron!!! lipseste doar turbina de la el. In rest este intact, nedesfacut cu uleiul in el. Fac toate actele necesare la el. Oferta valabila numai pana pe data de 16.04 dupa care pretul motorului este de 2000 de ron
ciufy_df
up
ciufy_df
UP!!! Oferta valabila... Reduceri mari la piese
Vallybz
mai ai bricheta?
ciufy_df
O mai am da nu ti-o dau ca te cunosc si nu pot sa iti cer bani tongue.gif
zolijuve
1.aveti asa ceva? cred k este mecanismul de deschidere usa spate dreapta. mi s-a rupt plasticul incercuit din imagine. pret?
2. CD player? multumesc.
ciufy_df
am piesa respectiva insa daca o vrei o dau cu tot sistemul de inchidere la pretul de 50 de lei. CD-playerul nu il mai am. O zi buna
ciufy_df
Nu mai vrea nimeni piese de megane? Haideti oameni buni... preturi super negociabile. Nu de alta dar nu ma indur sa o duc la fier vechi.
Vyc
Usa dreapta spate mai ai?Stii daca se potriveste cu 1.6 16v 2002 tot break?
ciufy_df
se potriveste insa nu o mai am din pacate...
Vyc
Nici macara stanga fata? sad.gif
ciufy_df
stanga fata o mai am insa este f putin indoita motiv pt care o las cu 150 de lei. daca te intereseaza da-mi un telefon deoarece o vreme nu o sa mai am acces la foruml.
Vallybz
imi dai ma soculu de la bricheta? ca mie mi s-a bulit becul si nu am mai rupt un fir pe acolo si nu se mai aprinde....dau o bere

vin sambata la bz
zolijuve
poti face o poza cu masca unde sunt butoanele pentru reglaj inaltime faruri, respectiv intensitate lumina bord. Ma intereseaza daca masina a avut incalzire pe scaune.

Revin in cateva zile in legatura cu ce am intrebat mai devreme, despre mecanismul de inchidere usa spate dreapta. multumesc.
ciufy_df
masina nu a avut incalzire in scaune.
black_alienware
Ma intereseaza senzorul temperatura apa.
ciufy_df
UP! anunt valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.