Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] voucher
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
betamax
N-a aparut nici negociatorul, nici conjunctura. Deci pretul ramane acelasi.
semit
ofer 600 lei smile.gif
betamax
Insuficient. Am refuzat preturi mai bune. Eventual, fac o exceptie, double or nothing...
betamax
up
betamax
Copii, piata isi revine ! Sariti acum, ca maine va fi mai rau ( mi-a spus asta colegu' Murphy). Pretul e tot 16, dar mai negociez *.
Accept si schimburi avantajoase pentru mine.

PS. Apreciez interventia autoritatilor, dar s-a creat impresia (pentru un cititor nou) ca vorbesc singur. Au fost, totusi, si cateva interventii ale cititorilor, bune sau rele, cum i-a dus capul.
betamax
Pentru cei cu imaginatie bogata: vand la ce pret vreti voi, livrez personal la orice dealer din tara, astept validari si confirmari de la AFM, MF, MApN, plata in 72 de rate lunare.
Nu m-as mira sa apara un comentariu gen " nu mai lasi ?".

Pentru cei din lumea reala: vand voucher la un pret de luna mai a.c. Negociez luna.
betamax
Update pret: cel din iunie (de cand ma dau pe-aici), Adica 14-15 mili.
betamax
15 milionare.
betamax
15 bilioane.
betamax
15 trilioane. Accept plata si in coroane suedeze sau dolari australieni. Moneda botswaneza pastrati-o pentru voi, s-ar putea sa (mai) aveti nevoie de ea.
betamax
Gratuit* pentru cine are actele depuse pentru Maseratti. Pentru restul lumii, 1500 lei.


*comision de livrare 1500 lei.
betamax
Negociat la 1000 lei, maine isi va lua zborul. Se poate inchide.
diesel_power
Te-ai fraierit, daca mai asteptai, il dadeai pe 22.noiembrie cu 1800 ron.
betamax
Stiu, dar ma grabeam sa prind metroul spre Afumati si n-am avut vreme sa dezvolt negocierea. Dar poate se razgandeste azi nefericitul ala si mai am o sansa. In rest, urez spor la tot cartierul si multe realizari.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.