Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set grile bara fata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
skorpio_bog
up
skorpio_bog
valabil.
skorpio_bog
up, 50 ron
skorpio_bog
valabil.
skorpio_bog
up
skorpio_bog
up, 50 ron
skorpio_bog
up
skorpio_bog
valabil
MasterVlad
salut. eu as avea nevoie de capacul acela de plastic de sub spoiler , in prelungirea scutului metalic. se intampla sa il ai ?
mi-a venit bara noua , originala , pe casco si a venit cu toate grilele si alea la proiectoare si tot , dar fara scutu ala de plastic. cacanari.
pitud
alea de RS de unde le-ai luat? smile.gif) e unu care vinde set de ornamente de model 2009 cu 700 de euro =)) de ceva vreme le tot vinde smile.gif) cu 700 de euro iti schimbi jumate din motor smile.gif)
skorpio_bog
QUOTE(MasterVlad @ 23 Jun 2011, 10:55)
salut. eu as avea nevoie de capacul acela de plastic de sub spoiler , in prelungirea scutului metalic. se intampla sa il ai ?
mi-a venit bara noua , originala , pe casco si a venit cu toate grilele si alea la proiectoare si tot , dar fara scutu ala de plastic. cacanari.
*



Salut. Nu ma ocup cu dezmembrari. Am de vanzare doar grilele. Vezi pe la baietii care dezmembreaza poate au asa ceva.

@pitud, grilele de RS le-am luat de la cineva, noi. Vezi ca are anunt pe forum cu asemenea grile
skorpio_bog
S-au vandut azi grilele. Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.