Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PIESE LAGUNA 2, 2001 DIN DEZMEMBRARE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
xxla20
up
oradeanu
etriere spate ai?
xxla20
etrierele spate sunt disponibile la 450 ron perechea pt cine le vrea, nu au garnituri rupte, nu-s ruginite sau stiu eu ce...pretul pt ele noi e 256euro(perechea).
xxla20
up
Fmotanul
Salut , roata de rezerva este ?
xxla20
salut, este roata cu tot cu cauciucul, ca noua, fara absolut nici o urma sau zgarietura o dau la 200 ron cu tot cu cauciucul.
xxla20
valabil, piese laguna 2, grand tour, privilege 120 cp!
se dezmembreaza oglinda din stanga pt ca plasticul exterior a fost afectat de incendiu! se dezmembreaza si usa stanga din aceleasi motive.
VF1BG0
xxla20: un pret pentru maner sau doar capacelul de la cheie (stanga fata)?
Danke
xxla20
Hallo! Nu il dau separat, pe urma am sa raman cu restul, eventual cu tot cu partea din interior, altfel nu il dau, sper sa nu fie cu suparare.
VF1BG0
cand intrebam de maner ma refeream la tot ce inseamna manerul, interior + exterior.

So zi un pret smile.gif

Danke
Praetorian1
salut..ma intereseaza...ceea ce este in roata de rezerva......plasticul ala unde intra cricul...cheia....un pret pt plasticul ala?..cu tot ce e in el bineinteles?.........
Telescop fata,ai?la ce pret
Proiector halogen dreapta fata - jos......pret...
Zi-mi daca mai ai ceva din cele ce te-am rugat....
Respect..... cool.gif
xxla20
@VF1BG0 Salut, maner parte interioara+exterioara cu capac si senzor handsfree 150 ron. Scuze de intarziere dar aseara nu am reusit sa intru pe forum, nicicum nu voria sa se incarce pagina.
@Praetorian1 Este telescop fata dreapta cu tot cu arc, dar sunt pt suspensie de tip sport, pretul 150 ron pt telescop+arc. Plasticul 50 ron. Cheia s-a rupt(cred ca toti avem problema asta, e o cheie de 2lei), proiector nu mai este.
bingo_floryn
Salut !
Ma intereseaza arcurile elicoidale si motorasul pentru deschiderea lunetei separat de haion! Mai sunt? Si ce pret?
Multumesc!
aseldmi
volanta in ce stare este? are joc mare?un pret te rog daca este buna, aveai trepidatii in masina?
gorman
Servus!
Ma intereseaza butonul ESP si senzorul ESP din cotiera. Un pret pt. ele.
xxla20
Tot ce tine de ESP se da la 300 ron. Volanta impecabila, nici o trepidatie 500 ron. Arcurile elicoidale si motorasul pentru deschiderea lunetei 200 ron.
bingo_floryn
Salut!
Ma intereseaza si butonul ce actioneaza deschiderea lunetei!
Il mai ai? Si ce pret?
Multumesc!

28 Feb 2011, 11:17:
Motorasul, cu tot ce tine de el, pentru inchiderea centralizata la rezervor mai exista?
xxla20
volanta la 450 ron oferta saptamana asta daca vrea cineva!!!
xxla20
bara spate cu senzori de parcare 600 ron stare impecabila si alte piese laguna 2 grand tour, privilege, 120 cp disponibile!
B-58-PTM
salut,un pret pt amotizoarele spate si airbagurile din volan si bord
xxla20
salut, airbagul din volan s-a dat impreuna cu volanul, pt celalalt airbag pretul e 150 ron, iar suspensia e de tip sport, 250 ron perechea de amortizoare sau pot sa iti aduc la comanda si amortizoare noi.
xxla20
valabil!
xxla20
piese din dezmembrare laguna 2, 1.9 dci, privilege disponibile!
Rosniper
un pret la ambele scaune fata.
xxla20
Ambele scaune fata laguna 2 privilege, pret 600 ron(nu negociez pt ca scaunele sunt in stare impecabila si nici nu le dau separat, doar impreuna), bancheta spate o primiti bonus(si ea este in stare impecabila)! Stima.
gorman
Un pret te rog pt. fata portiera stanga fara butoane, simpla. Revin cu cererea pt. buton ESP ON/OFF si senzorul din cotiera. Fa un pret pt. toate.
xxla20
@gorman, salut, spune-mi te rog ce anume vrei sa ramana pe portiera? doar tablaria, sau vrei si partea de inchidere/incuietoare/senzor handsfree, macara/geam?
gorman
Scuze cred ca m-am exprimat gresit. Vreau fata interioara de portiera daca este cu modelul negru ca in foto.
xxla20
salut, toata stima dar fetele de usi le dau doar impreuna toate 4 la 400 ron. iar cu esp-ul am mai vorbit si nu dau acele piese pt 200 de ron, mai bine le pastrez! cu tot respectul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.