Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese de supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
comy_nsl
jantele pe 14 s-au dat....up
comy_nsl
up
cornelT
Salut, catalizatorul este cu tot cu racordul flexibil si nu sunt lovite?
Daca mai sunt ma intereseaza. (o poza)
comy_nsl
este in stare perfecta catalizatorul ...nelovit...poze abia maine te pot ajuta.......cu tot cu racord da
cornelT
Care este ultimul pret si eventual un contact .
Multumesc.
comy_nsl
0762978822...ne putem auzi la nr asta de tel....pt catalizator!!!

13 Mar 2012, 13:29:
up....
comy_nsl
se mai adauga 2 anvelope aproape noi m+s marca runway pe 195/45/15....dot 2010 300ron ambele pret fix
comy_nsl
pozele cu anvelopele 195/45/15 runway
comy_nsl
un mare uppppppppppp!!!!
CT-03-JTR
suport casetofon mai este ?si ce pret?
comy_nsl
suportul casetofon numai este....up!!!
comy_nsl
upppppp......!!!!


29 Mar 2012, 11:01:
upppppp......!!!!
s(p)am
cadrul motor mai este?
comy_nsl
numai este cadrul ....a fost putin stramb si l-am dat la fiare vechi.....up.....

1 Apr 2012, 10:35:
multe piese valabile...up !!!

2 Apr 2012, 09:35:
up....
comy_nsl
upppp....
comy_nsl
up......
comy_nsl
upppppppp
comy_nsl
up!!!
Cafelutz
Caseta directie? mai e valabil?
comy_nsl
o am,da..si e in stare excelenta..caseta de directie............
comy_nsl
piese bune valabile....motor 37 mii km...cutie de viteze...si multe altele....up
cristian corbu
ma intereseaza bascule fata si piesa din plastic[ cupla] dintre conducta pompei de ambreaj hidraulic si rulm. de presiune. piesa are si un stut aerisitor pe ea..............preturi si daca le mai ai?
comy_nsl
cristian imi cer scuze ...dar abia acum am vazut mesajul tau.....daca mai esti interesat....maine ma uit de ele...cred ca te pot rezolva cu tot ce mi-ai cerut ...maine iti dau un raspuns sigur si un pret bineinteles....sal
Clublife
Salut. Am luat de la tine acum un an un eleron original si stiu ca esti o persoana serioasa. As vrea etrierii fata dar numai daca se pot desface aerisitoarele de asemenea pompa centrala de frina m-ar interesa.Zi-mi te rog daca le mai ai,starea lor si un pret.Multumesc.
comy_nsl
salut...am etrierii atat ...sunt in stare buna ....pompa de frana nu o mai am din pacate...daca se doresc doar etrierii rog un apel la nr 0762978822..
iuly89ct
Hayonul mai este? Daca da ce culoare? Si niste poze cu hayonul te rog daca se poate.
comy_nsl
haionul este rezervat pentru un client...pana duminica...daca nu se va da pretul lui este de 200ron ....nu are gram de rugina....este de culoare visinie...
iuly89ct
Anunta-ma daca nu-l dai.
comy_nsl
se mai adauga un set de jante de aliaj pe 13 4*100 le lipsesc capacele centrale pret fix 350ron....merg pe solenza ,supernova....cielo etc
comy_nsl
se mai adauga asa:
2 set-uri jante de tabla solenza supernova pe 13;160ron setul;
un set aliaj compatibil logan,4*100 fara cpacelele centrale pe 15 BBS-uri ,450ron;
un set jante aliaj marca ANTERA,pe 15 4*108....600ron;
anvelope aproape noi michelin dot 2008 de vara,2 buc 200ron;
comy_nsl
rectific, anvelopele michelin energy saver...sunt pe 165/65/14 si sunt ca si noi ...pret 200ron ambele...up
Eu Alex
Ax volan inferior?
comy_nsl
alex ...axul s-a dat...up....

10 May 2012, 10:34:
se mai adauga 4 anvelope aproape noi,dot 2011 ...de iarna 195/65/15 marca tiger...pret fix 550ron...sau cate 2 300ron ...up

10 May 2012, 12:11:
poza la anvelopele de iarna pe 15....
comy_nsl
jante pe 13 *4 buc et 43 cu 4*100 compatible solenza....cu ornamente...240 setul
comy_nsl
up.......
Eu Alex
calorifer mai ai si daca da, la ce pret?
iuly89ct
Eleron si injectoare?
comy_nsl
injectoare am 2 bucati 160 ron ambele..0762978822
razvanamza
culbutorii? pm te rog.
comy_nsl
razvan eu am chiuloasa de supernova completa...nu cred ca s-ar potrivi culbutorii la ce doresti tu...up
comy_nsl
up.............
comy_nsl
motor 37 mii km solenza supernova....up...cutie de viteze....37 mii km....up!!!!
jonny_b
Rulment de presiune SRN? Daca da o poza si un pret, cu conditia sa nu aiba uzura!
Catalizator... mai exista?
dumi81
Pretul pentru cutia de viteze te rog?
comy_nsl
rulmentul de presiune 100ron....catalizator numai am...cutia de viteze 400ron mentionez ca este cu 37 mii km.....
Shredy
eleronul il mai ai?
comy_nsl
ELERONUL S-A DAT DE MULT AM MAI SPECIFICAT
comy_nsl
up.............

26 Jun 2012, 11:24:
motor dacia supernova/solenza...37 mii km ...1300ron...up

26 Jun 2012, 18:02:
se adauga un set de jante marca melber pe 14 ,de aliaj 4*100....pret fix 400 ron...nu au nici un fel de defect...doar o posibila revopsire necesita sau polisare...0762978822
comy_nsl
compresor aer conditionat,vaporizor cu aeroterma solenza,suport compresor,condensor,fulia dubla la motor,motor 37 mii km ,cutie de viteze,portiere,fete usi interiore,electromotor,alternator,canistra de purjare,vas expansiune,plastice interioare,jante de tabla pe 13 ....etc...preturi mai sus sau la nr 0762978822
comy_nsl
se adauga si un bloc motor de solenza 1.4...cu tot cu arbore pe el pompa apa,pompa ulei 250 ron ........up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.