Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aparatori de noroi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
Pages: 1, 2
mih95
Da ma deranjaza !!! mad.gif
Din pacate nici eu nu mi-am montat inca icon_mrgreen.gif pentru ca astept vremuri mai calde. biggrin.gif
GABY IS BACK !
QUOTE(mih95 @ 16 Feb 2006, 10:09)
....
Din pacate nici eu nu mi-am montat .....
*


Macar tu recunosti asta.
Cel mai "frumos" este cand nu se pun aparatori ( din nepasare sau de lene, sau ca sa nu se gaureasca tabla - dar cand se pun "fuste", "eleroane" ,"leduri" si la alte brizbriz-uri exista spor la munca si nu se gaureste tabla unsure.gif ) si se declara ca nu deranjeaza lipsa lor si ca nu sunt necesare ....... tongue.gif
bobo77
Nu ma deranjeaza, nici nu sint prea eficiente si nici nu i-mi place cum arata cu ele.
Cr|sTy
ma deranjeaza lipsa lor la alte masini...dar si la a mea...ca se murdareste mult mai repede masina....oricat de putin ar retine apa si noroiul tot e ceva...decat deloc...si cum zicea cineva mai sus e vorba si de respect.. wink.gif mellow.gif
LaurD
toate autoturismele ar trebuii sa aiba aparatori de noroi pe spate . Normal ar fi sa existe din fabrica , sau cel putin sa existe gauri tehnologice pt montarea lor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.