Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Restilizare solenza B I G
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
Pages: 1, 2
alexux
salut Eugen, ai tot traseul schimbat sau doar finala? bafta in continuare.
Eugen B I G
salut Alex am numai finala schimbata deoarece eu am toba de jumate mica adica nu este ca la supernova
vior3l90
Salutare,frumoasa masina.imi place toba cum se aude ce model este? ca nu vad sa fii spus pe nicaieri.ms.bafta.n continuare
CT-03-JTR
Felicitari pentru masina arata super bine,bara fata ar trebui sa ii faci ceva o prelungire sau o buza de golf ar da bine.Felicitari si spor in continuare wink.gif
Eugen B I G
QUOTE(vior3l90 @ 12 Nov 2012, 09:41)
Salutare,frumoasa masina.imi place toba cum se aude ce model este? ca nu vad sa fii spus pe nicaieri.ms.bafta.n continuare
*


Toba nu stiu ce firma sau model este pentru ca nu scrie nimic pe ia stiu decat ca este inox smile.gif

13 Nov 2012, 22:43:
QUOTE(CT-03-JTR @ 13 Nov 2012, 03:05)
Felicitari pentru masina arata super bine,bara fata ar trebui sa ii faci ceva o prelungire sau o buza de golf ar da bine.Felicitari si spor in continuare wink.gif
*


Ms si supernova ta arata bine rau smile.gif da mam gandit sa ii fac ceva la bara fata ceva de genu sa ii acopar proiectoarele sa iasa ceva de genu Getto tuning
DEzmi
Eugen...uite cum arata cu proiectoarele astupate :
Eugen B I G
Da arata bine de tot .... uite cam asa ma gandeam sa arate
4x4
Inclusiv capota?
DEzmi
nova aia din poza are si bara prelungita...lasata mai jos:) intelegi tu
Eugen B I G
QUOTE(4x4 @ 14 Nov 2012, 20:11)
Inclusiv capota?
*


nu fara capota numai bara

<span class='edit'>15 Nov 2012, 01:00:</span>
QUOTE(DEzmi @ 14 Nov 2012, 20:58)
nova aia din poza are si bara prelungita...lasata mai jos:) intelegi tu
*


Da stiu ce zici eu nu am cum sa o prelungesc pentru ca este deja prea joasa wink.gif

o sa-i fac 2-3 poze sa vezi
DEzmi
Daca mi-ai spune si cum ai facut bara pe spate ar fi perfect:D un pm se poate?
Eugen B I G
QUOTE(DEzmi @ 15 Nov 2012, 08:39)
Daca mi-ai spune si cum ai facut bara pe spate ar fi perfect:D un pm  se poate?
*


vezi in poza se observa ca una are culoarea masinii si cealalta gri si suportu de numar este de cielo smile.gif
DEzmi
eu nu o sa mai modific bara de pe spate deocamdata...o vopsesc si gata,astept sa vina vremea buna biggrin.gif
AdyTirla
Salut, ce sispensie ai pe masina (exact). Ma intereseaza sa montez una mai rigida, nu neparat mai joasa. Actual pe fata am arcuri taiate de SLZ disel.
Nelutzu_
Felicitari pentru masina prietene aplauze.gif aplauze.gif arata bine....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.