Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: PROPUN INTALNIRE IN Constanta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95
rhadoo81
Zilele astea ma "stick-uiesc". Am dat la printat stick daciaclub.ro.
Ce eram vedeta pana acum ... ce-o sa fiu de acum incolo.
Slider
Ntz...io am stick-ul si suportii de numere...
mihaix82
QUOTE(sonykel @ 30 Jan 2007, 10:56)

tenisu de masa iti explic eu ce e... doi tenis-meni se urca pe  o masa si incep sa joace sarba... astai tenisu de masa  tongue.gif  rolleyes.gif  tongue.gif
*



radmasa.gif


aaaa sa nu uit

cand urmatoarea intalnire

si iete nija baaaaaaa ph34r.gif(adica adu)

icon_mrgreen.gif
pastrama
QUOTE(Slider @ 31 Jan 2007, 08:38)
Ntz...io am stick-ul si suportii de numere...
*


Si io! De vreun an! tongue.gif
valmont
Eu doar stick-ul de un an, ca suporti nu mi-a mai dat cineva....
BAB
Gata, m-am intors, am reparat computadoru', mi-am tras kabelu' "erdieshi", sunt iar prezent. Care va sa zica, care-i data, ora si locul pentru urmatoarea busculada, pardon intalnire?
red_dog 4 ever
Domnu rhadoo81 este rugat sa se prezinte la militie pentru ca in seara asta a parcat neregulamentar pe Mihai Viteazu incurcand toata circulatia radmasa.gif
Ps: daca nu aveai masina vedeta poate trecea nevazuta laugh.gif biggrin.gif
CristiRzR
QUOTE(red_dog 4 ever @ 31 Jan 2007, 21:39)
Domnu rhadoo81 este rugat sa se prezinte la militie pentru ca in seara asta a parcat neregulamentar pe Mihai Viteazu incurcand toata circulatia radmasa.gif
Ps: daca nu aveai masina vedeta poate trecea nevazuta laugh.gif  biggrin.gif
*



Si eu sunt rosu ca si tine, dar nu comunist huh.gif radmasa.gif

LE: Pana la urma care imi da si mie niste stikere si suporti? Platesc cat fac...nimic mai mult tongue.gif Dar vreau rau de tot!
bobo77
Baieti hai sa vorbim la subiect si sa lasam un pic mistourile, urmatoarea intilnire am cazut de acord ca o sa o facem la Cleopatra NU? mai ramine sa stabilim data, eu propun pe 11 feb ora 12, ce ziceti este bine?
CristiRzR vezi cu ce te imbraci data viitoare...
C a t a l i n
Eu nu pot ajunge daca se face pe 11... In schimb pe 18 as veni cu o Laguna 2 biggrin.gif
valmont
Eu cu pastrama plecam cu Albatrosul la inceputul saptamanii, asa ca nu putem sa ajungem wink.gif
C a t a l i n
Ceeeeeeeeee??? radmasa.gif
Nu pot sa cred asa ceva... radmasa.gif
Pastrama pe mare... radmasa.gif

pastrama
Ce faceee maaaaaa????? Cum adica la inceputu saptamanii??? Nu era peste 2 sapt??? huh.gif
CristiRzR
QUOTE(bobo77 @ 1 Feb 2007, 18:56)
Baieti hai sa vorbim la subiect si sa lasam un pic mistourile, urmatoarea intilnire am cazut de acord ca o sa o facem la Cleopatra NU? mai ramine sa stabilim data, eu propun pe 11 feb ora 12, ce ziceti este bine?
CristiRzR vezi cu ce te imbraci data viitoare...
*



Unde exact la cleopatra? Unde lasam masinile? huh.gif
Vin in slipi...ca daca tot merem la plaja radmasa.gif
radioman
Cleopatra este chiar la inceputul Mamaiei langa Hotelurile Parc-Perla.Puteti intra pe la fosta Bingo Europa,daca veniti dinspre Delfinariu, imediat dupa cabinele de taxare , si o luati la dreapta pe faleza, se circula fara probleme in extra sezon, si la 250 de metri se afla locatia...Nea Tutu' patronul ne este prieten si avem loc enorm si inautru la biliard sau tenis pe masa cine cunoaste..smile.gif) si afara e spatiu generos ptr toata coloana de masini...Daca va hotarati facem vorbe cu nea Tutu sa ne puna si covorul rosu..smile.gif)(Serios e un om de mare isprava si tare de gasca) smile.gif
valmont
QUOTE(pastrama_stelistu @ 1 Feb 2007, 23:45)
Ce faceee maaaaaa????? Cum adica la inceputu saptamanii??? Nu era peste 2 sapt??? huh.gif
*



Saptamana asta vom pleca si vom sta 2 saptamani wink.gif

QUOTE(radioman @ 2 Feb 2007, 08:51)
la biliard sau tenis pe masa cine cunoaste..smile.gif)
*



Era misto sa facem un mic campionat de biliard sau tenis, sa vedem cine este cel mai bun.
Dar eu o sa fiu plecat asa ca...succes Bobo la tenis tongue.gif
bobo77
Eu am propus intilnirea dar nici eu nu pot sa vin,a intervenit ceva, scuze baieti ramine sa stabilim alta data.Sau poate va intiniti voi.
valmont
Mergi si tu pe Albatros? biggrin.gif
radioman
Nu cred ca-i un capat de tara daca o amanam cu inca 2 saptamani peste data stabilita, mai ales ca vor lipsi atatia...Eu zic sa ne vedem in jurul datei de 25 Febr sau 4 martie , poate tine si vremea mai mult cu noi..smile.gif
pastrama
Da, da asa...ca pana atunci ne intoarcem si noi de pe Titanic. Daca nu-l scufundam intre timp. biggrin.gif
matrafox
dar in seara asta sper ca veniti tongue.gif
bobo77
Bre am primit majoritatea mesajul tau pe pm,dar sincer nu cred ca ne intereseaza, mai ales ca nu ai dat prea multe detalii...nu prea am priceput-o paia cu uleiul dar in fine.Tu de ce nu ai venit la intilnirile noastre? poate acum ne bagam si noi asa din curiozitate.
De acord @radioman stabilim ceva in jurul acelei date.
matrafox
aaaa,am crezut ca lumea e de treaba nene dar deja incepem cu atacuri ,am fost prost ca am trimis mesajul .crezi ca trimiteam mesajul sa te pun aiurea pe drum.stai acasa si asa e destul de frig.inca o data ,scuze de mesaj si promit sa imi vad de treaba mea.la intalnirea voastra am fost de munca ,lucrez undeva 24/24 indiferent ca e sambata sau duminica ...inca o data scuze de mesaj,chiar nu am asteptam la asa raspuns.numai bine
valmont
E bine sa facem aia cand o sa fim toti, mai ales ca imi trebuie spectatori la meciul cu Bobo biggrin.gif
@matrafox diseara ne vedem in port si sper sa fie ca in vremurile bune wink.gif
danmincea
Sa puneti macar poze sa stim si noi ce am pierdut. Cat despre intalnire abia astept sa trag o bila.
Slider
Pe 11.02 nu puteam veni nici eu...plec pana la tara. Asa ca ramine pe mai tirziu.
rhadoo81
Ma gandeam sa facem urmatoarea intalnire pe 25.02. Scapa lumea de sexiune, poate mai da si putina caldura afara si putem sa stam mai mult timp in aer liber.
Slider
Merge! pe 25.02. Eu sint liber atunci.
pastrama
Vin si marinerii pe 25...

Radule, ce semnatura ti-ai tras. radmasa.gif
bobo77
Pai atunci o punem pe 25 feb ora 12, mai ales daca vin si albatrosii...
C a t a l i n
Eu voi fi tot acasa, in Ploiesti pe 25, deci nu pot veni sad.gif , asa ca incerc sa va fac concurenta: poate in sfarsit se organizeaza si o Intalnire DaciaClub PH tongue.gif
valmont
QUOTE(bobo77 @ 6 Feb 2007, 16:46)
Pai atunci o punem pe 25 feb ora 12, mai ales daca vin si albatrosii...
*


Daca nu se scufunda sau ne aresteaza turcii laugh.gif
PS.Maine la 8 dimineata plecam in mars tongue.gif
pastrama
unsure.gif plange.gif plange.gif
Azi am fost sa studiem vaporu...nici n-avem unde sa ne kkm. death.gif
Detalii cand ne intoarcem...daca ne intoarcem. icon_mrgreen.gif
C a t a l i n
Groaziera placuta, baieti! biggrin.gif
Eu mai raman la mal, sa va tin la curent cu meciul de pe 15! tongue.gif
Cand veniti voi o sa plec eu, abia astept. sofer6.gif
IRONICK
QUOTE(Catalin Marinarul @ 7 Feb 2007, 19:10)
Groaziera placuta, baieti!  biggrin.gif
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
pastrama
QUOTE(Catalin Marinarul @ 7 Feb 2007, 19:10)

meciul de pe 15!  tongue.gif

*


plange.gif plange.gif plange.gif mad.gif
Cat despre groaziera...nici nu vreau sa ma gandesc...mergem ca mieii la taiere. radmasa.gif
valmont
2 saptamani nici nu le simtim wink.gif Trec imediat laugh.gif
Ferice de cei ce stau pe mal tongue.gif
BAB
OFF TOPIC:

Data: februarie 2007
Student marinel: Pastrama
Jurnal de bord:

"Scoal' mai Pastrama in sus ca intri de cart. ......
Hai, fa punctu', ia relevmentu', lasa dracu cafeaua aia ca o versi pe harta......... Baa, faceti loc sa iasa Pastrama in bord sa borasca...... ai rau de mare aaa, ia de-aici o tuica sa-ti treaca. Da' niste maioneza cu ciuperci, nu vrei?....
Asa, Pastrama, treci la timona! Tine drum 090... Nu mai veni la dreapta ca ne urcam pe tancu ala..... Drept asa..... 15 puncte stanga, .... asa, ia din carma! ..... Pune prova pe cardinala.... Asa, cat mai ai pana la intrare? 4 mile? Buun...... Chema Port Controlu'..... vezi sa faci rosu in rosu cu vrachieru' ala dintre diguri... Cat mai e? O mila? .... Gata Pastrama, preda cartu', treci la manevra la prova. ... asa la vinci, pregateste ancora din tribord.....
Pastramaaaaa!!!! Bate bandulaaaaaaaa!!!!........"

Si asa se nascu viitorul lup de mare.....
243.gif
mihaix82
sal all
c mai e de intalnire???
CristiRzR
Cica e pe 25 februarie de la 12...de-abia astept! 124.gif
ghost4ever
seara

ce mai fac baietzii ? eu m-am cam pierdut ... ufii work@draci.com

asta e ... sper sa pot ajunge pe 25 ca ... d cand tot zic!!
bobo77
Pe 25 o sa facem urmatoarea intilnire, dar pina atunci tinem pumnii strinsi celoe 2 Albatrosi ,sa se intoarca sanatosi acasa imbratisare.gif , ca avem nevoie de ei pe uscat...
semit
ala cu gaura in capota acolo ramane... tongue.gif ... cim bom bom sampion
CristiRzR
Poate vin baietii de pe mare si cu niste peste/creveti/scoici...facem si noi un gratar pescaresc biggrin.gif
Ce zici pastrama, fir intins? icon_mrgreen.gif
C a t a l i n
Nu-i mai cautati...Pastrama si Valmont sunt departe acum... printre insulele din Mediterana...
St
Inseamna ca se plimba baietii. biggrin.gif

Astea sunt obligatorii sau optionale, s-au dus ei pt. un ban in plus?
iani
sal all
ne intalnim pe 25,i'll be there ph34r.gif
rhadoo81
Bobo, ca sef de trib Loganar ai zis sa facem intalnirea pe 25. Tot in piata Ovidiu sau punem in practica ideea cu Ceopatra cu bile si pinpongi? biggrin.gif
Slider
Parca era vorba de o carciuma prin Mamaia...sau am visat io azi noapte?..
radioman
Nu cred ca o sa se poata la Cleopatra pe data de 25 ptr ca incepe targul de toale si de pantofi, si locatia face parte din spatiul expozitional, daca vrem si bile mari si bile mici, doar sa o amanam pe 4 Martie...La sfarsitul lunii au loc 2 targuri simultane in vreo 10 locatii la inceputul statiunii Mamaia....(desi e foarte ca lumea la Cleopatra nu avem noi nicio vina, asta e..) .. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.